Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Azjatycka ekspansja

Azjatycka ekspansja

WitekT 7 Czerwca 2005 11:11

0 0

Azjaci przekonują, że produkowany przez nich sprzęt niczym nie ustępuje temu, który oferują zachodnie koncerny.

ZTE, drugi co do wielkości chiński producent z branży, jest przekonany, że w najbliższym czasie ogłosi kontrakt z jednym z polskich operatorów telekomunikacyjnych. Przedstawiciele firmy, której przychody w 2004 r. wyniosły 4,1 mld dolarów, nie ujawniają, z kim podpiszą umowę. Powiedzieli, że rozmawiają z wieloma polskimi operatorami i prezentują im produkowany przez siebie sprzęt i systemy. Dodali, że ZTE jest na liście globalnych dostawców France Telecom w zakresie sprzętu do budowy sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu. Rozmawiają także najprawdopodobniej z Netia Mobile.
ZTE na dwa dni uruchomiło w Warszawie - za zgodą regulatora - jedną stację bazową UMTS, by móc na żywo pokazywać możliwości swego sprzętu.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-198-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet