Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości AutoMapa 5 - jeszcze bardziej 3D

AutoMapa 5 - jeszcze bardziej 3D

LuiN 3 Kwietnia 2008 14:51

0 0

Blisko 700 miast i miejscowości z budynkami w wizualizacji 3D, jeszcze dokładniejsze mapy i ponad 220 tys. punktów użyteczności publicznej (POI) - to wszystko znalazło się w najnowszej wersji programu AutoMapa.

am5 am5 am5

Nowy interfejs jest wynikiem społecznych konsultacji z obecnymi i przyszłymi użytkownikami AutoMapy i stanowi odzwierciedlenie oczekiwań ponad 13 tys, osób, które zdecydowały się wypowiedzieć na ten temat.




AutoMapa 5 to również dalszy rozwój technik wizualizacji 3D, zawartych już w wersji 4.5, w której znalazły się plany 3D 34 największych miast Polski. Obecna wersja przynosi trójwymiarowe wizualizacje budynków w blisko 700 miastach i miejscowościach. Nowy program zawiera blisko 630 tys. km dróg wszystkich kategorii na terenie Polski, 100% pokrycia sieci dróg prowadzących do miejsc zamieszkania, ponad 52 tys. jezior czy blisko 140 tys. km rzek.

Cechą wyróżniającą AutoMapę jest portal społecznościowy miplo.pl stworzony przez i dla użytkowników AutoMapy. W ramach miplo.pl codziennie dodawanych jest ponad 400 nowych Punktów Użyteczności Publicznej (POI).

Inne ciekawe zmiany to m.in.: specjalny Punkt Ulubiony o nazwie Samochód (tworzony automatycznie po odłączeniu zasilania zewnętrznego lub wyjściu z AutoMapy) ułatwiający odnalezienie miejsca, gdzie pozostawiony został samochód, możliwość bezpośredniego dzwonienia na numer telefonu zawarty w opisie punktu POI, czy Twoje Menu pozwalające użytkownikowi na wybór 12 najpotrzebniejszych dla niego funkcji programu i zamknięcie ich w menu podręcznym.

Źródło tekstu: AutoMapa     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~Templariusz  2008-04-03 14:58:21  host: 212.160.172.70

    Szkoda, że AM nie dba o większa reklame :(

  • 0

    2. ~mateo  2008-04-03 15:14:16  host: aso219.internetdsl.tpnet.pl

    Kiedy AM będzie na Symbiana? Bo obawiam się, że nigdy...

  • 0

    3. ~zycho  2008-04-03 15:27:43  host: alfa.ceti.pl

    Który PDA pod względem sprzętowym (wydajność) najbardziej nadaje się do korzystania z AM?

  • 0

    4. ~Templariusz  2008-04-03 15:45:37  host: 212.160.172.70

    Wszystkie z procesorem powyżej 400 Mhz :D

  • 0

    5. ~abon  2008-04-03 15:57:14  host: apn-77-115-124-3.gprs.plus.pl

    htc polaris daje radę ;p

  • 0

    6. ~maniek  2008-04-03 16:23:42  host: akr186.internetdsl.tpnet.pl

    samsung i600 WM5 bez problemu

  • 0

    7. ~PAWEŁ  2008-04-03 17:27:42  host: 192.193.245.15

    MIO P560

  • 0

    8. ~  2008-04-03 17:55:46  host: 195.205.178.231

    SPV M650 działa np

  • 0

    9. ~waniliowy  2008-04-03 18:06:32  host: 77-253-128-238.adsl.inetia.pl

    SPV m3000 z AM v4.1.2 działa bez problemu

  • 0

    10. ~colombo  2008-04-03 20:44:09  host: s182pc36.mmj.pl

    czy na noki 6120 da radę?

  • 0

    11. ~kris  2008-04-03 21:02:47  host: xdsl-5817.lubin.dialog.net.pl

    a mio340? 4 dziala ale nie wiem jak bedzie z 3d

  • 0

    12. ~  2008-04-03 22:25:38  host: acvk186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Te "inne ciekawe zmiany" z wyjątkiem "Twojego Menu" zerżnięte z Garmina. Brawo za czerpanie dobrych wzorów ;-)

  • 0

    13. ~zapominalski  2008-04-03 22:48:01  host: chello084010214219.chello.pl

    ...gdzie to ja zaparkowalem samochod?

  • 0

    14. ~pawliszon  2008-04-04 00:32:48  host: byp139.internetdsl.tpnet.pl

    SPV M650 w Orange to bardzo dobry wybór - polecam. A tym bardziej najnowsze dziecko AutoMapy - bardziej funkcjonalny, intuicyjne menu ... tylko trzeba się przestawić z 4.5 :D

  • 0

    15. ~daniel257  2008-04-05 09:32:10  host: gok186.internetdsl.tpnet.pl

    Na MIO A701 automapa 4.5.3 działała bez problemu. Teraz mam Mio A702 wersja 5.0.5 też działa bez problemu, jednak obraz trochę za wolno się odświeża w 3D. Wina procesora (A701 - 520 Mhz, A702 - 200 MHZ) Żałuje że wymieniłem sprzęt, dopłaciłem 500 zł.

  • 0

    16. ~  2008-04-25 16:16:46  host: host86-142-197-33.range86-142.btcentralplus.com

    Wiam mam pewien problem,kiedy planuje trase z UK do PL to wyskakuje mi błąd ze”obszar jest poza zasiegiem zainstalowanej mapy” a kiedy zmienie mape na PL to nie wykrywa obecnego położenia.Wczesniej uzywalem TT i wystarczylo zmienic mape i tasa automatycznie byla wyznaczana z miejsca w ktorym sie znajdowalem.Czy ktos moze mi powiedziec jak sie to robi w Automapie??

  • 0

    17. ~piotrm  2008-05-08 20:04:52  host: 217.153.109.70

    a powiedzcie mi: automapa 5 to mapa tylko Polski? czy są też inne kraje Europy? jeżeli są to jakie i jakie mają pokrycie

Dodaj swoją opinię