Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Automatyczna "błękitna linia tp" dla Warszawiaków

Automatyczna "błękitna linia tp" dla Warszawiaków

WitekT 16 Maja 2005 19:35

0 0

Od dzisiaj klienci Telekomunikacji Polskiej z regionu warszawskiego mogą korzystać z automatycznej obsługi przez błękitną linię tp 9393.

Dzięki niej, bez konieczności rozmowy z doradcą, sprawdzą wysokość ostatniego rachunku, saldo i otrzymają informacje o usługach i aktualnych promocjach. Wprowadzenie automatycznej obsługi oznacza, że klienci dzwoniący na 9393 mogą połączyć się bezpośrednio doradcą lub samodzielnie otrzymać niektóre informacje o swoim koncie i telefonie.

Korzystanie z części samoobsługowej jest możliwe po ustaleniu przez klienta indywidualnego 6-cyfrowego numeru PIN. Takie rozwiązanie zapewnia pełne bezpieczeństwo w korzystaniu z serwisu. Żeby go otrzymać należy zadzwonić do doradcy błękitnej linii tp/i> 9393 i przejść procedurę weryfikacji oraz jego nadania. PIN zna tylko klient.

Dzięki automatycznej obsłudze klient ma możliwość odsłuchania informacji m.in. na temat: ostatniego rachunku (kwota do zapłaty, termin płatności), potwierdzenia wpłaty i minibillingu ostatniej faktury. Ponadto dowie się wszystkiego o planach telefonicznych, usługach, promocjach oraz pozna aktualny status realizacji swoich zleceń złożonych przez błękitną linię tp 9393.
Korzystanie z automatycznej obsługi jest bezpłatne z telefonów stacjonarnych TP i automatów telefonicznych TP, przez cała dobę i we wszystkie dni tygodnia.

Rozszerzenie funkcjonalności ma nie tylko zwiększyć dostępność doradców i satysfakcję klientów z błękitnej linii tp, ale też podnieść jej efektywność oraz zmniejszyć koszty funkcjonowania.

Dotychczas z automatycznej obsługi korzystali klienci regionu krakowskiego (od 30. stycznia 2005), olsztyńskiego (od 6. marca 2005) i poznańskiego (od 8. maja 2005). Łącznie TP nadała im 80 tys. numerów PIN. Od 22. maja system ruszy w ostatnim regionie - katowickim.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Hermes  2005-05-17 00:31:00  host: 126-mo3-9.acn.waw.pl

    Najwyższy czas...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-128-172.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że operatorzy telekomunikacyjni w Polsce należycie chronią dane swoich klientów?

Incydent z danymi osobowymi w Aero2

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet