Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Autobusem w konferencję rebrandingową Ery

Autobusem w konferencję rebrandingową Ery

WitekT 16 Maja 2011 21:27

0 0

Zbliża się rebranding Ery na T-Mobile. Konkurencyjni operatorzy próbują przebić się w mediach i - tym samym - odciągnąć uwagę opinii publicznej i uszczknąć trochę splendoru PTC. Orange ostatnio działa mocno z kodami, Plus skonsolidował marki, a Play…






Marcin Gruszka, rzecznik P4, poinformował właśnie na swoim blogu, że Play planuje konferencję prasową 19. maja, krótko po spotkaniu dziennikarzy z przedstawicielami PTC w sprawie rebrandingu. Konferencja odbędzie się… w autobusie, zaparkowanym blisko siedziby zmieniającego barwy operatora.

Nie będziemy na niej mówić o rebrandingu, o konsolidacjach marek czy tajemniczych kodach. My robimy swoje - pisze na blogu Gruszka, nie ujawniając czego dokładnie będzie dotyczyło spotkanie przedstawicieli P4 z dziennikarzami.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 59
  • 0

    73. ~a-go  2011-05-17 10:28:12  host: cable194106211-024.astral.lodz.pl

    @ala #70 News dotyczy "szol" autobusowego, a sprawy kalkulatora byly juz tutaj poruszane wielokrotnie. Kalkulator liczy, ale wprowadzane do niego dane moga byc rozne w przypadku roznych osob, bo kazdy ma inne potrzeby. Poza tym istnieje wiele uwarunkowan, ktorych nie jest sie w stanie wprost wprowadzic do tego liczydelka. Zostawmy wiec juz ten temat..

  • 0

    74. ~ala  2011-05-17 10:29:28  host: public-gprs40631.centertel.pl

    Ciekawe czy znowu serwery padną, a oferta kiszkowata.. Od tak mam posmak pomarańczy jak wchodziła...

  • 1

    77. ~  2011-05-17 11:08:14  host: V37-11.opera-mini.net

    Konferencja Play będzie dotyczyła nowego pionu obsługi klienta, łącznie z przyjazdem konsultanta pod wskazany adres i przekonanie się jak denny zasięg sieci mają. Poza miastami najlepszy zasięg ma Orange. Sławek

  • 0

    85.  2011-05-17 14:54:23

    @81 toms pisząc akcje promocyjne miałem bardziej na myśli takie akcje z tym autobusem. Grupa docelowa Playa będzie zadowolona z czegoś nowego, innego i może ciekawego. Odnośnie abonamentu to porównując taki za 1 zł. miesięcznie do prepaida to myślę że różnice się dawno zatarły. Przynajmniej dla mnie. Korzystam z tego co dla mnie jest atrakcyjniejsze. Dla mnie Play podrożał. Ceny telefonów mało atrakcyjne a oferta bez telefonu gorsza. Drugi replay będzie chyba we Freshu ;)

  • 1

    91. ~Thx  2011-05-17 19:00:29  host: v27-13.opera-mini.net

    Dziennikarzu strzez sie! Albowiem gdy wyjdziesz zanudzony z konferencji Ptc 19 maja, tuz obok bedzie czekal rzecznik Gruszka. I bedzie bral cie. W aucie:D

  • 0

    92. ~maruda  2011-05-17 22:08:36  host: afgp32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja się tylko boję, czy sie autobus nie spóźni :) A bardziej poważnie, to menago z Playa nie są juz w stanie sami zaprosić/zebrać dziennikarzy telko w jednym miejscu i próbują skorzystac z mozliwości innych?

  • 0

    99.  2011-05-18 08:34:52

    Napiszę krótko, jestem w erze od 1998 roku - od zawsze związany abonamentem. Przy każdej okazji, kiedy przychodzi momoment przedłużenia umowy renegocuję ją. Jakoś zawsze udaje mi się ustalić warunki które ja uważam za korzystne, dlatego jestem nadal związany z erą. Więc wszelkie bieganie z sieci do sieci bo o 2 grosze będe miał tansze połączenie bądź telefon dostane o 50 zł taniej uważam za głupie. Więcej zachodu niż korzyści. Play, każdy sie podniecał z moich znajomych nim, a teraz znowu wraca do swoich "starych" sieci, a bo to z zasięgiem problem, a bo to jakieś inne koszty im wyszły, i ciągle coś. Każdy jest kowalem swojego losu i nie możemy krytykować go za to co robi, ja chce w erze pozostać, zaraz pewnie przeczytam że jestem frajerem, a ktoś inny lubi sieci zmieniać no i ok. Żyjemy w wolnym kraju, mamy prawo do wygłaszania swoich (nie)racji i tyle. Dlatego poczekajmy do jutra, dowiemy się wtedy wiele rzeczy - mam nadzieje, że korzystnych - i wtedy zobaczymy co T-Mobile nam zaproponuje, a potem PLAY w już niemal kultowym autobusie :)

  • 0

    100. ~ZICO  2011-05-18 09:01:21  host: abiw118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play zachowuje się jak kiedyś Palikot :-)

  • 0

    101. ~lukskyvalker  2011-05-18 09:54:27  host: 213-238-78-102.adsl.inetia.pl

    No właśnie poczekajmy do jutra a na pewno będziemy mądrzejsi o wiele informacji. Być może zaraz po konferencji T-Mobile autobus Playa odjedzie w siną dal bo nie będą mieli po co prowadzić własnej "konferencji".

  • 0

    102. ~7days  2011-05-18 11:05:59  host: public12252.xdsl.centertel.pl

    Dokładnie został już tylko jeden dzień, mnie tylko bawią zapewnienia Play, że zbieżność terminów,godziny i miejsca swojej konferencji jest jak najbardziej przypadkowa ;)

  • 0

    103. ~  2011-05-18 21:36:28  host: 83.218.104.106

    a o której godzinie będą te konferencje?? (ery i playa)??

  • 0

    104.  2011-05-18 23:44:18

    o 11 będzie konferencja Ery a tuż po niej playa

  • 0

    105. ~Tomek  2011-05-19 00:21:36  host: public131045.xdsl.centertel.pl

    Play pewnie skorzysta z okazji i na autobusie umieszcza nadajnik poprawiajacy zasieg... Hahahah. Qpa bedzie z rebrandingu. Nowa marka ale przeciez i tak musza zarabiac wiec jak ktos mysli ze za darmo beda rozdawac to pomylil adres...

  • 1

    106. ~Play Wiocha  2011-05-19 01:00:30  host: 84-10-102-197.dynamic.chello.pl

    To już szczyt 'wiochy' podpinać się pod cudze wydarzenia żeby zaistnieć dzięki kolejnemu 'nowatorskiemu' pomysłowi na promocję. *** i tyle. Ale czego spodziewać się po Playu. Dobrze że na razie nie robią konkursów kto bardziej obsika logo innego operatora...

  • 1

    107. ~andy  2011-05-19 09:23:56  host: host-87-239-194-220.netcorp.pl

    Play sie broni hahahahaha Niech się boją i słusznie, jak wejdzie "T-mobile" to dopiero zobaczą jak powinny wyglądać usługi telekomunikacyjne!

  • 0

    108. ~DalejLama  2011-05-19 11:09:01  host: 77-255-33-138.adsl.inetia.pl

    Po konferencji proponuję przemalować autobus Playa na różowo i zaparkować pod Pałacem Kultury jako relikt przeszłości.

  • 0

    109. ~Damian  2011-05-19 11:19:26  host: 217.153.66.26

    No i się zaczęło... Ciekawe jak długo potrwa ta konferencja. Już nie mogę się doczekać na jakieś info.

  • 0

    110. ~streetfighter  2011-05-19 12:29:54  host: 77-255-33-138.adsl.inetia.pl

    Konferencja już zakończona Z tego co już wiadomo to: rebranding nastąpi już 5czerwca. Firma nadal będzie się nazywała PTC sp. z.oo. Zostaje również Tak- Tak. Podana została też nowa oferta: - Roaming- cena za połączenia jak w kraju (do wszystkich krajów UE) Najtańszy transfer danych w roamingu - Nielimitowane połączenia w T.Mobile nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Ciekawe jak tam atmosfera w autobusiku Play-a

  • 0

    111.  2011-05-26 11:59:10

    hehe, przychodziło mi do głowy czytając 69. komentarz, że kiedyś widziałem wpisy na jednym forum o tym, co w ogóle znaczy lansować się :)

  • 0

    112.  2011-05-27 15:23:46

    @110 zostaje też Heyah ;) A o autobusiku Play cisza...

Dodaj swoją opinię