Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości AutoMapa w wersji dla Androida - już można ją testować

AutoMapa w wersji dla Androida - już można ją testować

LuiN 13 Stycznia 2012 18:34

0 0

AutoMapa udostępniła wersję Beta swojej nawigacji przeznaczonej dla systemu Android. Jednocześnie AutoMapa zaprzestaje wsparcia dla najstarszych systemów mobilnych - WCE 4.2 i PPC 2003 (SE).

Producenci AutoMapy rozpoczęli beta swojej aplikacji przeznaczonej dla platformy Android. Ze stron producenta można pobrać i przetestować AutoMapę Android w wersji Beta. AutoMapa Android Beta zawiera m.in. w pełni działającą platformę LiveDrive! umożliwiającą sprawne pokonywanie korków i innych nietypowych zatorów drogowych. Po zakończeniu programu testów, AutoMapa Android trafi do sprzedaży w Android Markecie.

Równolegle AutoMapa zdecydowała o zaprzestaniu wsparcia dla najstarszych systemów mobilnych: WCE 4.2 i PPC 2003 (SE). Ostatnia wersją programu, która pracować będzie na systemach PPC 2003, PPC 2003 (SE) i WCE 4.2 jest AutoMapa 6.10.




AutoMapa dla platformy Android to jedna z najbardziej oczekiwanych aplikacji przez użytkowników urządzeń spod znaku zielonego robota. Mamy nadzieje, że dzięki tak szerokiemu programowi beta testów AutoMapa będzie też najlepiej dopasowaną aplikacją dla potrzeb jej użytkowników - powiedział Janusz M. Kamiński, rzecznik prasowy AutoMapy.

Wersji darmowej Beta AutoMapy w wersji dla systemu Android szukać należy pod tym adresem.

Źródło tekstu: AutoMapa, wł     

Dodaj do:
w sumie: 81
  • 0

    67. ~mz  2012-01-15 03:00:31  host: public-gprs328630.centertel.pl

    Na SGS I9000 działa od soboty idealnie, na pewno dużo lepiej niż na larku freebirdzie 43.2. Chyba przedłużę licencję. Czy ktoś wie jak będzie wyglądało przeniesienie licencji z win ce 5 na androida?

  • 0

    69. ~  2012-01-15 10:23:02  host: z34-02.opera-mini.net

    a to dobrze czy źle?

  • 0

    70. ~  2012-01-15 12:03:41  host: 31.41.144.41

    @68. A uaktywniłeś GPS? Zrób to ręcznie, gdyż Automapa beta może mieć jeszcze z tym problem.

  • 0

    71. ~demiki  2012-01-15 12:21:55  host: oih209.internetdsl.tpnet.pl

    Czekam na AM w wersji finalnej a na razie używam Mireo DON’T PANIC do której mapy zapodaje e-mapa i moim zdaniem nie ustępuje w niczym AM 9tylko mniej rozbudowana_) poza tym na SGS2 śmiga aż miło

  • 0

    74. ~Sapienti  2012-01-15 18:09:35  host: 89-72-241-20.dynamic.chello.pl

    Na Samsungu Galaxy S II działa znakomicie. Szybki fix, błyskawiczne liczenie trasy, nareszcie dobry program ze świetnym pokryciem w Polsce. Na zagraniczne wyjazdy marzyłby się Tomtom...

  • 0

    76. ~SGS  2012-01-16 10:53:16  host: z43-07.opera-mini.net

    Zrobilem maly tescik jakby ktos chcial zobaczyc: http://www.youtube.com/watch?v=sW60Hc5MxPo&feature=youtube_g data_player

  • 0

    77. ~klimass  2012-01-16 10:59:13  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    W koncu... Jakis rok za pozno, ale targeo nie spieszy sie z innowacjami. Ich szczescie ze maja dokladne mapy to ich trzyma na rynku. Ciekawe, czy uda im sie wbic na androida wsrop takich rozwiazan jak Sygic, NaviExpert czy darmowa Google Navigation

  • 0

    78.  2012-01-16 12:39:56

    Motorola Defy, Andek 2.2 - instalacja bez problemów, nie znajduje satelitów GPS.

  • 0

    79.  2012-01-16 15:13:23

    "Wersji darmowej Beta Automapy" - polski trudna język być. Niepoprawny szyk, powinno być "Darmowej wersji Beta Automapy".

  • 0

    80. ~...  2012-01-16 15:25:03  host: 2.208.160.244

    @79 Czepiasz się. To tylko emfaza wyrażona za pomocą szyku przestawnego. Jak dla mnie może być. W języku polskim mamy bardzo bogatą deklinację, dzięki temu nie trzeba trzymać się ściśle kolejności wyrazów w zdaniu. Poważnie, wierz mi. Uwierz mi. Możesz mi wierzyć.Wierzyć mi nie musisz. Nie powinieneś mi wierzyć. Powinieneś wierzyć mi- no tutaj rzeczywiście jakoś dziko to wygląda:) Wygląda to dziko:P PS Mi osobiście w tym zdaniu nie pasuje ponowne użycie "w wersji", ale zdanie pozostaje zrozumiałe.

  • 0

    81. ~Samusung Galaxy Ace  2012-01-16 16:02:15  host: 79-139-61-113.rzeszow.hypnet.pl

    Jak zainstalować na Samsung galaxy Ace - pisze nie mozna zainstalowac

  • 0

    83. ~DAWIDDM  2012-01-20 17:25:23  host: ecp134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PISZE WYRAŻNIE ZE TO BETA WIEC DLA TEGO MAPA 1110- DLA TESTÓW I OPINII. NA DESIRE Z ANDKIEM 2.3.3 GINGERBREAD DZIAŁA ZNAKOMICIE. TESTUJE JUZ OD TYGODNIA I POWIEM ZE W TEJ WERSJI JEST NADZWYCZAJ SZYBKA. CIEKAWE JAKA BEDZIE CENA BO Z PEWNOSCIA ZAKUPIE A TOM TOM PÓJDZIE W ODSTAWKE.

  • 0

    85. ~michu488  2012-01-21 09:00:27  host: ip-58-89.ib.tcz.pl

    motorola defy jak wyżej nie łapie fixa

  • 0

    87. ~wowka29  2012-01-22 16:23:32  host: host-89-230-146-229.inowroclaw.mm.pl

    Także na tablecie Goclever T72 z Androidem 2.3.3 nie wykrywa satelit. Ktoś wyżej napisał, żeby uaktualnić GPS ale jak to zrobić?

  • 0

    88. ~andre  2012-01-22 20:31:42  host: 86-46-165-53-dynamic.b-ras1.mgr.mullingar.eircom.net

    Motorola Defy nie łapie gps, choć jest włączony i ma złapaną lokalizację

  • 0

    89. ~Tomi  2012-01-22 22:04:54  host: h82-143-187-185-static.e-wro.net.pl

    Na Samsung Galaxy ACE 2.3.3 dziala super. Polecam z poziomu przegladarki telefonu wejsc na stronę i sciagnąć prosto na telefon. Navi dziala bardzo dobrze choć chwilami sprawia wrażenie jakby nie znała skrótów choć trasa ustawiona jest na optymalną.Moja ocena 9/10.POLECAM

  • 0

    90. ~lucky  2012-01-23 11:21:07  host: user-31-174-47-76.play-internet.pl

    Na HTC Wildfire działa bez problemu.

  • 0

    91. ~iks  2012-01-23 12:05:11  host: user-164-126-127-132.play-internet.pl

    na Samsung I5700 nie łapie fixa.cały czas szuka gps.wysłałem do automapy info ale póki co odpowiedzi brak :(

  • 0

    92. ~Adi  2012-01-29 14:10:12  host: 46.235.123.79

    2 szt. Motoroli DEFY 2.2 i jak u innych użytkowników brak sygnału GPS więc nie działa. W wersji BETA chciałbym wiedzieć jaka trasa jest ustalona. Trasy które dobrze znam optymalnie wyznacza tylko NAVIGON AM pakuje sie w skrót ale to już nie jest optymalny przejazd. W ustawieniach trasy VIA ma poważne ograniczenia . Musisz wpisać ulicę albo klikasz Centrum. Np. jeśli chcę jechać przez Konin to przeciągnie mnie przez CENTRUM!. Powinno się jak w NAVIGONIE w pkcie VIA dać opcję Konin Powiat i nejlepsza trasa w tym rejonie a nie obowiązkowe brnięcie przez centrum.

  • 0

    93.  2012-01-31 21:39:08

    Na HTC Desire Z śmiga aż miło, dziś włączyłem i wyświetliło info "Licencja wygasa za 2 dni" Fixa łapie w 3-5s, folder automapa zajmuje 336mb

Dodaj swoją opinię