Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Azjatycka ekspansja

Azjatycka ekspansja

WitekT 7 Czerwca 2005 11:11

0 0

Azjaci przekonują, że produkowany przez nich sprzęt niczym nie ustępuje temu, który oferują zachodnie koncerny.

ZTE, drugi co do wielkości chiński producent z branży, jest przekonany, że w najbliższym czasie ogłosi kontrakt z jednym z polskich operatorów telekomunikacyjnych. Przedstawiciele firmy, której przychody w 2004 r. wyniosły 4,1 mld dolarów, nie ujawniają, z kim podpiszą umowę. Powiedzieli, że rozmawiają z wieloma polskimi operatorami i prezentują im produkowany przez siebie sprzęt i systemy. Dodali, że ZTE jest na liście globalnych dostawców France Telecom w zakresie sprzętu do budowy sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu. Rozmawiają także najprawdopodobniej z Netia Mobile.
ZTE na dwa dni uruchomiło w Warszawie - za zgodą regulatora - jedną stację bazową UMTS, by móc na żywo pokazywać możliwości swego sprzętu.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-82-29-141.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.