Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości AutoMapa 3.2 dla iOS już dostępna

AutoMapa 3.2 dla iOS już dostępna

Q! 29 Marca 2012 10:57

0 0
W sklepie mobilnym Apple, App Store, dostępna jest już najnowsza wersja nawigacji AutoMapa, przeznaczona dla systemu iOS. Jest ona zgodna z systemem w wersji 5.1.

W nowej wersji AutoMapy znajdziemy m.in. 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania, ponad 660 tys. km dróg wszystkich kategorii oraz ponad 3,1 mln adresów punktowych dla wszystkich miast w Polsce. Wraz z aktualizacją użytkownicy otrzymają również najnowszą wersję systemu LiveDrive!

Najnowszą wersję AutoMapy pobrać można ze sklepu App Store pod tym adresem.


Źródło tekstu: AutoMapa     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2012-03-29 12:38:19

    Europa Panowie, Europa! Navigon jednak nie jest tak dobry jak AutoMapa EU, ma momentami dziwne algorytmy wyznaczania tras. Zróbcie Automapę EU, to na pewno znajdą się kupcy (w cenie max. do 100 €).

  • 0

    2. ~  2012-03-29 21:39:26  host: avo192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ile to to kosztuje na jablko?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet