Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości AutoMapa Android liderem sprzedaży w Google Play

AutoMapa Android liderem sprzedaży w Google Play

LuiN 3 Sierpnia 2012 13:20

0 0

W niespełna 48 godzin po premierze przedprodukcyjnej wersji AutoMapy Android została ona numerem 1 pod względem wartości sprzedaży w polskim Google Play.

AutoMapa była jedną z najbardziej oczekiwanych aplikacji w Google Play. Premiera wersji Release Candidate w ciągu zaledwie kilku godzin zelektryzowała androidową społeczność, dzięki czemu w niespełna 48 godzin po premierze, AutoMapa została numerem 1 pod względem wartości sprzedaży w polskim Google Play.

Starter AutoMapy Android w cenie 4,99 zł umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji programu przez 7 dni. W tym również z technologii LiveDrive! pozwalającej na nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej. Po tym okresie użytkownik może, zależnie od swoich potrzeb, wykupić licencje czasową na 7 dni (19,99 zł), 90 dni (59,99 zł) lub na rok (119,99 zł).




Przez kilka najbliższych dni, na potrzeby ostatecznych testów AutoMapy Android ceny zostały znacznie obniżone do 4,99 zł (1/4 ceny) za licencje 7 dniową i 19,99 (1/3 ceny) za licencje 90 dniową. Co ważne, licencje wykupione w trakcie trwania testów zachowają swoją ważność również po publikacji finalnego produktu. Po wygaśnięciu subskrypcji, użytkownicy nadal mogą korzystać z przeglądarki mapy oraz pełnej bazy Użytecznych Punktów (POI).

Źródło tekstu: AutoMapa     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    6.  2012-08-03 14:01:14

    @5 nie oszukujmy się, wszyscy tak robią.

  • 0

    7.  2012-08-03 14:25:15

    Nie ma to jak przebić wszystkich sprzedając BETĘ...

  • -1

    8.  2012-08-03 14:26:31

    Oczywiście chyba brak jest wsparcia dla obsługi 3D przez GPU telefonu. Działania płynnego i gładkiego Sygica nie ma co porównywać z Automapą. Na SGS3 tnie się jak cholera.

  • 0

    9. ~  2012-08-03 14:39:27  host: user-164-127-208-154.play-internet.pl

    Na Galaxy Royal i9103 S2 z Tegra 2, aplikacja działa wspaniale. Bardzo płynie i szybko. Nic się nie tnie. Obsługa intuicyjna, bardzo prosta, doskonała. Osobiście kupiłem na trzy miesiące.

  • 0

    10. ~  2012-08-03 14:47:35  host: z29-01.opera-mini.net

    Nie lubie automapy, wyznacza jakies dziwne trasy. Wyznacza trasy zakret w zakret zamiast prowadzic dluzej po prostych. Zobaczcie sami wpisujac jakies znane wam trasy w okolicy.

  • 0

    11.  2012-08-03 15:40:57

    Ja pobrałem ze stronki, później jak czas sie 7 dzień skończy sprawdzę czy podmiana map w becie 2 przejdzie.

  • 0

    12.  2012-08-03 15:48:39

    aaa sprawdzał ktoś czy działa na ICS 404 najlepiej na S2.

  • -2

    14.  2012-08-03 21:01:06

    mozna dostac jakos fakture za zakup przez zlogdziejki goole play?

  • 0

    16. ~  2012-08-04 09:56:14  host: user-31-174-3-79.play-internet.pl

    uwazam ze za drogo. wersja 7 dni nie powinna kosztowac wiecej niz 10 zlotych, tak,zeby oplacalo sie kupic sporadycznie jak potrzeba. a za 40 zeta (urlop 2 tyg, uzywanie tylko 2 dni na czas dojazdu) to ludzie beda woleli spiracic niestety. do tego kontunuacja subskrypcji na rok kosztuje mnie 79 zl za wersje na okienka, a tu trzeba 120 wylozyc. szkoda troche.

  • 0

    17. ~m  2012-08-04 11:12:21  host: abem116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cześć, wytłumaczcie - rozumiem, że po 7/90/360 dniach jak nie wykupię, to stracę możliwość nawigowania? Na Windzie traciłem możliwość aktualizacji... I druga sprawa - czy ta nawigacja działa off-line? Byłem teraz z automapą na winmobile za granicę i spokojnie korzystałem, nie pobierając danych. Jak jest tutaj? Pytam, bo czas przesiąść się w Omnii 2 na SGS :)

  • 0

    18.  2012-08-04 18:07:39

    AM offline jest. Live Drive online ale to oczywiste. Pewnie będzie ja w NaviExprecie.

  • 0

    19.  2012-08-04 18:08:47

    Pewnie będzie ja w NaviExprecie. po skończeniu sie aktywacji. Bedzie pokazywać jak jedziesz po mapie ale bez navi. Moja free jest do 7 sierpa

  • 0

    20. ~  2012-08-04 22:17:27  host: 58.244.206.91.rev.jpk.pl

    @17 ~m po wygaśnięciu subskrypcji, tracisz możliwość nawigowania i masz możliwość jak w NaviExpert, tylko przeglądać mapę i wyszukiwać POI. Z AM na Androida nie wyjedziesz zagranicę :) przynajmniej na dziś. Powód? - dostępna jest tylko mapa Polski. Trochę AM przespała i moim zdaniem późno chce zagarnąć rynek Androida. Ma spore szanse, ale polityka firmy wydaje się dość "ciekawa". 149zł kosztuje wersja Europa, na urządzenia zewnętrzne, a za 120zł próbują wcisnąć betę i to tylko Polskę. Moja "klasyczna" AM, bardzo dobrze sprawdza się zagranicą. Ale po Polsce, ze względu chociażby na mobilność, funkcjonalność i wygodę korzystałem z NaviExpert. Teraz dałem 4,99 na piwo, by zobaczyć czy AM przekona mnie do siebie na Androida i... mówię nie. Raz - drogo. NE jest tańsze, BA! AM "tradycyjna" również; Dwa - wyznaczanie tras. NE jako pierwsze ominęło przejazd wyłączoną na czas czterotygodniowego remontu "skrótu", AM usilnie prowadzi do oczywistego "zjechania z trasy", cały czas sugerując przejezdność. Nie znający okolic, może być niemile zaskoczony.

  • 0

    21. ~Jacek  2012-08-05 12:30:43  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    @15 papierosow nie wrzuce sobie w koszty a zakup AM bym chcial i co mam zrobic?Po prostu nie kupie tego ich produktu)pewnie zrobi tak duza czesc uzytkownikow-czytaj sciagnal piracka wersje) skoro nie dostane dowodu zakupu.To nie kosztuje 3-5 zl jak jakas gra z GP czy jakas inna aplikacja ze te pare zlotowek moge sobie darowac.Jak jestes taki madry to powiedz jak dostac FV z GP?Sam skoro nic nie masz do powiedzenia to sie nie odzywaj.Ulzylo ci dzieciaku?

  • 0

    22. ~crank1985  2012-08-05 14:38:29  host: 150.254.106.98

    Hmm... w MapaMap (wersja finalna) za 23 zł dają 30 dni, 90 jest w tej samej cenie, a za 79 zł jest licencja "LIFE TIME" (+4 aktualizacje mapy). Mam nadzieję, że Automapa będzie również dostępna w podobnej ofercie.

  • 0

    23. ~  2012-08-06 09:46:39  host: abit9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @2 Dokładnie, ja właśnie tak mówię "Lipne, bo Nokia ma bezpłatnie" Da się? Da się. Co w tym fajnego, że trzeba tyle wybulić? Tak, że przykro mi Androidowcy, że macie taką lipę

  • 0

    24. ~aaa  2012-08-06 11:31:04  host: 213-186-89-34.ip.netia.com.pl

    Podoba mi się, że szybko startuje i działa, ale intuicyjna obsługa aplikacji to hasło obce dla twórców ... Galaxy s3.

  • 0

    25. ~  2012-08-06 19:34:31  host: btt147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @24~aaa jak masz problem z zaawansowanymi telefonami,to kup sobie telefon na korbkę.Gubisz się bo nie masz paska na dole,ikon z lewej strony pulpitu i menu start.Ja jeździłem dużo po Polsce i z nawigacjami różnie bywało.Było tak,że wszystkie się gubiły i koniec języka za przewodnika.W Automapie nie podoba mi się konieczność ręcznego wprowadzania adresu.Wole Google Maps gdzie mówię do mikrofonu adres i znajduje mi.Ci którzy cenią swój czas wiedza o czym mówię.

  • 0

    26. ~  2012-09-11 18:12:22  host: 178-36-147-150.adsl.inetia.pl

    Google Play po fakturę odsyła do Aqurat, oni do Google Play i tak w kółko.

  • 0

    27. ~Bogdan M  2012-10-09 14:25:34  host: src73-90.sarmacka.net

    a czy działa na Ferguson S3?

Dodaj swoją opinię