Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości AutoMapa 5 dla użytkowników Androida

AutoMapa 5 dla użytkowników Androida

orson_dzi 16 Marca 2018 14:13

3 1

automata 5

Nowy wygląd, wyszukiwanie głosowe, nowe wizualizacje... to tylko kilka zmian w nowej odsłonie AutoMapy.

Największą zmianą w AutoMapie 5 jest nowy wygląd aplikacji. Ma on być czytelniejszy dla użytkowników i został wzbogacony o nowe wizualizacje natężenia ruchu. Dzięki temu łatwiej jest stwierdzić, jak duże korki są na drogach.




Zgodnie z sugestiami użytkowników, AutoMapa 5 wprowadza również obsługę głosową. Wyszukiwarka została zintegrowana z Targeo.pl i pozwala na wybieranie adresów i Użytecznych Punktów bez korzystania z klawiatury.

W nowej wersji aplikacji zaktualizowana została baza Użytecznych Punktów (POI), które są jasno prezentowane na mapie w formie zaprojektowanych na nowo etykiet.

Pobierz: AutoMapa 5 w Google Play

Źródło tekstu: AutoMapa     

Dodaj do:

Tagi: automapa 5 | automapa

w sumie: 27
  • -1

    11. ~  2018-03-16 14:58:10  host: ip-5-172-236-169.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    9, ja chyba w innej Wielkopolsce mieszkam. Przez telefon dopiero co skończyłem rozmawiać, internet też działa.

  • 0

    12.  2018-03-16 14:59:39

    1 - non stop wisze na telefonie - w najmniejszym stopniu nie wpływa na sieć w moim regionie ta wielka "awaria" ;-)

  • 0

    13.  2018-03-16 15:02:55

    @1 jak nie działa, skoro właśnie rozmawiałem z kimś kto jest w plus? SMS też jest.

  • -4

    14. ~HD  2018-03-16 16:08:33  host: public-gprs415407.centertel.pl

    Rozumiem kupno dedykowanej nawigacji (osobnego urządzenia).
    Ale kupno nawigacyjnej aplikacji do telefonu?!
    -czy ktoś jest w jakiś racjonalny sposób w stanie mi wyjaśnić po co ktoś miałby kupować automapę?- a raczej subskrybować za 100zł/rok

  • 0

    15.  2018-03-16 16:31:26

    Kiedyś w wersji windowsowej można było importować własne punkty POI z pliku. Wersja androidowa nie miała tej mozliwości. Czy wreszcie ją wprowadzono ?

  • -1

    16.  2018-03-16 17:14:11

    Sieć padła prawie w całej Wielkopolsce i w Kujawsko-Pomorskim. Nie działały także światłowody od Exatela, więc prawdopodobne to oni są dostawcą usług dla Plusa. Jest już nawet o tym osobny wątek.

  • 0

    17. ~Qx  2018-03-16 18:39:54  host: 87-207-47-221.dynamic.chello.pl

    @14 za dobre mapy warto zapłacić. Używałem kiedyś Am i była najlepsza (a Przetestowałem kilka). Jednak z ceną to przesada i dlatego już nie używam - do celów domowych powinna być oddzielna, dużo tańsza licencja.

  • -3

    18.  2018-03-16 18:42:18

    Potwierdzam, navi w VAG i BMW - pelen online, korki, na biezaco zmiana trasy z uwagi na warunki drogowe, wskazywanie stacji benzynowych z uwzglednieniem preferowanych sieci, ceny oraz rodzaju paliwa na jakim pracuje silnik do tego duze ekrany i super plynna praca, do tego street view i google earth - mam akurat nowego VAG i BMW i nie widze potrzeby jakichs zewnetrznych map. Dziala to wysmienicie bez dodatkowych kabli na desce, obskurnych uchwytow, udostepniania netu itd. Po co komu wiec automapa skoro infotainmenty w autach sa swietne?

  • 0

    19. ~xiaomifan_  2018-03-16 20:47:36  host: user-94-254-163-164.play-internet.pl

    18) przecież w golfie III i w BMW e46 nie ma nawigacji, chyba że sobie kupisz;)

  • 0

    20.  2018-03-16 22:55:14

    @18: Etam, jakby tak było to by sensu nie miały Apple CarPlay, Android Auto czy MirrorLink.

  • 0

    21.  2018-03-16 23:52:51

    Kiedyś kupiłem, ale teraz w czasach darmowego Google Maps to się w ogóle opłaca kupować?

  • 0

    22.  2018-03-16 23:54:51

    @18: nie ty masz, a twoja firma, a jeszcze dokładniej to firma leasingowa, w której auta leasinguje twoja korpo. ;)

  • -1

    23.  2018-03-17 02:04:29

    @22 zgadza sie z moja firna, ale ja nie mam korpo, ale troche mniejsza dzialalnosc. Jak najbardziej lease/wynajem bo inna forma posiadania samochodu jest calkowicie bez sensu. @20 ja nie widze sensu - pobawilem sie carplay i and.auto. - oba nie maja sensu - bo to co natywnie oferuje VAG a szczegolnie BMW to jest mistrzostwo.

  • -1

    24. ~Piotr  2018-03-17 11:12:07  host: public-gprs390303.centertel.pl

    I tak najlepsza nawigacja to NaviExpert.

  • 0

    25. ~  2018-03-17 12:07:30  host: 168.235.196.129

    @23 applefan ma firme lol przeciez to dzieciak, ma z 14-17 lat

  • 1

    26.  2018-03-17 18:04:54

    @18 wskaż z jakich konkretnie map korzysta ta twoja wypasiona navi, porównany dokładność w Polsce.
    @21 google na odludziach w Polsce lubią mieć drogi na mapach topo rysowane jako kosmiczne, wirtualne, gdzie przebiegi ich kompletnie odbiegają od rzeczywistości lub są drogami widmo.
    @24 jeżeli chodzi o Polskę to AM statystycznie najlepsze pokrycie.
    Czy twoje wypasionie NaviExpert ma już rondo na skrzyżowaniu Sadowa x Kościuszki w Wieliczce?
    Stronę mają taką wypas, że mapa się nawet nie ładuje, więc nie mam jak sprawdzić.

  • 0

    27.  2018-03-18 11:45:30

    Lubię AM, a dodatkowo posiłkuję się mapami Google + Rysiek. Obie świetnie się uzupełniają, bo AM dość radykalnie zredukowała ostrzeżenia przed miśkami. :-) A Google na bieżąco omija korki i inne bieżące utrudnienia w ruchu. Dlatego też je stosuję. Pomimo olbrzymiej popularności mobilnych nawigacji uważam, że sprzętowa jest niezastąpiona. Jak stracimy zasięg komórkowy nie ma nic lepszego od poczciwej AM w pudełku na środku kokpitu samochodowego....

  • 0

    28. ~Piotr  2018-03-18 13:07:35  host: public-gprs390046.centertel.pl

    @26 oczywiście ze jest juz rondo. Sprawdziłem w samej apce.

    @27 stacjonarna nawigacja to przeżytek. Po wyznaczeniu trasy nawet jak utracimy zasięg GSM ona i tak prowadzi do celu. Są też zresztą nawigację offline, które potrzebują tylko GPS.

  • 0

    29.  2018-03-18 15:20:37

    28 - jak wczytasz mapę wcześniej , to tak. Inaczej jest przerąbane.

  • 0

    30. ~  2018-03-21 09:10:52  host: a28-06-01.opera-mini.net

    AutoMapa jest teraz juz za 69zl, a nie 100. A jak nadwa lata to 119zl, czyli po 60zl.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-107-22-48-243.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2018-04-23 15:46:13

Dodatkowo teraz jest spoko promocja w media markt taniej o vat na wybrane produkty;) S8 i S8+ się łapią


~motov3 | 2018-04-23 15:45:14

@4. Tylko im się tak wydaje. Brednie


~robus | 2018-04-23 15:42:58

quo vadis telepolis?


~ | 2018-04-23 15:40:07

W Polsce będzie 900, 1000 i 1200


hainasz | 2018-04-23 15:36:09

Skąd masz zasięg? Od Jezusa! :-P

Ankieta

Lepsze zdjęcia nocne robi:

Nocny łowca, czyli Huawei P20 Pro zmienia zasady gry

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet