Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Awaria Idei w Trójmieście

Awaria Idei w Trójmieście

WitekT 18 Lutego 2005 17:35

0 0
Przez ponad godzinę aboneci sieci Idea nie mogli korzystać z jej usług na terenie całego Trójmiasta.

Na początku telefony nie znajdowały wogóle sieci. Potem zaczęły znajdować, ale nie można było nawiązać żadnego połączenia. W tej chwili wszystko wróciło do normy.

Jacek Kalinowski, rzecznika sieci Idea, potwierdził problemy, a dotyczyły one awarii centrali w Gdańsku w godzinach 14:40-15:40.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~rafal  2005-02-19 11:38:00  host: 212.122.214.161

    No i dobrze, przynajmniej był święty spokój

  • 0

    11. ~pyp  2005-02-19 17:52:00  host: axl125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cała IDEA !!! :)

  • 0

    12. ~gad  2005-02-19 17:57:00  host: rtr.kompex.pl

    Idea jest do dupy.Spojrzcie na nowe taryfy plusa NOWY PLUS zdecydowanie lepsze i fony tanszei spoko sa ;)))

  • 0

    13. ~pyp  2005-02-19 18:16:00  host: axl125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gad Masz racje te nowe taryfy w plusie są EXTRA. A Idea to:
    1. Drogie rozmowy, telefony
    2. Słaby zasięg :(
    3. Częste awarie !!
    - Ale decyzja należy do was jaką sieć wybierzecie :)

  • 0

    14. ~zenek  2005-02-19 19:25:00  host: lotnikow.gl.digi.pl

    Jeszcze nigdy nie udało mi się z Plusa w sylwestra od godz.23.50 gdziekolwiek dodzwonić a było to w tamtym roku i dwa lata temu.

  • 0

    15. ~stz  2005-02-19 20:37:00  host: dsr55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zenek: ja miałem Ideę i ciężko się nieraz było dodzwonić w zwykły dzień. Po wybraniu numeru często słyszałem komunikat w słuchawce, że połączenie nie może być zrealizowane w tej chwili i proszę spróbować później. Mój rozmówca miał w tym momencie włączony telefon.

  • 0

    16. ~asia  2005-02-19 22:40:00  host: c120-129.icpnet.pl

    CAŁA IDEA...

  • 0

    17. ~pyp  2005-02-20 09:59:00  host: aym183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Macie racje ze w idei są problemy z dodzwonieniem się w normalny dzien ale tego sie prawie nie odczuwa bo te problemy występują rzadko!! W plusie cały czas moza dzwonić bez problemów, a w sylwestra powiedz mi zenuś w jakiej sieci sie dodzwonisz??W tym roku Idea nawet traciła zasięg w Woj. Dolnosląskim! A o Erze to jest szit!Bo do Ery dodzzwonić się to graniczy z cudem i tak samo ma HEYAH (Jezeli chodzi o jakość to niewypał )Tylko w miare dobre ceny!:) --> CAŁE PTC :P

  • 0

    18. ~D@rio  2005-02-20 16:25:00  host: blr162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no nie ma co sie oszukiwac ze IDEA jest najbardziej awaryjna siecia GSM w Polsce...najlepsza i najdrozsza infrastrukture techniczna posiada PlusGSM stad jest to najlepsza pod wzgledem technicznym i najmniej awaryjna siec w Polsce!

  • 0

    19. ~psia  2005-02-21 14:28:00  host: 213.199.218.2

    nich plus ma najlepszy sprzet i taka jest prawda ale polityka cenowa do d.....

  • 0

    20. ~radeczko  2005-02-21 16:34:00  host: pradnikf.gemini.net.pl

    a ja mam Idee i jestem zadowolony, mam zasięg, tanie rozmowy. Wszystko gra i buczy :)

  • 0

    21. ~psia  2005-02-21 17:37:00  host: 213.199.218.2

    e tam wymyslacie zalezy pod jaki bts jetescie chwilowo podlaczeni i jak na nim jest korek to tak jest ja np. mam ok 600 metrów do btsa ery idei i plusa oraz ok 300 metrów (w lini prostej:) do bts Idea ale mnie obsługuje i tak ten dalszy!!! 2 bts idei jest ustawiony tk aby obejmowal jak najdalej a ten dalszy na tych co sa "blizej " 1 czyli jeden oblsuguje ruch w miescie a 2 albo mu pomaga w chwilach ciezkich a normalnie to ogsluguje "peryferie" maista..... 2 ma anteny prawie prosto!!! 1 ma wyraznie nachylenia na ziemie....

  • 0

    22. ~vinkler  2005-02-22 00:06:00  host: ahp146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moze to dziwne ale jescze nigdy nie doswiadczylem problemow z ideą, az do tej awarii, a w sieci jestem ladnych pare lat i poruszam sie po polsce. A co do oferty to nie ma co dramatyzowac jak to robia niektorzy, bo nie nalezy do najgorszych. Era to dopiero ma problemy w czasie swiat i sylwestra a i oferta nie najlezy do najtanszych.

  • 0

    23. ~Daniel`ek  2005-02-22 10:52:00  host: ayd128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nikt nie jest ideałem :]

  • 0

    24. ~triada  2005-02-22 20:31:00  host: mtower2.mlyniec.gda.pl

    Hmm. Nie jest az tak zle z ta Idea. W tej sieci jestem juz bardzo dlugo i tego typu problem pojawil sie dopiero pierwszy raz. Mniejszych nie zauwazylem. Plus tez nie moze sie zczycic bo mial dwie wpadki. AAHHAA-Super elktrik czy jak Ci tam. Zaluj ze nie mieszkasz w trojmiecie. Ja do trojmiasta mam daleko ale fajne miasto.

  • 0

    25. ~:)))  2005-02-23 07:37:00  host: 195.94.216.178

    Dziwją mnie wypowiedzi niektórych, gdyż w Święta jak i Sylwetsra co potwierdzają badania również tu publikowane to do Ery można się dodzwonić i wysyłać SMSy, ma najlepszy zasięg, Plus wogole wtedy oszukuje, a Idea wysyła raporty doręczenia, a wiadomości dochodzą dwie godziny później

  • 0

    26. ~ksad  2005-02-25 12:07:00  host: dial-2678.zgora.dialog.net.pl

    To nie była awaria. To była kropka!

  • 0

    27. ~pyp  2005-02-25 21:28:00  host: axd71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ksad MASZ RACJE... To nie była kropka to była kropka XXXXXL :P

  • 0

    28. ~Adwil  2005-02-28 21:41:00  host: chello062179037004.chello.pl

    ja mam Heyah i jakoś nigdy nie miałem problemów z połączeniem się z ideą plusem czy erą. Tylko raz ostatnio jak dzwoniłem do koleżanki (idea) to było "przepraszamy ale połączenie nie może teraz być zrealizowane"

  • 0

    29. ~huzio  2005-03-03 12:02:00  host: afd146.internetdsl.tpnet.pl

    radeczko... przyznaj się - jesteś Handlowcem Idei pewnie ;)

Dodaj swoją opinię