Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Autonomiczne gogle HTC to Vive Focus

Autonomiczne gogle HTC to Vive Focus

Isand 16 Września 2017 23:04

2 1

htc

Rzeczywistość wirtualna to jedyny naprawdę mocny segment działalności HTC. W lipcu Tajwańczycy zaproponowali gogle autonomiczne - takie, które nie potrzebują komputera. Pierwotnie urządzenie zasilane Snapdragonem 835 miało się nazywać Vive Standalone. Jak podał serwis Lets Go Digital, HTC postanowił zmienić nazwę na Vive Focus.
Organy Unii Europejskiej zajmujące się własnością intelektualną przyjęły wniosek o rejestrację nazwy Vive Focus. Podobny wniosek trafił do USA. Patrząc na to, że nie spodziewamy się wydania innego produktu z linii Vive - nazwa musi odnosić się do gogli autonomicznych.

Gogle zostaną wydane w różnych wersjach - np. te w Chinach nie będą wspierały autorskiej platformy Google'a czyli Daydream VR.

Źródło tekstu: Lets Go Digital, uploadvr, wł     

Dodaj do:

Tagi: htc | wirtualna rzeczywistość

w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet