Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Automatyczna "błękitna linia tp" dla Warszawiaków

Automatyczna "błękitna linia tp" dla Warszawiaków

WitekT 16 Maja 2005 19:35

0 0

Od dzisiaj klienci Telekomunikacji Polskiej z regionu warszawskiego mogą korzystać z automatycznej obsługi przez błękitną linię tp 9393.

Dzięki niej, bez konieczności rozmowy z doradcą, sprawdzą wysokość ostatniego rachunku, saldo i otrzymają informacje o usługach i aktualnych promocjach. Wprowadzenie automatycznej obsługi oznacza, że klienci dzwoniący na 9393 mogą połączyć się bezpośrednio doradcą lub samodzielnie otrzymać niektóre informacje o swoim koncie i telefonie.

Korzystanie z części samoobsługowej jest możliwe po ustaleniu przez klienta indywidualnego 6-cyfrowego numeru PIN. Takie rozwiązanie zapewnia pełne bezpieczeństwo w korzystaniu z serwisu. Żeby go otrzymać należy zadzwonić do doradcy błękitnej linii tp/i> 9393 i przejść procedurę weryfikacji oraz jego nadania. PIN zna tylko klient.

Dzięki automatycznej obsłudze klient ma możliwość odsłuchania informacji m.in. na temat: ostatniego rachunku (kwota do zapłaty, termin płatności), potwierdzenia wpłaty i minibillingu ostatniej faktury. Ponadto dowie się wszystkiego o planach telefonicznych, usługach, promocjach oraz pozna aktualny status realizacji swoich zleceń złożonych przez błękitną linię tp 9393.

Korzystanie z automatycznej obsługi jest bezpłatne z telefonów stacjonarnych TP i automatów telefonicznych TP, przez cała dobę i we wszystkie dni tygodnia.

Rozszerzenie funkcjonalności ma nie tylko zwiększyć dostępność doradców i satysfakcję klientów z błękitnej linii tp, ale też podnieść jej efektywność oraz zmniejszyć koszty funkcjonowania.

Dotychczas z automatycznej obsługi korzystali klienci regionu krakowskiego (od 30. stycznia 2005), olsztyńskiego (od 6. marca 2005) i poznańskiego (od 8. maja 2005). Łącznie TP nadała im 80 tys. numerów PIN. Od 22. maja system ruszy w ostatnim regionie - katowickim.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~Hermes  2005-05-17 00:31:00  host: 126-mo3-9.acn.waw.pl

    Najwyższy czas...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-205-180-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet