Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości AutoMapa Europe iOS już dostępna w App Store

AutoMapa Europe iOS już dostępna w App Store

Q! 4 Lipca 2012 19:08

0 0

W App Store dostępna jest już AutoMapa Europe iOS. Swoim zasięgiem pokrywa ona 43 kraje europejskie.

AutoMapa Europe iOS zawiera dane mapowe z II kwartału 2012 roku, które pochodzą od firmy Navteq. Udostępnia ona nawigację offline jak i online, a także wtedy, gdy brak jest zasięgu GSM oraz Wi-Fi.

automapa europe ios automapa europe ios automapa europe ios automapa europe ios automapa europe ios




Oprócz tego mapa udostępnia w Polsce technologię LiveDrive!, która uwzględnia aktualną sytuację drogową i korki, a także czasowe wyłączenie z ruchu określonych odcinków dróg. Dane te mają wpływ na wytyczane przez aplikację trasy.

AutoMapa Europe iOS dostępna jest na zasadach subskrypcji w trzech planach cenowych:
 7-dniowej za 9,99 euro,
 90-dniowej za 29,99 euro,
 rocznej za 59,90 euro.

AutoMapa Europe iOS dostępna jest dla urządzeń iPhone 3GS/4/4S oraz dla iPad 3G/nowego iPada. Program można pobrać ze sklepu AppStore pod tym adresem.

Źródło tekstu: AutoMapa     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18.  2012-07-04 22:50:07

    Kokolino: Czy wykupienie Freshmaps to wykupienie ich pod konkretne konto AppStore czy pod konkretne urządzenie? Mówimy nie o aplikacji (która jest na konto Apple), tylko o inApp Purchase - FreshMaps Europe.

  • 0

    20. ~Kokolino  2012-07-05 06:58:12  host: ip-178-200-86-66.unitymediagroup.de

    Do "Matteo" @18. FreshMaps XL44 Europe kupujesz w opcji Dodatki w nawigacji Navigon, potrzebujesz do tego konta AppStore a więc przypisane jest do konta a nie do urządzenia ! (na jednym koncie można mieć chyba 5 urządzeń, ja używam nawigacji na 3 urządzeniach i wszystkie opcje działają na wszystkich 3 urzadzeniach super).

  • 0

    21. ~Komedii  2012-07-05 07:05:04  host: 90-156-65-222.internetia.net.pl

    60€ za rok używania??? Kpina :)

  • 0

    22.  2012-07-05 09:24:10

    Jest już w installousie? :)

  • 0

    23. ~kolosz  2012-07-05 09:36:23  host: apn-31-2-91-102.dynamic.gprs.plus.pl

    Haha, czlowiek szuka oszczednosci a tu 60 euro do zaplaty I to co rok. Gdzie jestes applefan, prosze o komentarz! Kpina. Dobrze ze mam andka I darmowe google maps.

  • 0

    24.  2012-07-05 09:39:17

    @23 - proszę Cię - nie porównuj google maps do AM.

  • 0

    25.  2012-07-05 10:33:04

    @23 akurat jakby tu applefan się z Tobą nie zgodził to przyznałbym mu rację.

  • 0

    26.  2012-07-05 10:33:38

    @23 co Ty porownujesz?? Co do ceny to nie do mnie z tym pytanie a do producenta AM.

  • 0

    27. ~tommic  2012-07-05 10:35:09  host: ptcnat.t-mobile.pl

    FreshMapsXL44 w Navigonie na iOS jest na dwa lata, nie na zawsze. Kosztuje teraz w promocji 15 euro.

  • -1

    28. ~kolosz  2012-07-05 10:52:14  host: apn-31-2-91-102.dynamic.gprs.plus.pl

    #24 Nie porownuje zadnych map. Chodzi mi bardziej o to ze nawigacja ma cie doprowadzic na miejsce, owszem google maps nie jest perfekcyjne, ale spokojnie mozna trafic na miejsce kozystajac z takowej nawigacji. Ale zeby tyle przeplacac za nawigacje? Litosci.

  • 0

    29.  2012-07-05 10:55:02

    kolosz: to ja zapraszam do Warszawy, gdzie Google Maps poprowadzi Cię zamkniętą Świętokrzyską i Marszałkowską albo jakimiś polami uznając, że to przedłużenie Racławickiej... Masakra, naprawdę...

  • 0

    30.  2012-07-05 10:56:00

    Poza tym jak AutoMapy używam na codzień nawet w tych wypadkach, gdzie wiem gdzie jest punkt docelowy. Powód - traffic. Sporo czasu w ten sposób zaoszczędzam, dojeżdżając często za kolejnym razem coraz to inną trasą.

  • 0

    31.  2012-07-05 10:58:38

    28: I tu się właśnie Google Maps nie sprawdza. Właśnie w Warszawie nie raz próbując trafić w konkretne miejsce byłem kierowany np kilometr dalej. Ostatnia wpadka: Warszawa, Wołoska 5. Powodzenia.

  • 0

    32. ~kolosz  2012-07-05 11:01:30  host: apn-31-2-91-102.dynamic.gprs.plus.pl

    Dojezdzam do warszawy na studia zaoczne I takowych problemow nie mam. Zatem dziekuje za pomyslne slowa.

  • 0

    33.  2012-07-05 11:07:26

    kolosz: więc do Warszawy dojedżasz do 2-3 celów... To Ci powiem, że codzienna jazda z Google pow Warszawie to MASAKRA. Uwierz, napradę... Tu najlepiej sprawdza się AutoMapa. NaviExpert też jest niezły, szczególnie traffic, ale też czasem potrafi miewać cyrki z adresami.

  • 0

    34.  2012-07-05 11:54:14

    porównywanie gogle maps do AM jest śmieszne. Gogle maps to mapy tragedia, an osiedlu nie ma dróg któe są a za to są te których nie ma. Gogle maps do nawigacji to

  • 0

    35. ~kolosz  2012-07-05 12:10:32  host: apn-31-2-91-102.dynamic.gprs.plus.pl

    #34 Gratuluje czytania ze zrozumieniem. Niepelnosprawnosc wzrokowa FTW!

  • 0

    36.  2012-07-05 12:28:55

    @kolosz mampy Google są tak genialne, że droga z mojej miejscowości wg nich kończy się przed samym skrzyżowaniem. Problem zgłaszany i nic. Nawiguje naokoło przez inne miejscowości.

  • 0

    37. ~tomasso  2012-07-06 08:53:32  host: 89-68-150-55.dynamic.chello.pl

    no to nieźle tam komuś w AM dogrzało - 59,90 € za rok a potem wyłączona funkcja nawigacji ? co za pazerność... Ja do Europy to jeżdże góra dwa razy do roku więc w tej cenie mam AM w *** a nie na smartfonie i zainstaluję sobie Sygic Europe z dożywotnią aktualizacją za 49,90 €

  • 0

    38. ~stz  2012-07-08 16:51:02  host: 93-186-23-80.rdns.blackberry.net

    Ja jeździłem na rożnych nawigacjach: AM, TT, Ovi, Google, wisepilot, UbiNav i wiele innych. Najlepsza jest AM z połączonym serwisem miplo.pl. Wkurza mnie tylko naciąganie na kasę ze strony AM. Gdy subskrypcja jest jeszcze ważna, ale zbliża się jej koniec nie mozna przeprowadzić aktualizacji. Gdy o czasie nie wykupie subskrypcji to czas jest liczony od czasu wygaśnięcia licencji. Przykładowo subskrypcja wygasła w styczniu a ja kupuje w październiku to tylko mam dwa miesiące a płace za rok. Gdy wykupie subskrypcje po ponad rok po wygaśnięciu poprzedniej to tylko działa ona miesiąc mimo że zapłaciłem za rok. Dlatego przez taką politykę AM przestałem z niej korzystać. Cenię uczciwość a nie naciąganie na kasę.

Dodaj swoją opinię