Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości AutoMapa na Androida [wideo]

AutoMapa na Androida [wideo]

WitekT 19 Lipca 2011 19:32

0 0
Trwają pracę nad AutoMapą na Androida. 1. kwietnia opublikowaliśmy zdjęcia bardzo wczesnej wersji, teraz przyszła pora na film, który pokazuje ją w działaniu.

Na filmie, do którego udało nam się dotrzeć, pokazana jest AutoMapa najprawdopodobniej z nową wersją interfejsu, który powinien pokazać się także w wersji na Windows CE i Windows Mobile oraz - zapewne - na iOS.

Zdjęcia wczesnej wersji AutoMapy na Androida publikowaliśmy w tej wiadomości.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • -1

    3. ~gt  2011-07-19 19:56:23  host: 178-73-20-226.home.aster.pl

    Przecież całe kieszonkowe poszło już na samsunga... Jak będzie za darmo, to ktoś się skusi. A jak nie to androidowcy chórem orzekną, że automapa zbankrutuje ;))

  • 1

    5. ~Abcd  2011-07-19 20:03:52  host: z24-11.opera-mini.net

    Android jest fajny ale do usability ios duzo mu niestety brakuje.

  • 0

    6.  2011-07-19 20:07:57

    Abcd: zgadzam się i nie zgadzam. Ostatnio bawiłem się przez kilka dni HTC ChaCha. To pierwszy Android, który spodobał mi się od "pierwszego wejrzenia" i dla którego to byłbym w stanie zdradzić Ajfona. ;-)

  • 1

    7.  2011-07-19 20:24:58

    ChaCha jak najbardziej do czestego pisania tak, ale gdy przychodzi poszukac czegos w mapach i wyszukac cos na obszernej stronie kilka razy dziennie to jednak Desire Z jest bardziej uniwersalny.

  • 0

    10. ~HD  2011-07-19 20:58:07  host: 89-74-55-52.dynamic.chello.pl

    CIEKAWE ILE BĘDZIE KOSZTOWAŁA BO MOŻE WARTO BYŁOBY POCZEKAĆ NA GOOGLE NAVI.TYM BARDZIEJ ZE NP.W POPIE PAKIET 500MB KOSZTUJE 15 ZL A MAPY GOOGLE DUŻO NIE POBIERAJĄ DANYCH

  • 0

    11.  2011-07-19 21:33:47

    #1, WitekT: a właśnie, że podali źródło: http://pdaclub.pl/forum/automapa/alternatywa-dla-am/msg1507813/# msg1507813 ;)

  • 2

    12. ~T  2011-07-19 21:55:07  host: dynamic-78-8-227-204.ssp.dialog.net.pl

    Gawno, za przeproszeniem na tym filmiku widać!

  • 0

    13.  2011-07-19 22:01:08

    vonski: pisząć "chłopaki" miałem na myśli redakcję. W newsie z 1. kwietnia nie podali, dodali dopiero po wymianie kilku maili... Nie wiem czemu ludzie tak wstydzą się podawać informację z której strony wzięli info...

  • 1

    14. ~  2011-07-19 22:57:39  host: z13-14.opera-mini.net

    na dniach ma sie ukazac Navigo GT na androida, a Automapa to chyba spala. Navigo ma przystepne ceny aktualizacji.

  • 2

    15. ~Marcin Michoń  2011-07-19 23:13:02  host: 87-206-78-77.dynamic.chello.pl

    Poszło Witek w pełnej krasie tym razem ;) Poprzednio wynikło niedopatrzenie, ale żródło zostałoby podane/uzupełnione tak czy siak, bez koniecznośći wymiany listów ;) Ktoś inny pisał, ktoś inny publikował z szybką korektą pośród innych wstawainych wtedy newsów. Pracwałem wówczas nad tym... pośrednio ;( W imieniu redkacji jeszcze raz przeprszam i pozdrawiam Witku serdecznie :)

  • 2

    17. ~Marcin Michoń  2011-07-19 23:38:20  host: 87-206-78-77.dynamic.chello.pl

    no ba ! :) Prosiłem żeby "osoba" przekazała wówczas przerosiny i wyrazy szacunU ! :))

  • 2

    18.  2011-07-19 23:40:11

    Marcin: się wie. ;-) Również załączam wyrazy. ;-)

  • -1

    19. ~Adam  2011-07-19 23:54:50  host: user-109-243-51-118.play-internet.pl

    Ale ten film to spreparowana animacja a nie rzeczywista nawigacja. Nie wiem kto, ale ktoś sobie tu jaja robi z czytelników.

  • 0

    20. ~Wujeksamozło  2011-07-20 07:19:31  host: bnj213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy oby nie za późno? Panowie od AM oleli iPhone'a i na początku nie było mowy o AM dla iP. Potem się zreflektowali i jednak wydali. Tylko że za późno. Większość ludzi wolała sprawdzone już produkty od TT, czy Navigona. Podobnie może być z AM dla Androida. Jest już na rynku dużo fajnych map na Andka i AM może odnieść porażkę. Po raz drugi.

  • 0

    21. ~gość  2011-07-20 09:03:40  host: 87-205-3-104.ip.netia.com.pl

    jak dla mnie to to nie jest nagranie z nawigacji tylko zwykła animacja/film puszczony na HTC. Już raz tak zrobili chwaląc się zdjęciami i wyszło że są wklejone.

  • 1

    22. ~Jackot  2011-07-20 09:47:44  host: chaos.tpnet.pl

    W zeszłym tygodniu kupiłem mapy Europy firmy Sygic na mojego Galaxy Tab. Chętnie bym jednak kupił Autompaę na Androida gdyby wreszcie była dostępna !!!! Mogli by się pospieszyć z pracami bo stracą mnóstwo klientów.

  • 0

    23. ~  2011-07-20 09:56:51  host: h4-52.net.euron.pl

    Widziałem już ten film jakiś czas temu, szkoda że to tylko mistyfikacja. No ale dział PR-owy musi też się czymś wykazać.

  • 0

    24. ~sielik  2011-07-20 10:28:06  host: bxj226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trzeba było się zabrać do roboty i wydać AM przed wakacjami!

  • 1

    25.  2011-07-20 10:29:53

    Nie wydaje mi się żeby to była animacja. Obejrzyjcie końcówkę. Gdy dojechał do celu samochód skręca w prawo i navi też.

  • 0

    26. ~Arek  2011-07-22 21:00:44  host: 095160244102.stk.vectranet.pl

    A czy ktos wie czy istnieje juz jakas nawigacja na Samsunga Wave 8500 z systemem Bada ???????? bo nigdzie nic nie moge znalesc :-(

Dodaj swoją opinię