Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Avila z NaviExpertem w Play

Avila z NaviExpertem w Play

WitekT 1 Marca 2010 12:04

0 0
Play rozpoczyna promocję Samsunga Avila z nawigacją NaviExpert, której towarzyszyć będzie kampania telewizyjna.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung S5230 Avila GPS w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 1

    13.  2010-03-01 13:31:50

    NawiExpert to bardzo dobra nawigacja. Niewiele danych ściąga i działa znakomicie. Właśnie sprzedałem na Allegro moją nawigacje Goclover bo NaviExpert na Androidzie jest o klasę lepsza. Do tego aktualizacja co jakiś czas jest dostpna i sciągamy sobie klikajac w programie Aktualizuj. Jak mam jechać w nieznaną trasę to wykupuje sobie za 3zł jednodniową licencje i spoko.

  • 0

    14.  2010-03-01 13:33:10

    Natomiast jestem ciekaw jak 'wsadzili" tą Nawigacje do Avili skoro to telefon bez otwartego OS? Na javie?

  • 0

    15. ~kymes  2010-03-01 13:34:35  host: public25153.cdma.centertel.pl

    Naviexperta mozna za darmo przetestowac kilka razy w roku kiedy jest udostepniany za free do testow, przewaznie co roku jest to dlugi weekend majowy (majowka).

  • 0

    16. ~derdak  2010-03-01 13:44:27  host: cou240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Reklama jaby na siłę, bez żadnego pomysłu, statyczna i czysto informacyjna. chociaż najważniejszej informacji o okresie ważności nawigacji i warunkach już nie powiedzieli

  • 0

    17. ~kymes  2010-03-01 13:49:40  host: public25153.cdma.centertel.pl

    Bez polotu to jest reklama gps z ciotka i walizka w innej sieci.

  • 0

    18. ~  2010-03-01 13:58:15  host: v13-12.opera-mini.net

    Dokładnie. Zresztą jak wszystkie reklamy ery

  • 0

    19. ~  2010-03-01 14:09:55  host: v13-15.opera-mini.net

    @11 i 12 zasieg jest lepszy niz w waszym *** w3. I nie trzeba przeplacac.

  • 0

    20. ~derdak  2010-03-01 14:10:32  host: cou240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta Ery jest przynajmniej typowa dla nich. I skierowana do ich targetu, wiadomo od razu o jakiego operatora chodzi, coś się dzieję w kadrze. A tu koelś trzyma telefon w ręku i tyle...

  • 0

    21. ~Raf  2010-03-01 14:10:52  host: fgl138.internetdsl.tpnet.pl

    ~kymes Naviexpert jest w javie.

  • 0

    22. ~krzyś  2010-03-01 14:18:27  host: 194.246.124.200

    cóż plus miał pierwszy avile z gps i ma opcje z nawigacją na miesiąc za darmo ale o tym na playpolis nie piszą :) http://plus.pl/oferta_indywidualna/mix/promocje/dla_nowych_klien tow/drogowskaznik/

  • 0

    23. ~Rufi  2010-03-01 14:19:51  host: apn-77-113-196-60.dynamic.gprs.plus.pl

    Playowska reklama bardziej przykuwa uwagę do pokazywanej w kampanii funkcji nawigacji gps.

  • 0

    24.  2010-03-01 14:35:39

    lipa lipa do kwadratu,avila ma wolne edge i zanim ściągnie dane to można skręcić w lewo zamiast w prawo, korzystam z darmowego Locago i googlemap też sobie radzi w miarę dobrze,czekamy na darmową navi od noki

  • 0

    25. ~alexy  2010-03-01 15:08:10  host: ivu242.internetdsl.tpnet.pl

    No to co? NaviExpert już wszędzie? Chyba jeszcze tylko w plusie go nie ma.

  • 0

    26.  2010-03-01 16:05:39

    Ad 24. Spokojnie EDGE wystarczy do uaktualniania NaviExpert. To są bardzo małe ilości danych potrzebne do normalnej pracy takiej nawigacji. Z kartą Play można nawet wypuścić się do jazdy po Europie korzystajac z ceny 1mb za 5zł w roamingu.

  • 0

    27. ~plus  2010-03-01 16:32:46  host: hnx246.internetdsl.tpnet.pl

    Ad 25 w plusie od miesiąca ponad jest juz ta avila dostepna :)

  • 0

    28. ~niki  2010-03-01 17:50:31  host: 87-205-242-134.adsl.inetia.pl

    Reklama Ery jest OK. Co do oferty Playa, ja to im nie wierze z tym internetem. Wg mnie i tak będzie się płaciło po 12gr/100kB.

  • 0

    29. ~  2010-03-01 19:27:06  host: ip-89.171.8.70.static.crowley.pl

    ad 28 twoje domysły zostaw dla siebie :) sam uzywam w play pakietu internetowego i chodzi lepieje niż na edge niż w orange.

  • -1

    30. ~Adaś  2010-03-01 19:53:42  host: 213-238-64-204.adsl.inetia.pl

    Ja o internecie Play nie mogę powiedzieć nic dobrego. Znajomy dał mi jakiś czas temu w lato telefon do sprawdzenia poczty. W ogóle się nie mogłem zalogować bo nie chciało wczytać strony :/ jedynie co się pokazało to strona gogle i nic cisza. Jednak wolałbym więcej zapłacić ale mieć pożytek z tego internetu.

  • 0

    31.  2010-03-01 22:57:09

    *rcicho #14: NaviExpert jest bardzo wszechstronny. W zasadzie działa na wszystkich platformach, zarówno na telefonach bez OS jak i na tych z OS (Symbian, Android, BlackBerry czy WM). Dokładny wykaz modeli, na które jest dostępny NE podany jest na stronie NaviExperta. Dodatkowo, w przypadku starszych modeli bez OS gdzie tzw. heap size dla aplikacji jest ograniczony (przeważnie do 2MB) można sprawdzić jaka najwyższa wersja NE jest dla nich odpowiednia.

  • 0

    32.  2010-03-04 20:34:37

    ja uzywam Navi... w Samsung S7220 i faktycznie pobierane dane sa w wykupionym abonamencie... a jak ktos pyta to NaviExpert robi na rozne telefony. I na Jave i na OS

Dodaj swoją opinię