Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Awaria przeniesionych numerów w Orange

Awaria przeniesionych numerów w Orange

sirmark 4 Kwietnia 2007 23:58

0 0
Jak donoszą nasi użytkownicy ok. godziny 17 w Orange wystąpiła awaria, która dotknęła przeniesione z innych sieci numery telefonów.

Przeniesione numery nie mogą zalogować się do sieci. Biuro Obsługi Klienta potwierdziło awarię zaznaczając, że może ona potrwać około 12 godzin.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~tho  2007-04-05 10:53:02  host: 82-173.espol.com.pl

    mam abo w orange, numeru nie przenosilem, a ok. 11-14 w szczecinie tez nie moglem sie zalogowac do sieci.

  • 0

    17. ~Happy TiSP user  2007-04-05 11:27:20  host: ik-out-f136.google.com

    Może ten sam HLR obsługuje nie tylko desantowców ale także natywnych? Zresztą to jest dobre pytanie jak operatorzy przydzielają IMSI do MSISDN, z którym "uciekinier" przychodzi. Wie ktoś coś bliżej i może się podzielić?

  • 0

    18.  2007-04-05 13:20:17

    nie pierwsza awaria w tej sieci. Jakoś w Erze nie było podobnych przypadków.

  • 0

    19. ~jojo  2007-04-05 14:14:23  host: efu25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "bartolodoo" - awaria awatii nie równa...

  • 0

    20.  2007-04-05 16:41:15

    KimdzonG: ja cie prosze nie rob mi tego i nie pisz tak:) awarii tylko nie ma ten, komu nie ma co nawalic.Kazdy wpadki zaliczyl i bedzie zaliczal nadal. o wiem, ze na podstawie duzej ilosci poł wychodzących na HLR 61,62 beda reklamacje uznawane. Do tego jesli ktos wlaczyl przekieowanie w czasnie awari by miec kontakt to oplaty za te przekierowanie po ustnej dyspozycji na *600 beda anulowane.

  • 0

    21. ~hbmm  2007-04-05 16:41:47  host: feg2.internetdsl.tpnet.pl

    a ja dzis złozyłem wniosek o przeniesienie z orange do play Ciekawe jak play jest przygotowany pod tym wzglendem

  • 0

    22.  2007-04-05 20:37:07

    A propos Orange - dzisiaj mi kolega powiedział, że nie chcieli przenieść mu do Orange (przyjąć w Orange) numeru Heyah! Czy to możliwe? Czy to prawda, że nie ma możliwości przeniesienia? Do abonamentu w Orange.

  • 0

    23. ~  2007-04-05 20:59:06  host: nat-mo4.aster.pl

    Wlo - heyah (prepaid) do abo orange? Najpierw trzeba by zmigrować heyah do popa a potem a abo orange. Nie ma możliwości obecnie przeniesienia numeru z migracją z pre do postapaid u żadnego operatora.

  • 0

    24.  2007-04-05 21:36:11

    23: oj, chyba można tak w Erze. ;)

  • 0

    25. ~else  2007-04-05 21:47:16  host: c146-147.icpnet.pl

    oczywiscie ze mozna przeniesc numer z pre do post kto takie pierdoly opowiada kazdy abonament wykonuje taka migracje MNP nalezy tylko numer na karte zarejestrowac na te same dane na ktore bedzie w abonamencie... bozesz wystarczy przeczytac regulamin na stronach opow

  • 0

    26.  2007-04-05 21:57:22

    no właśnie myślałem, że niezależnie jak się płąci za numer, przenieść go można do innego operatora do dowolnej usługi... Prosze o pewniejsze informacje ;-)

  • 0

    27.  2007-04-05 22:41:46

    do 23. daj numer to ci zrobie z heya do abo w orange, trwa to 2 tyg bo trzeba sie zarejestrowac

  • 0

    28.  2007-04-05 22:42:16

    tzn do WLO: ja ci go przeniose

  • 0

    29.  2007-04-05 23:47:15

    mozna przenosic numery z prepaidu do postpaidu = nie ma z tym problemu. Aczkolwiek z heya to jest dziwna sprawa - nie da sie np. za nic przeniesc bezposrednio numeru z heya do postpaidu ery - nie ma takiej mozliwosci wogole, do innej sieci mozna ale do ery nie mozna. Trzeba robic mnp do innej sieci a pozniej mnp do ery. Kretynstwo ale era nie przyjmuje mnp z heya bezposrednio.

  • 0

    30.  2007-04-05 23:48:29

    teoretycznie heya to era wiec na dobra sprawe mozna by tu nawet migracje a nie mnp zastosowac - ale tylko w teorii w praktyce trzeba strasznie kombinowac.

  • 0

    31.  2007-04-06 00:15:10

    S!D - to nie ja, mój kolega. Numer jest zarejestrowany w Heyah. To nie dziecko go używało ;-)

  • 0

    32.  2007-04-06 11:03:25

    a idąc z numerem do tak-taka wchdozi się na warunki jak by się już było 4 m-ce.To jest fajne rozwiązanie, a TakTak najszybciej się rozwija ze wszystkich.

  • 0

    33.  2007-04-09 03:33:53

    29.sq8shq Nie ma takiej możliwości, ponieważ prawo mówi o przeniesieniu numeru tylko do innego operatora a Heyah i Era to ten sam operator. Podobnie nie można przenieść numeru z Sami Swoi do Plusa i odwrotnie bo obie sieci należą do Polkomtel. Wszyskie numery pomiedzy operatorami mogą być przenoszone i nie ważne czy z pre na abo i odwrotnie byle tylko dane się zgadzały a prepaidy były zarejestrowane.

  • 0

    34. ~pinker  2007-04-10 17:18:57  host: acgg193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    AWARIA! Pomarańczowe chu*e robią to celowo! Ta sieć mnie poprostu wy*uchała! Oszukali mnie w salonie, kłamiąc w żywe oczy! Uważajcie na nich! Oczy szeroko otwarte, bo i Was okradną! ...ale mnie zdenerwowali...

  • 0

    35. ~zdenerwowany  2007-05-05 16:42:33  host: 80.54.97.210

    ja nie mogę się dodzwonić do biura obsługi wyciskając numer *500 wyświetla mi sie informacja niewłaściwy numer PS.:Jak sprawdzić ważność konta w orange go??Z góry wielkie dzięki za odpowiedz.

Dodaj swoją opinię