Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości AutoMapa wprowadza na stałe niższe ceny dla wersji Android i iOS

AutoMapa wprowadza na stałe niższe ceny dla wersji Android i iOS

WitekT 16 Lipca 2013 15:21

3 0

Po sukcesie promocji na 10-lecie, AutoMapa utrzymuje na stałe nowe, niższe ceny swojej aplikacji dla platform Android i iOS.

Producenci AutoMapy zdecydowali się na stałe obniżyć ceny wersji Android i iOS. Cena AutoMapy Polska została obniżona średnio o 20% natomiast cena AutoMapy Europe średnio o 30%. Szczegóły oferty przedstawiają się następująco:




AutoMapa Polska dla iOS:
  • licencja 7 dniowa - 2,69 euro
  • licencja 90 dniowa - 9,99 euro,
  • licencja 366 dniowa - 23,99 euro.

AutoMapa Europa dla iOS:
  • licencja 7 dniowa - 4,99 euro,
  • licencja 90 dniowa - 16,99 euro,
  • licencja 366 dniowa - 39,99 euro.

AutoMapa Polska dla Androida:
  • licencja 7 dniowa - 9,99 zł
  • licencja 90 dniowa - 36,99 zł,
  • licencja 366 dniowa - 89,99 zł.

AutoMapa Europa dla Androida:
  • licencja 7 dniowa - 16,99 zł
  • licencja 90 dniowa - 59,99 zł,
  • licencja 366 dniowa - 149,99 zł.

Nowe ceny obowiązują na stałe w Google Play jak i AppStore od 15. lipca wszystkich nowych i aktualnych użytkowników AutoMapy Android i iOS.

Źródło tekstu: AutoMapa     

Dodaj do:

Tagi: automapa

w sumie: 32
  • 0

    13. ~  2013-07-16 20:31:11  host: c176-50.icpnet.pl

    za 285zł mam licencję lifetime na Sygic i w dodatku na cały świat - w ten sposób rozwiązałem problem mapy offline na Androida :)

  • 0

    14. ~dokier  2013-07-16 21:09:54  host: 109241032203.warszawa.vectranet.pl

    @5 - nie testowałem wersji na Androida ale wersja Win ma możliwość podawania celu po współrzędnych, może sprawdź dokładnie?

  • 0

    15. ~a_lex  2013-07-16 21:10:35  host: 91.222.58.84

    Skoro już o Auto Mapie mowa, to ktoś wie czemu nie można nigdzie znaleźć starysch wersji Targeo mobi na komórkę do pobrania? Na starym telefonie doskonale mi to chodziło, aż do czasu jak zaktualizowałem - no i teraz straciło całą płynność. No to bym wrócił do dobrej wersji - tylko nigdzie jej nie ma!!

  • 0

    16. ~Jacek  2013-07-16 21:25:16  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    A o ktore wersje Targeo Ci chodzi?Gdzies powinienem miec instalke apk na kompie.Tylko nie wiem jak bedzie z aktualizacja map.Beda chyba starsze mapy

  • 0

    17. ~  2013-07-16 21:47:57  host: public-gprs213059.centertel.pl

    Chyba w końcu się skuszę, bo MapaMap mnie dobija. Niby licencja dożywotnia, ale prenumerata map to 88 zł na rok. Chyba taniej wyjdzie AutoMapa, zwłaszcza, że ma dokładniejsze mapy.

  • 0

    18. ~  2013-07-16 21:51:00  host: public-gprs213059.centertel.pl

    @11, @13, Sygic potrafi zamulić 1 GHZ i 512 MB RAM fona, że ten się zawiesza i restartuje. Ja mu już podziękuję, za 59 zł dostajesz większy prymityw niż MapaMap.

  • 0

    19. ~daniel  2013-07-16 22:16:59  host: dvg171.internetdsl.tpnet.pl

    Cena całkiem dobra. Tylko dla kogo? Dla taksówkarzy, kurierów,przedstawicieli handlowych i innych zawodowych kierowców to prawie jak za darmo, korzystają z tego codziennie. A dla przęciętnego Kowalskiego który, codziennie jeździ te same trasy to chyba już nie. Zdarza mu się wyjechać do rodziny na wesele i inne uroczystości , jechać na urlop itp. Brakuje dwóch opcji: licencja jednodniowa za powiedzmy 4 - 5 zł na PL i 10 zł na Europe) oraz 2 tygodnie: 15- 16 zł na PL i 30 zł na Europe. Większość ludzi wyjeżdza na więcej niż tydzień czasu łącznie z powrotem. Natomiast bardzo mnie interesuje po co komuś opcja 90 dni, chyba tylko na okres próbny jak ktoś się zatrudni jako zawodowy kierowca. I tak dla mnie najlepsza opcją ( jeżdzącego niesystematycznie i wybiórczo po nowych trasach) jest wykupienie na cały rok. Ale tu przecież Aqurat jako firma dobrze przemyślał strategie. Co nas obchodzi ile i jak korzystasz, my mamy mieć największy zysk. Ale gdyby była opcja jedno i dwutygodniowa w tych cenach, przeciętny pirat by się zastanowił czy robić roota i tracić gwarancje.

  • -2

    20. ~pisul  2013-07-16 22:23:53  host: nat1.res.pl

    Jaki sens sprzedawac nawigacje jak Google Maps prowadzi do celu lektor PL lepiej i dokladniej i nie za 29 euro tylko za darmo! Sprzedawac cos co mozna miec za darmo? Co bedzie nastepne? Sprzedaz drewna lesnikom czy wieprzowiny w Egipcie!

  • 0

    21.  2013-07-16 22:40:53

    #16 -Jacek, dzięki za odzew :) Chodziło mi o jakąkolwiek wersje z wcześniejszym zoomowaniem - teraz powiększa się 3 i 9, a wcześniej klawiszami fukcyjnymi. I nawet, znalazlem sobie taką wersję w Internecie, chodzi płynnie, ale sama WYŁĄCZA się po kilku minutach! I to jest wersja 2.1.07 - także gdybyś miał wcześniejszą to daj znać :-)

  • 0

    22. ~atomfx  2013-07-16 22:51:22  host: apn-37-7-190-91.dynamic.gprs.plus.pl

    do exseb Automapa ma funkcję prowadzenia do współrzędnych. klikasz menu. Klikasz prowadź do/szukaj i na drugiej stronie jest odnośnik punkt gps

  • 0

    23. ~abc  2013-07-16 23:09:32  host: 82-160-108-130.tktelekom.pl

    u mnie i znajomych automapa gubila sygnal gps. Wywalilem i wgralem tom toma. Chodzi idealnie ale z trasami troche mocniej kombinuje niestety i czasami nadkladam kilometry

  • 0

    24. ~Jacek  2013-07-16 23:24:56  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    @21 Rozumiem ze szukasz wersji na androida?Wiesz co mam jakas ktora sciagalem w lutym tego roku i druga to z lipca poprzedniego roku.Jedna to napewno 2.1.7

  • 0

    25. ~Jacek  2013-07-16 23:34:43  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    Tu masz ta wersje z Lipca https://www.dropbox.com/s/3ic3x3zk97csbaq/Targeo.apk

  • 0

    26. ~  2013-07-16 23:52:56  host: ip-31-0-176-228.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    AM biznes się kończy. Nie będę płakał gdy zbankrutują

  • 0

    28. ~pferd  2013-07-17 08:11:57  host: egc2.internetdsl.tpnet.pl

    ~daniel, dokładnie, brakuje jednodniowych i dwutygodniowych ew 10-cio dniowych, tak i w Polsce jak i w europie, jadę na wakacje i po co mam kupować licencję 90 dniową za 59,99 zł, jak potrzebuje max 10dni (7dni za mało), a sporadycznie jeżdżąc po kraju mógłbym częściej kupować jednodniową, bo jak mam kupić 7dniową to wole już jechać na googlemaps

  • 0

    29. ~  2013-07-17 08:50:24  host: v17-14.opera-mini.net

    Ha ha fajna rozpiętość czasowa: 7 dni, albo 90 ! Nic, tylko wprowadzić takie pakiety (termin) w Plusie, Play, TM i Orange! :-D

  • 0

    30.  2013-07-17 09:13:20

    29: to jest ograniczenie ze strony Google i Apple, a nie wymysł AutoMapy.

  • 0

    31.  2013-07-17 09:21:22

    Eeee... na Jave:) Na Androidzie chodzi mi dobrze, tylko z włączonym GPS zżera szybko baterię - chyba chodzi caly czas, zamiast tylko przy podświetlonym ekranie. Ale czy Java, czy Android - szkoda ze nie można pobrać starych wersji.

  • 0

    32. ~jaaaa  2013-07-17 10:57:46  host: iug130.internetdsl.tpnet.pl

    szkoda że AM nie ma takie modułu jak yanosik. Z kalwiszami do zgłaszania przez userów zdarzeń drogowych takich jak policja, wypadek itp. Po LiveDrive szło by to do wszystkich i byłaby mega aktualna... Nie wiem, dlaczego oni nie wprowadzą czegoś takiego, to byłoby super uzupełnienie AM

  • 0

    33. ~fitz  2013-07-17 11:35:12  host: 89.174.214.74

    A swoją drogą - używa ktoś Live Traffic z Sygica? Jak to się sprawdza? Sygic niby OK - ale potrafił się przytkać oczywiście w krytycznych momentach - zroibłem z nim ostatnio trochę ponad 4000 km po Europie i generalnie było OK, poza kilkoma wyjątkami w miastach - mapa przestawała się odświeżać i wyglądało jakby skręt był dopiero za 200-300 metrów, a nie już)

Dodaj swoją opinię