Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Awaria mikrofonu po aktualizacji do iOS 11.3 w iPhone'ach 7 i 7 Plus

Awaria mikrofonu po aktualizacji do iOS 11.3 w iPhone'ach 7 i 7 Plus

Ta_Monika 6 Maja 2018 00:33

2 1

iphone7 gallery6

Apple potwierdziło możliwe nieprawidłowości w działaniu mikrofonu w iPhonie 7 i 7 Plus po aktualizacji do iOS 11.3. Pojawiły się również informacje o prawdopodobnym udostępnieniu bezpłatnej naprawy/wymiany nawet dla osób, którym zakończył się okres ochrony gwarancyjnej iPhone'a.

AASP (autoryzowane centrum serwisowe Apple) udostępniło dokument, w którym potwierdza, że niektórzy właściciele siódemek po aktualizacji borykają się z problemami z mikrofonem. Utrudnienia objawiają się szarym symbolem głośnika podczas wykonywania i odebrania połączeń, ale również brakiem odtwarzania dźwięków podczas oglądania wideo czy notatek głosowych. Dokument ten zawiera możliwe sposoby rozwiązania tych problemów przez użytkowników, informuje również o możliwości uzyskania zgody na bezpłatną naprawę/wymianę iPhone'a w okresie pogwarancyjnym.




Nie wydaje się, żeby usterka występowała w wielu urządzeniach, niemniej jeśli zauważycie podobne problemy w swoich siódemkach niezbędny będzie kontakt z pomocą techniczną Apple bądź odwiedziny w najbliższym Apple Store.

Źródło tekstu: 9to5Mac.com, wł     

w sumie: 27
  • -2

    8.  2018-05-06 09:42:36

    7- zapomniałaś dodać, że chodzi o mms w sieci Plus i Aero2. Jak mnie wkurzają uogólnienia.... Nie pasuje - jest tyle alternatyw. Zawsze znajdzie się sprzęt, na który można uzbierać z kieszonkowego od Rodziców... :-)

  • -3

    9. ~Czerwona Zaraza 7  2018-05-06 09:53:40  host: a06-09-06.opera-mini.net

    Ja pierwsze co sprawdzam przy zakupie smartfona, to : ekran i... mikrofon.

  • -2

    10. ~  2018-05-06 09:56:43  host: 188.146.100.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    mi tam wszystko działa... uzywam cubot dinosaur za 300zł z amazona od chwili wyjscia tylko 4x wyswietlacz pierdyknał 3x wymiana gwarancyjna w 4 dni z kurierem i raz 35dolarów

  • -2

    11. ~  2018-05-06 10:02:24  host: 188.146.100.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    gdyby tak to był isron musiał bym nerke sprzedac na 4x wyswietlacz i wymiane... a tak kasiorke moge trzymac na koncie, dozbierac i zainwestowac nawet w mieszkanie :)

  • 0

    12. ~gość  2018-05-06 10:53:06  host: public-gprs369650.centertel.pl

    Emejzing bjutiful sprzęt:) Wiadomo że za jakość się płaci.

  • 0

    13. ~  2018-05-06 11:19:16  host: 168.235.196.129

    chiński szrot w sam raz dla pelikana i jemu podobnych gimnazjalistow

  • 2

    14. ~  2018-05-06 12:01:31  host: 188.146.67.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Czemu iPhony mają zawsze problemy jakieś po aktualizacji iOS'a? Nikt w Apple tego nie testuje czy ten iOS tak zfajdany jest?

  • 1

    15. ~ela j.  2018-05-06 14:31:58  host: public-gprs394131.centertel.pl

    Foxcoon za mało cyny dał, to z kolei mikrofon faulty i nie można zadzwonić.
    Na dziady to wszystko.

  • 0

    16.  2018-05-06 15:19:53

    Dlatego ja cały czas na 10, skoro dobrze działa to niech tak zostanie.
    @14 po prostu ludzie chcą czytać o takich sprawach, dlatego są takie newsy. Na miliony sztuk ze 100 będzie miało taki problem i zaraz chwytliwy tytuł, żeby zgarniać wyświetlenia. No i fani chińskich cudów techniki mogą zachwalać swój sprzęt, bo oni nie mają akurat takiego problemu. Tak samo było chyba o samsumgu, że odbarwia się ekran czy coś tam. Ten problem dotykał jakiś promil wszystkich sprzedanych sztuk, a w sieci wrzało, że wszystkie sztuki do kitu itp.

  • -1

    17.  2018-05-06 16:25:29

    @16 zawsze tak jest i było..."Samsungi wybuchały w samolotach" A powiedział ktoś ile razy? To nie była masowa skala, a można było ro policzyc w dziesiątkach
    Owszem, nie powinno mieć to miejsca, ale afera z niczego jest bez sensu.

  • -1

    18. ~oki  2018-05-06 16:31:25  host: d87-224.icpnet.pl

    Dlatego kupilem Iphone X - zero problemów!

  • 0

    19. ~Czerwona Zaraza 7  2018-05-06 16:34:59  host: a27-02-10.opera-mini.net

    18).
    ...i zero kasy na koncie..?
    :-D

  • -1

    20. ~  2018-05-06 16:55:26  host: aeaa29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    8, i po co pajacujesz, ćwoku? Jak najbardziej problemy z Plusem i pochodnymi wynikają z braku błogosławieństwa - to fakt. To zbieraj dalej kasiorę od mamusi.

  • -1

    21. ~  2018-05-06 17:24:23  host: user-94-254-162-95.play-internet.pl

    20, ty, milioner, nie spinaj się tak, bo w spodnie popuścisz.

  • 0

    22.  2018-05-06 17:28:47

    słyszałem o tym problemie u znajomego, ale jak się zapytałem w jakiej sieci ma to się okazało że aero2 czyli biedak cebulak ma po prostu spieprzoną sieć a nie soft.

  • -1

    23. ~Flej  2018-05-06 19:50:56  host: CMPC-089-239-083-022.CNet.Gawex.PL

    @22 spieprzyli to ciebie podczas produkcji ;)

  • -1

    24. ~abc  2018-05-06 20:03:08  host: 188.146.224.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    22 jaki ty jesteś człowieku zryty to aż ciężko uwierzyć xd to na pewno nie wina iphona tylko drzewa w lesie za głośno szumią XDD

  • -1

    25.  2018-05-07 01:36:14

    Zawsze wybierałem flagowce sprzed dwóch lat i widzę, że nadal dobrze robię. Nie dość, że sporo taniej, to jeszcze wszystkie babole wyeliminowane. Kto chce bawić się w betatestera za grubą kasę, proszę bardzo.

  • -1

    26. ~~  2018-05-07 02:48:28  host: aear5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W tak prestiżowym telefonie taki błąd??? no niemożliwe. hahahahaha

  • -1

    27. ~  2018-05-07 06:56:00  host: host-81-190-226-11.dynamic.mm.pl

    To samo powodował W10 na Nokii 930. Microsoft nigdy do tego się oficjalnie nie przyznał.

Dodaj swoją opinię