Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości AutoMapa świętuje swoje dziesięciolecie

AutoMapa świętuje swoje dziesięciolecie

LuiN 12 Marca 2013 13:08

4 2

AutoMapa w drugą dekadę wkracza ze specjalną ofertą dla wużytkowników urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Android i iOS. Przez 123 dni AutoMapa dostępna jest w nowych, niższych nawet o 30% cenach.

Od chwili wejścia na platfomy iOS i Android AutoMapa stała się jedną z najbardziej pożądanych aplikacji dla tych systemów. AutoMapa dla iOS jest w czołówce najchętniej kupowanych i najwyżej notowanych aplikacji w rankingu Top Grossing w polskim App Store. Wprowadzona pod koniec lipca AutoMapa Android, w niespełna 48 godzin po premierze została liderem rankingu Top Grossing będącym odzwierciedleniem wartości sprzedaży w polskim Google Play i od ponad 200 dni jest najbardziej dochodową aplikacją na Androida.




Teraz, z okazji 10-lecia AutoMapy, wersje dla iOS oraz dla systemu Android dostępne będą na nowych, niższych cenach. Od 12 marca, przez najbliższe 123 dni, cena AutoMapy Polska zostaje obniżona średnio o 20% natomiast cena AutoMapy Europe średnio o 30% we wszystkich wariantach pakietów.

Źródło tekstu: AutoMapa     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 2

    1. ~POKUSER  2013-03-12 13:17:20  host: gxk6.internetdsl.tpnet.pl

    błąd "wużytkowników". Pozdrawiam

  • 1

    2. ~lukas  2013-03-12 14:13:17  host: caelum.rz.izeto.pl

    a kiedy będzie na WP 7.8 i WP 8??

  • 1

    3. ~  2013-03-12 15:21:44  host: user-94-254-193-161.play-internet.pl

    90 zł na rok to dużo. Za 80 zł mam dożywotnią licencję MapaMap. Ponadto ta kretyńska Automapa dziś zażądała pobrania 350 MB danych (druga próba testowania) a zaraz po tym poinformowała, że wygasła mi licencja i nie mogę nawigować. ŚMIEĆ.

  • 0

    4. ~Wizard  2013-03-12 16:56:46  host: public-gprs18075.centertel.pl

    jedyny minus ze MapaMap choc glos kobiety ma milszy :) to taki ze nie ma opcji "prowadz po najblizszych" wyznacza trase i sama rozmieszcza np 10miejsc uklada a nie pyta usera gdzie po kolei :)) ulatwia to czesto prace :P jak dodadzą to do MapyMap to moge wykupic ich aktualizacje :)

  • 1

    5. ~Art  2013-03-12 17:48:35  host: staticline22626.toya.net.pl

    Z automapą kojarzy mi sie tylko, jazda po autostradzie, droga prosta , najbliższego zjazdu jakieś 20km i nagle .. "skręć w lewo"

  • 0

    6.  2013-03-12 20:12:34

    Nie działa na androidzie 4.2.1 i 4.2.2 Jak dla mnie to porażka. Automapa nie potrafi wyleźć z urządzeń w WinCE i wersji "hostowanych" na chomiku.

  • 0

    7.  2013-03-13 00:37:44

    nie działa ale chyba piracka, te obecne zdjaje sie działaja

  • 0

    8.  2013-03-13 00:37:58

    pozatym nikt nie ma obecnie 4.2

  • 0

    9. ~gość  2013-03-13 06:53:49  host: v31-13.opera-mini.net

    marrcus@ nikt nie ma 4.2? a nexus to co niby na 2.3? jasne że 4.2

  • 0

    10.  2013-03-13 08:47:16

    Życzę powodzenia naszym rodakom. Ja wraz ze zmianą telefonu zrezygnowałem z AM na rzecz Sygic... może mapy nie tak genialne jak w AM, ale za 140zł mam nawigację na calutką Europę + dożywotnie aktualizacje...

  • 0

    11. ~Adam  2013-03-13 10:29:02  host: www2.euron.pl

    Automapa niestety zeszła na psy. W wersjach na wince nic się od dawna nie zmienia (błędy jak były tak są) a inne platformy mają znacznie gorzej opanowane. Kiedyś ta aplikacja była liderem, a teraz konkurencja (szczególnie ta zagraniczna) poszła daleko do przodu. I tylko nas karmią tym propagandowym bełkotem jak w artykule powyżej.

  • -1

    12.  2013-03-13 15:32:24

    no jedynie nexusy a to znikomy udział

  • 0

    13.  2013-03-13 19:57:56

    @marrcus, pracujesz w AM? Bo tam właśnie takie podejście było na błędy... błąd mapy, a to mała ulica nie ważne, mapa prowadzi jakimiś bocznymi drogami zamiast głównymi -> nie ważne. Właśnie przez to nawet nie testowałem AM na Androidzie.

  • 1

    14. ~Jacek  2013-03-14 08:38:17  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    Ludzie chcecie "darmowej" nawigacji z mapami od AM to zainstalujcie sobie targeo.mobi i po klopocie.Mysle ze jak ktos sporadycznie korzysta z nawigacji to zdecydowanie bardziej oplacalna opcja.Te dane ktore pobiera mapa sa naprawde malej wielkosci i bedzie to taniej wychodzilo niz zakup licencji AM.Mozna sie jeszcze czepiac okrojonych funkcji,braku wodotryskow itd ale generalnie nawigacja ma doprowadzic do celu i to zadanie targeo.mobi spelnia tak jak nalezy.

  • 0

    15. ~antyAutoMap  2013-03-20 14:05:51  host: c-j1.net.e-net24.pl

    Hołek jest tak daremny ja ta Automapa !

Dodaj swoją opinię