Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości AutoMapa na 5 urządzeniach

AutoMapa na 5 urządzeniach

WitekT 25 Marca 2011 20:55

0 0
AutoMapa zmieniła sposób licencjonowania oprogramowania na iOS. W AppStorze pojawiła się już nowa wersja, która pozwala na zainstalowanie aplikacji na 5 urządzeniach przypisanych do konta iTunes - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Do tej pory AutoMapę można było zainstalować tylko na jednym urządzeniu. Poprawiona wersja naprawiła także problemy z odczytem aktualnej pozycji.

Szerzej o AutoMapie na iOS pisaliśmy w tej wiadomości.

AutoMapa na Windows CE dalej pozwala przypisać licencję tylko do jednego urządzenia lub karty pamięci.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~Mariusz  2011-03-25 21:39:32  host: dynamic-78-8-18-181.ssp.dialog.net.pl

    Bardzo dobra wiadomość. Od razu zakupiłem aplikację i zainstalowałem na dwóch urządzeniach. Nadal brak wsparcia dla retiny, i traffic.

  • 4

    2.  2011-03-25 21:48:57

    AutoMapa na iOS to fail tego roku, wystarczy zobaczyć oceny. Pełno narzekań na forach, całkowicie niedopracowana. Do tego jest roczna oplata 35E, jeśli się nie przedłuży to AutoMapa się nie uruchomi po 12 miesiącach.

  • -1

    3.  2011-03-25 22:20:42

    @1 Co "i traffic"?

  • 3

    4. ~raf  2011-03-25 22:50:56  host: 89-75-187-217.dynamic.chello.pl

    @4 nie ma informacji o korkach.

  • 1

    5.  2011-03-25 23:52:35

    iAm czyli Automapa pod iPhona to pajacyk roku. Wystarczy wejść do polskiego AppStore i poczytać komentarze pod tą 'darmową' aplikacją. Aź dziwię się że Apple na coś takiego pozwala. Powinni ich zbanować i nigdy już nie pozwolić nic publikować w sklepie.

  • 2

    7.  2011-03-26 00:11:47

    @6: Większość osób narzeka na to ze automapa nie łapała fixa. Praktycznie nikomu nie działała, wiec... Do tego w tym przypadku nie ma tak jak na win mobile ze po wygaśnięciu licencji można sobie jeździć na starych mapach. Tutaj po prostu w ogolę nie będziesz mógł korzystać po 12 miesiącach. Całkowita blokada map.

  • 2

    8. ~  2011-03-26 00:29:51  host: aadr158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zły: ty sam jesteś kretynem, jak dla ciebie brak możliwości korzystania po roku za coś co zaplaciłeś nie jest złodziejstwem. Rozumiem brak aktualizacji, ale brak działania produktu? I jeszczevdo tego dostajesz biedną kopię automapy z windowsa który jest starym systemem o małych możliwościach.

  • -3

    9. ~Zły  2011-03-26 01:12:31  host: aayj149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @8 Zapłaciłem za subskrypcję, więc czemu mam uważać to za złodziejstwo? Jeśli czujesz się okradany, to zgłoś to do prokuratory, a nie rzucasz słowa na wiatr. To, że wygląda biednie i działa pokracznie to inna sprawa, większość recenzji została napisana bez zakupu subskrybcji, ale niektórzy muszą ponarzekać.

  • 0

    10.  2011-03-26 08:49:31

    Nie było Automapy na iphone źle. Jest Automapa na iphone niedobrze.

  • 2

    11. ~  2011-03-26 08:58:32  host: 5ED3DF82.cm-7-4d.dynamic.ziggo.nl

    A kiedy będzie Android? ANDROID ANDROID ANDROID

  • 1

    12.  2011-03-26 09:40:54

    Zły może Ty jesteś kretynem,więc proszę nie obrażaj innych.

  • -2

    13. ~mobile4you  2011-03-26 16:09:41  host: apn-95-41-202-31.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja tam zapłaciłbym 35euro za AM na Androida.

  • 1

    14. ~Kokolino  2011-03-26 16:22:31  host: p5B3A24D5.dip.t-dialin.net

    Witam. Kilka spraw poprawili natomiast najważniejszej nie! chodzi mi o licencje która kosztuje 35E/Rok Wydaje mi to stanowczo za drogo aby płacic tyle pieniedzy za mozliwosc używania z nawigacji przez rok. Sądze, ze program ten (AutoMapa) nieodniesie sukcesu w AppStore. Czekałem na AutoMape ale nie kupiłem jej ze względu na licencje! wybrałem Navigona i nie żałuje

  • -2

    15.  2011-03-26 21:05:38

    @15: Jak uważasz, tak rób, są tacy, co wolą jakość nad jakoś. Licencjonowanie AM nie odbiega cenowo od pozostałych platform i osobiście nie rozumiem tego rabanu. Są alternatywy i nikt nikogo nie zmusza, a psioczyć i źle życzyć to każdy potrafi

  • 1

    16. ~660000000  2011-03-26 21:16:29  host: 77-254-47-244.adsl.inetia.pl

    przypisać licencję tylko do jednego urządzenia lub karty pamięci. Nie LUB - tylko "i" ..karty pamięci. Karta z automapą wsadzona do innego urządzenia niż pierwotne nie pozwoli z tej automapy korzystać.

  • 1

    17. ~robertnik  2011-03-27 04:32:13  host: 77-253-70-156.adsl.inetia.pl

    Znów bonus dostaną crackerzy, a uczciwi po *** Ehhhhh

  • 1

    18. ~elf  2011-03-28 00:02:46  host: public-gprs202158.centertel.pl

    Czytając to jestem coraz bardziej zadowolony z nawigacji w C5. Może nie jest najlepsza, ale nikt mi jej nie blokuje i jest za darmo.

  • 1

    19. ~elwu  2011-03-28 08:40:45  host: 172.239.spine.pl

    @18. Wczoraj zaktualizowałem mapę w Polski w Nokii. Jakież było moje zdziwienie, kiedy nie zobaczyłem wielkiej dwujezdniowej ulicy (z linią tramwajową), która istnieje od ponad pół roku!

Dodaj swoją opinię