Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Awanse w polskim oddziale Motoroli

Awanse w polskim oddziale Motoroli

WitekT 2 Marca 2006 17:50

0 0

Joanna Lewandowska została nowym dyrektorem strategii sprzedaży telefonów komórkowych w Polsce. W uznaniu dotychczasowych osiągnięć już 14 menedżerów z polskiego oddziału Motoroli nadzoruje działania firmy w więcej niż jednym kraju.

Joanna Lewandowska odpowiada za opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży we wszystkich segmentach polskiego rynku telefonów komórkowych oraz koordynuje pracę całego działu. Jej głównym regionalnym zadaniem jest zarządzanie sprzedażą telefonów Motoroli dla grupy T-Mobile w Polsce, Czechach, Słowacji i Chorwacji.

Grzegorz Podgórski objął regionalną pozycję dyrektora ds. kluczowych klientów i będzie koncentrować się na rozwoju współpracy z grupą Orange w Polsce, Rumunii i na Słowacji.

Od marca rozpocznie również pracę Piotr Żelakiewicz, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż i wzmocnienie pozycji Motoroli w Polkomtelu.
Natomiast od ponad roku marketingiem telefonów komórkowych w Europie Środkowo-Wschodniej (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja i Słowenia) zajmuje się dyrektor Małgorzata Matusiewicz.

W polskim oddziale Motoroli pracuje już 14 osób zarządzających interesami firmy w więcej niż jednym kraju regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Oprócz sprzedaży telefonów komórkowych, menadżerowie z Polski zarządzają takimi dziedzinami jak: dystrybucja radiotelefonów, rozwój zasobów ludzkich, ustalanie poziomu płac i benefitów, administrowanie majątkiem i powierzchnią biurową, zakupy i sieć dostawców, wdrażanie systemów jakości oraz bezpieczeństwo sieci informatycznych.

Od dwóch lat wyraźnie wzrasta liczba polskich menedżerów obejmujących kluczowe stanowiska w regionalnych strukturach firmy. Świadczy to tylko o tym, że Motorola wysoko ocenia naszych specjalistów. Jesteśmy dumni z tego, że nasz kraj wyrasta na lidera wśród kadry zarządzającej - mówi Ryszard Łada, prezes zarządu Motorola Polska i wiceprezes korporacji na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~markus  2006-03-02 19:19:52  host: ably15.neoplus.adsl.tpnet.pl

  hehe niech najpierw telefony poprawia. Dali jako telefon biznesowy V600 calemu departamentowi sprzedazy bezposredniej i efekt byl taki ze sprzedaz v600 spadla a nikt z bezposredniej nie nosi tego telefonu bo sie do niczego nie nadaje

 • 0

  2. ~Szalony  2006-03-02 19:39:50  host: 195.69.126.166

  Motorolę to bym kupił tylko A1010 :)

 • 0

  3.  2006-03-03 07:29:59

  Dobre, zwroccie uwage ze awansuja kobiety. Mamy jednak to rownouprawnienie :))

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-150-98.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Netii jako część oferty Grupy Cyfrowy Polsat?

Oferta Netii w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet