Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Awaria w Plusie usunięta

Awaria w Plusie usunięta

sirmark 2 Czerwca 2014 17:03

11 2

Plus poinformował, że została usunięta awaria sieci, która dotknęła części obszaru województwa warmińsko-mazurskiego.



Do awarii doszło w południe, 2 czerwca. Uszkodzeniu uległo dzierżawione od Netii duże łącze transmisyjne relacji Olsztyn-Szczytno. Operator zapewnia, że podjęto działania, których celem było jak najszybsze usunięcie skutków awarii.


Operator sieci Plus przeprasza wszystkich klientów za wszelkie trudności związane ze wspomnianym powyżej incydentem.


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: awaria | plus

w sumie: 22
  • 0

    3. ~do mazury  2014-06-02 17:30:14  host: 178.181.78.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    a przelogowales net czy tam telefon ? bo znqjac zycie jak kazdy klient debil gadac potrafi ale pomyslec juz nie

  • -5

    4. ~dziekuje, postoje  2014-06-02 17:30:57  host: host-212-67-147-2.cable.net-inotel.pl

    i co z tego jak LTE bez limitu, jak co chwilę są problemy z zasięgiem... jeszcze kilka tygodni i przechodzę do fioletowych, tam mogę sobie sam wybrać zasięg.

  • 2

    5. ~michał  2014-06-02 17:48:36  host: 89-78-66-137.dynamic.chello.pl

    4. ~dziekuje, postoje- przechodź i wybierz sobie zasięg hahahahahahaha

  • 0

    6. ~konsultant plusa  2014-06-02 17:58:51  host: d12-58.static.icpnet.pl

    @ 4 ~dziekuje, postoje jesli to było napisane na poważnie to [*]

  • -3

    8. ~  2014-06-02 18:27:10  host: n16-08-07.opera-mini.net

    a niby Play taki zły,a awari nie ma :)

  • 0

    9. ~Najstarszy syn ksiedza proboszc  2014-06-02 18:36:25  host: 89-69-227-194.dynamic.chello.pl

    to nie awaria, to pierwsi klienci na lte bez limitu

  • 1

    10. ~  2014-06-02 18:39:13  host: n16-08-07.opera-mini.net

    9,jak tak, to jak T odpali lte to cała sieć padnie :), każdy wie,że Plus ma najlepszy zasięg i najszybsze prędkości

  • 0

    11. ~GGG  2014-06-02 20:43:08  host: agfk18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wczoraj słabo wychodziły prędkość LTE a teraz już wszystko wróciły do normy.

  • 0

    12.  2014-06-02 20:47:12

    @8 w play wszyscy siedzą na zasięgu partnera roamingowego wiec awarii sieci własnej nikt nie zauważa :)

  • -1

    13. ~  2014-06-02 23:02:58  host: n16-08-07.opera-mini.net

    12,bo Play nie ma awari sieci własnej, ma super nowoczesną sieć,a oni dalej siedzą na starociach :) i szkoda im modernizować bo raz już zapłacili i nie chcą więcej płacić :)

  • 0

    14. ~lalas  2014-06-02 23:34:55  host: z37-09.opera-mini.net

    uszkodzony byl swiatlowod dzierzawiony od PCSS , transmisja wrocila o 16:04 :-)

  • 0

    15. ~lalas  2014-06-02 23:42:58  host: 89-78-176-180.dynamic.chello.pl

    dokładniej to Polkomtel w tej relacji dzierżawi lącze STM64 :-)

  • 0

    16. ~  2014-06-02 23:43:12  host: n16-08-07.opera-mini.net

    14,Plus szybko naprawia awrie,jak byłem w Plusie to te awarie były prawie niezauważalne

  • 0

    17. ~paula28  2014-06-03 05:02:38  host: pool-76-host-66.karwos.net

    niby awaria na mazurach usunieta guzik prawda!!!!!! od 2 czerwca do teraz nie mam zasiegu masakra zwlaszcza wtedy kiedy jest to jedyny numer kontaktowy,nie omieszkam zlozyc odpowiedniej reklamacji.

  • 0

    18. ~lalas  2014-06-03 09:39:56  host: sessip02.ericsson.net

    @14
    w tym wypadku akurat Plus nie robił nic, PCSS spawał uszkodzone włókna, byc może cześć ruch sobie przepieli inną drogą :)

  • 0

    19. ~Kuzyn1920  2014-06-03 13:26:49  host: 92.60.132.22

    @17 poczytaj umowe, reklamacje możesz składać, reklamacja nieuzasadniona. Operator daje możliwość wykonywania połączeń a nie gwarantuje zasięgu.

  • 0

    20. ~Kuzyn1920  2014-06-03 13:44:38  host: 92.60.132.22

    Kilka dni temu wziąłem w PLUSIE internet LTE z Router Huawei E5372 LTE 150Mb/s. Neostrada u mnie w domu ma 6Mbps a Plus 18~21 Mbps. Sprawdzany na trasie Katowice-Gdańsk PKP. Katowice - Będzin - Siewierz - Częstochowa - Radomsko - Piotrków Trybunalski - Łódź -Kutno -Włocławek -Toruń -Grudziądz -Gdańsk. Zasięg cały czas, bardzo sporadycznie przeskoczyło z LTE na 3G. Praca routera płynna. Na Noki Lumii 900 jak i na Tablecie Lenovo.

  • 1

    21.  2014-06-03 14:34:34

    @21 za każdą przerwe w dostepie do uslug na czas dluzszy niz 24H moze reklamowac i takie reklamacje roizpatruja. Zwracaja 1/30 kwoty abonamentowej za kazdy dzien bez dostępu do usługi.

  • -1

    22. ~Kuzyn1920  2014-06-03 14:53:16  host: 92.60.132.22

    @21 Moze mosz recht, ale to Nadajnik dzierżawiony od Netii. Brac odpowiedzialność nie za siebie ?? hmmm to raczej mało prawdopodobne :P ale jeśli masz to info pewne to warto próbować. 2-5 zł upustu w kolejnej fakturze.

  • 0

    23. ~Sebastian  2014-06-03 19:00:02  host: apn-31-2-4-101.dynamic.gprs.plus.pl

    W dniu 5 maja złożyłem reklamację. Nadajnik LTE w Sandomierzu zrywa połączenie po ok 3 sek lub wcale nie łączy. I co już chyba 4 razy dopominałem się aby to naprawili. Niestety za parę dni minie ostateczny termin 30 dni reklamacji a nadajnik nie naprawiony. Konsluntanci twierdzą, że jest poważny problem i współczują. ZMuszony jestem do korzystania a pobliskiego nadajnika UMTS z prędkością od 1 do 2,5 Mbit w porywach. Na nieszczęście przedłużyłem umowę. Dobrze choć, że tylko na rok. Plus to oszuści i olewa klientów.

Dodaj swoją opinię