Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Automatyczny pakiet Internetowy 25 MB w Plus na Kartę

Automatyczny pakiet Internetowy 25 MB w Plus na Kartę

LuiN 16 Maja 2012 15:25

2 0

Jak dowiaduje się TELEPOLIS.PL, sieć Plus przygotowała niespodziankę dla klientów, którzy zmienią swoją taryfę na Plus na Kartę i doładują konto kwotą minimum 5 zł - bezpłatny pakiet 25 MB, który po miesiącu stanie się płatny.

Aby otrzymać pakiet wystarczy po zmianie taryfy na Plus na Kartę doładować konto kwotą minimum 5 zł (nie dotyczy zasileń wykonanych w ramach Programu 5 Plus, usługi Teleprzelew oraz z numeru postpaid). Pakiet zostanie uruchomiony automatycznie i przez pierwszy miesiąc będzie bezpłatny.




Po tym okresie usługa automatycznie odnowi się na kolejny miesiąc, pobierając z konta 5 zł. Datę ważności oraz stan pakietu sprawdzić można szybkim kodem *121#.

Do dezaktywacji pakietu Internetowy 25 MB służy kod *121*01*31#.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 63
  • -1

    45.  2012-05-16 21:26:25

    Przecież to tylko bonus przy doładowaniu nikt was nie zmusza tego brać.

  • -1

    46.  2012-05-16 21:28:44

    Pakiety są i to dobre z lejkiem w tej cenie nie ma nigdzie.

  • 0

    49. ~  2012-05-17 08:35:03  host: z38-09.opera-mini.net

    23 dobrze adres napisałeś? cały czas wyskakuje mi błąd serwer

  • 0

    50. ~  2012-05-17 08:37:37  host: z38-09.opera-mini.net

    23 taki błąd wyskakują. Nie można odnaleźć serwera Próbujesz odwiedzić adres http://www.golebabynazetorachw który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę. Upewnij się, czy połączenie internetowe jest aktywne i sprawdź, czy inne aplikacje wymagające tego połączenia działają prawidłowo.

  • 1

    51. ~fdsfsdfsdf  2012-05-17 08:46:53  host: d116-189.icpnet.pl

    nie no mega promo :O plus chyba nie z tej ery jest

  • 1

    52.  2012-05-17 09:22:31

    Faktycznie, niespodzianka! Ale im więcej TAKICH "niespodziewajek", tym więcej klientów powie NIE! * Ciąg dalszy zabaw Zygmunta z/w sieci :-D

  • 0

    53. ~Adam  2012-05-17 09:25:35  host: www2.euron.pl

    Co za żenada, jak oni się nie wstydzą wyskakiwać z taka "niespodzianką"?

  • 0

    54. ~  2012-05-17 09:44:11  host: z55-03.opera-mini.net

    ..cd 52.. A wystarczyło pomyśleć trochę więcej niż o własnej kieszeni i dać tę niespodziankę w niższej cenie! Za 1zł miesięcznie! Kurde, no nawet za 2zł by to miało sens...

  • 0

    55. ~  2012-05-17 11:09:52  host: agak128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A to ci niespodź! "Zaskoczymy cię dodatkową opłatą" - takie rzeczy tylko w Plusie.

  • 0

    56. ~MarcinGSM  2012-05-17 19:41:41  host: aelu64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plus mnie rozbawia swoimi ,,promocjami" lepiej niż nie jeden kabaret.Taki pakiet w simplusie miałem ponad cztery lata temu i nic od tamtej pory się nie zmieniło żal żal żal.

  • 0

    57. ~mik  2012-05-17 20:24:21  host: cpc1-hitc6-2-0-cust103.9-2.cable.virginmedia.com

    Kiedy wreszcie "nasze" sieci staną się europejskie? W UK sieć "3", każde doładowanie to 150 MB internetu za darmo na miesiąc.

  • 0

    59. ~Donna  2012-11-16 21:23:08  host: 178-216-24-164.ms-net.eu

    p.pazda czy zmieniłes taryfę:"Plus na kartę"?

  • 0

    60. ~Donna  2012-11-16 21:26:03  host: 178-216-24-164.ms-net.eu

    p.kwietas - to jest bonus w pierwszym miesiącu za następne automatycznie pobiera 5 zł

  • 0

    61. ~Morfeusz  2012-12-02 11:07:58  host: cpc2-haye11-0-0-cust1212.haye.cable.virginmedia.com

    W Polsce nigdy nie będzie tak szybkiego internetu, mieszkam w Londynie neta mam bez limitu w abonamencie 33Funty 5000min do wszystkich i sms przy czym prędkość internetu jest zadowalająca

  • 0

    62. ~feliks  2013-01-13 10:27:41  host: 178.213.94.96

    ten pakiet 25mb jest skandaliczny i powinien się nim zająć UOKiK. Tata zmienił mojej babci emerytce Taryfę na Plus na Kartę by miała konto ważne cały rok i doładował jej telefon. Od tego czasu co miesiąc z konta babci znikało 5 zł miesięcznie. Oczywiście emeryci nie orientują się w tych wszystkich kodach dezaktywacyjnych. Brawo panie Solorz, brawo Plus doskonała promocja do okradania nieświadomych starszych osób!

  • 0

    63. ~hmmmmmm  2013-04-02 10:02:09  host: static-81-219-254-56.devs.futuro.pl

    a kod do dezaktywacji specjalnie podaliście zły ?

  • 0

    64. ~nanana  2013-07-26 15:56:30  host: 79.124.126.93.rybnet.pl

    Mógłby mi ktoś pomóc? Napisali że pakiet został włączony na 30 dni a w ogóle nie działa, nie można się połączyć z internetem.

  • 0

    65. ~bercik)  2014-03-17 11:27:27  host: aai160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hej ,
    ja mam taryfę PNK i nie mogę wyłączyć tym kodem ( *121*01*31# ) pakietu internetowego 25 mb

  • 0

    66. ~vkgdsh  2014-04-12 14:03:32  host: apn-77-114-78-89.dynamic.gprs.plus.pl

    Co to wgl js ?! Mam wykupiony pakiet i ani nie moge wejsc na internet , i jeszcze tg nie idzie wylaczyc -_-

  • 0

    67. ~lalala  2014-07-03 10:07:37  host: 213-92-142-77.serv-net.pl

    Według mnie ten pakiet sam powinien się wyłączać po miesiącu a nie wciskają coś a później chcą kasę zżerać... przecież jak by ktoś chciał internet to by sobie wykupił większy pakiet a nie takie ochłapki dawać... później szopki z wyłączeniem bo nie każdy kodzik działa .... jedyna rzecz co mnie wnerwia w plusie to ten "darmowy" pakiet przymusowo dodawany do doładowania.

Dodaj swoją opinię