Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości AutoRadar: 60 tys. nowych użytkowników w Święta

AutoRadar: 60 tys. nowych użytkowników w Święta

WitekT 7 Stycznia 2014 18:33

4 1

Tylko podczas świątecznego, przedłużonego weekendu, AutoRadar zyskał ponad 60 tysięcy użytkowników. W tym czasie przekazano informacje o ponad 16 tysiącach zgłoszeń dotyczących sytuacji na polskich drogach. Kierowcy masowo przekazywali sobie informacje o miejscach kontroli drogowej, kontrolach fotoradarowych czy miejscach, w których doszło do kolizji.






AutoRadar jest dostępny za darmo na systemy Android, iOS oraz - co ciekawe - Windows Phone 8. AutoRadar to baza tysięcy fotoradarów stacjonarnych i przenośnych, punktów kontroli drogowej, odcinkowych pomiarów prędkości, przejazdów kolejowych i miejsc szczególnie niebezpiecznych. AutoRadar bazuje na ponad 10-letnim doświadczeniu AutoMapy. Dzięki weryfikowanej na bieżąco przez społeczność AutoMapy, Miplo.pl, Targeo.pl i AutoRadaru bazie setek tysięcy danych, informacje są aktualne, sprawdzone i trafiają szybko do wszystkich użytkowników.

Źródło tekstu: AutoMapa, wł     

Dodaj do:

Tagi: autoradar

w sumie: 29
  • 1

    11.  2014-01-07 20:47:13

    Ja jestem bardzo zadowolony z Automapy. Musiałem się tylko przyzwyczaić do Androidowej wersji. Mapy są bardzo dokładne i niektórzy nawet się dziwią, że trafiam tam gdzie inni mają problemy ;) Komentarzy w google play już od dawna nie czytam. Szkoda czasu na te brednie, które chyba jakieś głupie bachory wypisują.

  • 0

    12.  2014-01-07 21:05:46

    Angelo: a dysponujesz własnymi, wiarygodnymi danymi na temat piracenia AM? Bez ironii - chętnie poznam. :-)

  • 0

    13.  2014-01-07 21:13:43

    z tego co czytam to ludzie zapłacili i odinstalowują bo to takie badziewie, więc kto by to piracił, po tak zachęcających komentarzach i nie mówcie, że nie są wiarygodne, bo ludzie nie są tam anonimowi, sygnują to swoim nazwiskiem najczęściej. Jak słyszę, ze jakiś producent stracił 500 mln $, bo ktoś tam rzekomo zainstalował jego program, to się uśmiecham z politowaniem tylko.

  • 0

    14.  2014-01-07 21:40:28

    W tej chwili do Yanosika Autoradarowi jescze dużo brakuje . A AutoMapa działa najlepiej na urządzeniach z Widows .

  • 0

    15. ~bury  2014-01-07 22:25:28  host: 87-205-242-144.adsl.inetia.pl

    co do AM to napiszę to co napisałem też w opiniach na Google Play. AutoMapa nie działała i nie działa na Sony Xperia S (top telefon Sony po wyjściu z mariażu z Ericssonem - niecałe 2 lata temu) i producent mimo informacji o tym nic z tym nie robił i nie robi. Kasa w błoto.

  • 0

    17.  2014-01-08 07:28:40

    10.01.2013, odpalony Yanosik, Zakopianka, godzina 8:30 rano. Jadac w strone Zakopanego, na Yanosiku cisza. W Glogoczowie misiaki z Iskra. No coz. Yanosik nie ostrzegl. Szkoda, ze akurat CB mialem w naprawie... Ja juz nie ufam tego typu programom mimo, ze idea jest rewelacyjna.

  • 1

    19.  2014-01-08 09:11:24

    kleks: a co Ciebie interesuje co z tym zrobi AutoMapa? Przepraszam, że polecę może osobiście, ale prezentujesz taką typowo polską postawę - żeby ktoś czasem nie miał lepiej, żeby komuś nie zrobić za dobrze. A ja mam to gdzieś, dla mnie ważne jest nie to co ktoś z tego ma, tylko czy mi aplikacja poprawnie pracuje i jestem zadowolony z jej wyników. Trzeba też zrozumieć, że jeżeli coś się dostaje za darmo, to znaczy, że samemu jest się produktem. Nie ma darmowych obiadów, nie podejrzewam też żebyś był tak cenny, żeby miano Tobie płacić. :-)

  • 0

    20. ~kleks  2014-01-08 09:38:26  host: 88.220.32.42

    WitekT: A mnie interesuje. Jak lubisz być wykorzystywany przez kogoś do odwalania roboty za którą on weźmie kasę to proszę, od robienia dobrze to są panie w agenturach nie ja (wybacz kolokwializm), a jak chcesz być zadowolony z wyników aplikacji to zainstaluj Yanosika. Po co wyważać otwarte drzwi skoro na rynku jest produkt sprawdzony, działający i używany z powodzeniem przez dużo większą liczbę użytkowników niż ta która używa AutoRadaru. Większa liczba userów = większa liczba zgłoszeń = większa trafność = mniej mandatów :) Nie to żebym Cie podejrzewał o popełnienie newsa sponsorowanego, ale w treści nie zająknąłeś się nawet o tym, że nie jest to jedyny soft spełniający takie funkcje i co najważniejsze, że jest dużo mniej popularny. Same pochwały. Jak w reklamie...

  • 0

    21. ~Michał  2014-01-08 09:49:42  host: 178.239.10.228

    Kleks, ja tutaj nie zauważam ukrytej reklamy. Wg mnie tekst ma za zadanie poinformować, że jest coś podobnego na rynku jak yanosik i tyle. Jak w pewnej reklamie : wolność wyboru ;)

  • 0

    22. ~  2014-01-08 11:06:37  host: user-94-254-130-54.play-internet.pl

    @ keks. Krotkowzroczny jestes. A ty, jako uzytkownik tej DARMOWEJ aplikacji nic w zamian nie dostajesz? Jezdzisz bezmyslnie po polsce tylko po to zeby ktos na Tobie mogl zarobic? Czy moze jednak dzieki takiej aplikacji dostajesz darmowe info o zagrozeniach na drogach? Sory, ktos te informacje dla Ciebie tez musi zbierac tak jak Ty je zbierasz dla innych. A ze firma aqurat wykozysta sobie te dane dodatkowo do traffica w am? Bardzo dobrze, bo ja jezdze z AM i wkurzaja mnie dwie apki pierdzace o radarach, wole to miec w jednej, stale aktualizowanej. Pozatym ludzie placa za AM dla map i nawigacji, a nie dla "Twoich" danych z drog. Jakby mieli tylko za to placic to kazdy by zainstalowal janosika;)

  • 0

    23. ~MikiWaw  2014-01-08 11:13:55  host: user-5-173-43-137.play-internet.pl

    Ale marketingowe bzdury. Na pewno chodzi o liczbę pobrań, a nie uzytkowników. Ludzie pobierają to z ciekawości i niedługo potem usuwają, bo nie spełnia oczekiwań. Wystarczy poczytać opinie w marketach. Mi również aplikacja nie przypadła do gustu - zostaję przy Yanosiku.

  • 0

    24.  2014-01-08 13:40:14

    AutoRadar i Yanosik działa tak jak " powiadomią " użytkownicy . Przecież to My! dodajemy informacje o wypadkach , radarach itp. To takie CB radio, tylko że w smartfonie .

  • 0

    25. ~Stanek  2014-01-08 14:27:33  host: e101-141.icpnet.pl

    Po co się tym chwalić... sprawdźcie liczby Yanosika. Daleko Autoradarowi do niego.

  • 0

    26.  2014-01-08 16:41:07

    Yanosik, autoradar, waze - konkurencja zawsze jest dobra dla każdego rynku. A sama automapa ma iOS działała we Francji i samym Paryżu bardzo dokładnie, a w Polsce nie testowałem, bo w Polsce wystarczy mi Google maps zeby trafić gdzies gdzie potrzebuje

  • 0

    27. ~xy  2014-01-14 20:03:07  host: 109241219167.warszawa.vectranet.pl

    Wszystkie tego typu aplikacje są niewiele warte - nic nie zastąpi CB radia, czyli rzeczywistego kontaktu + najbardziej aktualnych informacji i różnorakiej pomocy. Ile to razy mobile sobie pomagają znaleźć drogę, wybrać lepszą trasę, pomóc w naprawie, podwieźć w razie draki, itp., itd.

  • 0

    28. ~xy  2014-01-14 20:04:01  host: 109241219167.warszawa.vectranet.pl

    Nie, to nie Cb radio. Daleko temu do CB radia.

  • 0

    29. ~dsg  2014-01-16 10:27:51  host: stargate148.tvn.pl

    ja już pożegnałem się z automapą... jej nawigowanie doprowadzało mnie do gorączki... każe skrecać w boczną uliczkę co by za 300m wyjechać z powrotem na ta samą drogę. Tego zas*** trafika nie da się wyłączyć w żaden sposób. Ostatnia dobra wersja to była coś w granicach 6.0 Obecne wersje tną się, wymagają niespotykanych w nawigacjach zasobów. Wytyczanie tras przez pół europy nadal nie rozwiązane... Już rosyjski NaviTel jest o niebo lepszy.... IGO, nawet rodzima MapaMap lepiej sobie radzi z wytyczaniem i nawigowaniem.

  • 0

    30. ~asd  2014-02-06 07:57:32  host: n11-01-07.opera-mini.net

    yanosik jako nawigacja... można dojechać i szybciej i krócej, ale fakt faktem system ostrzegania jest dobry, i głównie do tego używam. Jeden przykład, jadę odebrać osobę, kilkanaście km i kilkanaście min. Wracam, yanosik pieje że wypadek - faktycznie, mijam rozkasane auto na drzewie, straż na miejscu a jakiś czas potem leci karetka i policja na kogutach (wracałem do miasta). A jechałem wcześniej tędy, nie było wypadku. Jakiś czas temu, Olsztyn, Kortowo. Również podobna sytuacja zgłosiłem krokodyli jak stali, wracałem to było dalej Info, potwierdzone przez innych, stali jeszcze, a nick zgłaszającego był mój :-)

  • 0

    31. ~asd  2014-02-06 08:05:22  host: n11-01-07.opera-mini.net

    na trasy odpalam yanosika i aktywnie używam, i miałem taki przypadek, yanosik ostrzegł przed suszarką, a akurat jechałem autem z CB i "czysto" (niebiescy też mają CB i lubią podpuszczac).

  • 0

    32. ~hipek  2014-03-29 16:16:18  host: IP-95-178-96-6.radomsko.hypnet.pl

    Jeżdże z Coyotem i spokojnie ostrzega przed wszystkimi zdarzeniami. Mam też Cb ale troche denerwujące w trakcie jazdy.

Dodaj swoją opinię