Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Avon MVNO w Centertelu

Avon MVNO w Centertelu

WitekT 3 Stycznia 2007 14:47

0 0

22. grudnia Centertel podpisał umowę o MVNO z Avon Cosmetics Polska. Umowa podpisana z Avon to pierwsza umowa tego typu zawarta przez Centertel. Avon przedstawi na jej podstawie własną ofertę komercyjną wiosną 2007 roku.

Równolegle PTK Centertel prowadzi negocjacje z MNI Mobile w zakresie wspólnego budowania MVNO na podstawie podpisanego 8 listopada 2006 roku listu intencyjnego. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.




Avon Products jest jednym z największych koncernów kosmetycznych na świecie, o amerykańskim rodowodzie. Działa w ponad 100 krajach, a oferowane produkty dystrybuowane są przez ponad 5 mln konsultantek, z czego 200 tys. w powstałym w 1992 Avon Cosmetics Polska.

Źródło tekstu: Centertel, wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2007-01-03 20:22:13

    ***wlo: OT. przetestowałeś już ten EDGE Ery w okolicy czy dalej starterów brak? ;-)

  • 0

    15. ~mike278  2007-01-03 21:06:30  host: xdsl-10361.walbrzych.dialog.net.pl

    nie rozumiem czemu sie nabijacie. przeciez przy obecnym kosmetycznym ukrywaniu podwyzek i pogarszaniu sie oferty, avon dla orange jest wrecz partnerem "strategicznym".

  • 0

    16. ~xxx  2007-01-03 21:26:54  host: eff95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jaki operator takie MVNO i tyle.

  • 0

    17.  2007-01-03 23:31:13

    nie bylo MVNO bylo zle teraz cos sie rusza to tez zle TP zwiksza predkosc zle co za kraj :((

  • 0

    18. ~sympatyczny  2007-01-03 23:44:35  host: chello081018196007.chello.pl

    *monter mega-rotfl :)))) nic dodac nic ujac ;)

  • 0

    19. ~paul  2007-01-04 00:46:21  host: 80.55.135.142

    ja mam pomysła dla centertela na nawą MVNO- SEXTEL pakiet 20 numerkow gratis nA miesiac, minuta 25zł w szczycie 50 najdrozej ale najfajniej,napewno nie braknie chetnych :)

  • 0

    20. ~xxx  2007-01-04 01:05:52  host: eff95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    andrzejTP: Nic nie pisałem, że mi nie odpowiada zwiększenie prędkości neostrady :) (czekam w takim razie w cierpliwości i zadowoleniu). Szkoda jedynie, że tepsa budzi się dopiero z ręką w nocniku czyli już w ostateczności zamiast już wcześniej i cały czas budować swoją pozycję ugruntowując ją na rynku a nie czekać aż posypią się słuszne kary nałożone przez UKE.

  • 0

    21. ~domel  2007-01-04 11:27:59  host: apn-99-39.gprspla.plusgsm.pl

    6: To jeszcze tylko Radio Maryja GSM brakuje.

  • 0

    22.  2007-01-04 11:27:59

    #12: Co ja bym zrobił z taką ilością minut :)

  • 0

    23.  2007-01-04 11:51:33

    To byłoby dobijające gdyby kazali zamawiać karty doładowujące u konsultantki. Teraz czekaj ze 2 tyg, aż Ci przyniesie.

  • 0

    24. ~  2007-01-04 12:26:39  host: db90.arreks.com.pl

    @wlo: ponoć nawet na najgłupsze pytania sa odpowiedzi ale...

  • 0

    25.  2007-01-04 13:38:25

    boshe, Avon i Orange, co jeszcze wymyślą!!!!!!

  • 0

    26. ~Z  2007-01-04 14:22:51  host: byw228.internetdsl.tpnet.pl

    ProponujE MVNO z Teresą Orłowski.

  • 0

    27. ~Zico  2007-01-05 00:05:48  host: 213.158.194.228

    Operatorzy wirtualni to jedna wielka sciema! Ich istnienie z punktu widzenia nas klientow nie ma najmniejszego sensu. Pomyslcie-czy moga oni byc konkurencyjniejsi wobec np. takiego Centertela skoro zdani sa oni na jego laske. Przeciez Centertel nie strzeli sobie kula w stope i nie pozwoli na to zeby taki Avon pobieral za minute polaczenia np. 40gr skoro minuta w orange kosztuje 75 czy 80gr! Najlepszym dowodem na to jaka sciema sa operatorzy wirtualni jest starter mBanku. Na dzien dzisiejszy tylko P4 moze troche namieszac. Rola operatorow wirtualnych jest natomiast przede wszystkim nabijanie dodatkowej kasy Polkomtelowi lub Centertelowi.

  • 0

    28. ~  2007-01-05 00:38:54  host: 195.189.142.169

    Przeciez wirtualni nie sa po to, zeby bylo taniej, tylko po to, zeby swiadczyc specyficzne uslugi.

  • 0

    29. ~jojo  2007-01-05 02:09:36  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Spokojnie "Zico", interes o nazwie MVNO w Polsce dopiero się rozkręca. A ja jestem prawie pewien, że powstanie kolejnych wirtualnych wpłynie (pozytywnie oczywiście) na ceny "świętej trójcy".

  • 0

    30.  2007-01-05 10:26:24

    Nawet gdyby ceny nie mialy sie zmienic lub zmienic niewiele to mamy wybor operatora, i ciekawy napis na wyswietlaczu...)

  • 0

    31. ~  2007-01-08 11:46:38  host: k3-ip209.antsatgor.pl

    pierwszy operator w orange niewazne jak sie nazywa wazne zeby byla nizsza cena niz w orange bo przynajmnie bede mogl se zmienic jak co bo np erze jest tak ze jak ktos ma simlocka na ere to heyah da sie wlozyc wiec avon do simlocka orange tez powinno dac rade:)

  • 0

    32. ~jojo  2007-01-09 01:28:30  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Oby tylko Orange nie zstosował takiej strategi jak Plus z Sami Swoi. Gdzie SS jest traktowana jako "obca" sieć. A z wszelkich pakietów zniżkowych (zarówno w Plusie jaki w SS) można kożystać jedynie wewnątrz SS i wewnątrz Plusa.

  • 0

    33.  2007-01-09 09:21:24