Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości AutoMapa na iOS - oficjalnie

AutoMapa na iOS - oficjalnie

WitekT 23 Listopada 2010 12:11

0 0

Wkrótce ukaże się AutoMapa w wersji na iPhone’a i iPada. Oficjalnie zapowiedział to producent.

AutoMapa dla iOS dysponuje tymi samymi mapami Polski i Europy wraz z trójwymiarową wizualizacją budynków w polskich i europejskich miastach.

iamiam




Na potrzeby nowej platformy opracowany został zupełnie nowy interfejs użytkownika przygotowany i dostowany do logiki i obsługi mobilnych urządzeń Apple. AutoMapa dostosowana jest do najnowszego systemu operacyjnego iOS 4.2

iPhone i iPad z AutoMapą to również dostęp do ponad 600 tys. POI, które doskonale sprawdzą się zarówno w nawigacji samochodowej, jak i pieszej. Użytkowników AutoMapy, podczas podróży po Polsce i Europie poprowadzi oczywiście Krzysztof Hołowczyc.

AutoMapa dla systemu iOS przekazana została do certyfikacji przez Apple i po jego zakończeniu, zostanie udostępniona w AppStore.

Źródło tekstu: AutoMapa     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~  2010-11-23 14:25:46  host: 77-255-122-42.adsl.inetia.pl

    Google też daje za free nawigacje turn-by-turn do Androida.

  • 0

    14. ~micz  2010-11-23 14:43:42  host: akz246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak tylko wyjdzie na Androida to od razu kupuje bo na dzień dzisiejszy nie ma dobrej nawigacji na ten system. Navigony, sygici i inne sie nie nadaja jak dla mnie.

  • 0

    15. ~  2010-11-23 14:52:16  host: z15-06.opera-mini.net

    Juź dawno na kaźdy telefon Java moźna zainstalować Google Maps,przerabia się aplikacje które juź dawno istniały na innych systemach

  • 0

    16. ~olki  2010-11-23 15:03:13  host: reserved247.army.mil.pl

    niema lepszego programu i szybkosci w dzialaniu jak iGO :D

  • 0

    17. ~code  2010-11-23 15:06:49  host: 212.160.172.70

    10, 11 - jeśli bierzemy pod uwagę sprzedaż, to "rządzi" Nokia. jeśli wielkość sklepów, "rządzi" iOS.

  • 0

    18. ~  2010-11-23 15:36:08  host: z16-10.opera-mini.net

    nie znam się na nawigacji, więc nie wiem którą kupić dla siebie i chłopaka na rowery ? NaviExpert, AutoMapa czy może Lark najlepiej sobie radzi na wiejskich drogach, w lesie itp. ? Marlena

  • 0

    19. ~Do 18  2010-11-23 16:09:51  host: aclv28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najlepiej garmin i stara dobra GP Mapa TOPO

  • 0

    21. ~wilk100  2010-11-23 16:37:18  host: 81.168.254.12

    Przydała by sie opcja wykupienia AM na powiedzmy miesiac lub tydzien jak to jest w Navi Expercie.

  • 0

    22.  2010-11-23 17:13:45

    Ciekawi mnie jak będzie wyglądał temat rozliczenia czyli sam zakup licencji oraz subskrypcja.

  • 0

    23. ~code  2010-11-23 18:13:22  host: 212.160.172.70

    @ matteo: zakup licencji nie może być inny niż reguły Apple - masz licencję na 5 urządzeń. zwykle producenci map umieszczają różne obszary jako różne aplikacje, choć rzeczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie wykorzystać kupowanie in-app. tu sam jestem ciekaw :-). można też stosować płatne aktualizacje, ale nie widziałem jeszcze, by robiła to jakaś firma

  • 0

    24.  2010-11-23 19:06:33

    Mamy kolejną (drugą) aktualizację AM od czasu tego wątku: http://www.telepolis.pl/news.php?id=19125&limit=1000 i zmian od tego czasu jakoś nie widać!!! Ten post dedykuję szczególnie "wielkiemu fanowi" AM czyli koledze "paszmir"! ;)

  • 0

    25.  2010-11-23 21:27:56

    code: dlatego właśnie mnie ciekawi jak to rozegrają. Łącznie z zakupem rocznej subskrypcji.

  • 1

    26. ~  2010-11-23 21:35:55  host: z12-09.opera-mini.net

    Nawigacja na 10 calowym ipadzie calkowicie zasloni mi pole widzenia w maluchu.

  • 0

    27. ~tkd  2010-11-23 22:03:30  host: d204-210.icpnet.pl

    Dla mnie osobiscie polityka prowadzona przez AutoMape jest calkowicie pozbawiona sensu. Stworzyli fajny i dobry program do nawigacji i zaszufladkowali sie w niszowym Windows Mobile. DLACZEGO? Inny potrafia tworzyc dla roznych platform prawie jednoczesnie. Tak naprawde od LAT powinna istniec wersja dla symbiana, a takze dla iPhone-a i dla Androida tez. Przeciez naklady dawno by sie zwrocily, spowodowalalyby popularyzacje programu. Mi nawigacja nie jest na tyle potrzebna, zeby miec dodatkowe urzadzenie, a wygoda posiadania navi w telefonie jest ogromna.

  • 0

    28.  2010-11-24 01:34:42

    @18 Najczęściej używaną nawigacją przez rowerzystów (i wszelkich innych świadomych turystów) w telefonie wydaje się byś TrekBuddy. Występuje w wersji płatnej i bezpłatnej. Istnieje wiele podobnych programów jednak nie tak uniwersalnych, działających na wybranych platformach. To co wymieniłaś można założyć, ze się nie nadaje na rower (no chyba, że zainstalujesz tam coś innego, np. treka... :)

  • 0

    29. ~  2010-11-24 02:59:09  host: p10-07.opera-mini.net

    Trek Buddy... Siakjamuniego :D

  • 0

    30. ~spok  2010-11-24 07:19:54  host: user-188-33-122-71.play-internet.pl

    Gdyby byl to android to rozumiem

  • 0

    31. ~code  2010-11-24 07:26:59  host: chello089078099080.chello.pl

    @ tkd: chodziła plota, że MS miał na wyłączność AM, za pomoc w jej zbudowaniu. ale to tylko plota

  • 0

    32.  2010-11-24 12:37:05

    matteo: nie będzie subskrypcji, będą aktualizacje jak przy każdej innej navi. Nie ma w AppStore płatnych subskrypcji. Moga np. za rok-dwa zrobić AM 2.0 i wtedy będzie dodatkowo płatna. Ale już się smieję na myśl o maniakach nawigujących na 10" iPadzie :)))

  • 0

    33.  2010-11-25 00:21:13

    Pewnie, że są płatne subskrypcje. Nie kupujesz, nie wiesz, bzdury piszesz :-)

Dodaj swoją opinię