Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Audioteka w Plusie

Audioteka w Plusie

orson_dzi 12 Kwietnia 2017 13:09

4 4

plus audioteka

Plus wraz z serwisem Audioteka.pl uruchomił specjalną usługę Audioteka w Plusie, która zintegrowana z systemem bilingowym pozwala na prostsze płatności za audiobooki.




Audioteka w Plusie to dostęp do największej w Polsce bazy audiobooków i możliwość wyboru z kolekcji ponad 6 tysięcy tytułów. Koszt usługi to 19,99 zł miesięcznie, a w ramach usługi klienci otrzymują:
  • pierwszy audiobook za darmo dla nowego użytkownika,
  • możliwość wybrania za darmo jednego dowolnego audiobooka w ramach miesięcznej opłaty subskrypcyjnej, z opcją "przechodzenia" nie wybranej pozycji na kolejny miesiąc,
  • możliwość zakupu kolejnych audiobooków nawet do 50% taniej, niezależnie od ceny katalogowej.

Audioteka w Plusie jest dostępna w Sklepie Google Play na urządzenia z systemem Android w wersji 2.3 i nowszej oraz w Windows Phone Store na urządzenia z systemem Windows Phone w wersji 7.5 i nowszych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.plus.pl/audioteka.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | audioteka

w sumie: 12
  • 0

    1.  2017-04-12 13:12:23

    "Audioteka w Plusi jest dostępna w Sklepie Google Play " literówka

  • 1

    3. ~Grażyna  2017-04-12 13:28:46  host: n08-07-08.opera-mini.net

    Teraz jest promocja na Orlenie. Trzeba zatankować min. 25 litrów i dostaje się kod do audioteki.

  • 2

    4. ~FazaFm  2017-04-12 13:30:01  host: apn-37-248-164-228.dynamic.gprs.plus.pl

    2@ szczególnie że audiowka jest już od bardzo dawna w Play i T-Mobile co do Orange nie jestem pewien ale chyba też.

  • 0

    5. ~krzysztof  2017-04-12 14:11:37  host: 165.225.84.54

    Audioteka była pierwsza w Orange zanim trafiła do pozostałych sieci.

  • 0

    6. ~  2017-04-12 14:15:58  host: user-94-254-164-221.play-internet.pl

    Ooo wlo będzie zadowolony ;)

  • 0

    7.  2017-04-12 15:25:25

    6 - nie wiem...
    Jeśli to ma działać tylko na telefonie on-line, to niestety moje konto w audiotece nie zmieni statusu ;-)

  • 0

    8.  2017-04-12 15:25:55

    2@Tak?Tylko, że w Play jest już to od dawna. Orange też to ma. Plus jest liderem? Chyba w bajkach.

  • 0

    9.  2017-04-12 15:27:34

    3 - już z 10 wydałem tych kodów...
    Jak wyżej - lubię sobie włączać kiedy chcę, a szczególnie w off-line, audiobooka ;-)

  • 0

    10.  2017-04-12 15:28:55

    Andrzej24 - nie zapominaj, ze to jednak Plus miał własną "audiotekę", kiedy inni jeszcze nie kombinowali z różnymi serwisami tego typu ;-)

  • 0

    11.  2017-04-12 16:45:31

    10@ pierwszą audiotekę miał Polski Związek Niewidomych jeszcze na kasetach a o Plusie nie słyszałem

  • 0

    12.  2017-04-12 17:39:06

    Andrzej24 - na płytach (tłoczonych, też szelakowych), taśmach "szpulowych" i kasetach - tak wiem ;-)
    Ale nie o tym chyba mówimy?

  • 0

    13.  2017-04-12 21:45:56

    Cud, coś mi się nagle dziś poprawił internet w Plusie. Działa całkiem spoko.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-69-175.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~7calmów7 | 2017-08-19 20:25:58

141: I my też na serio:-D ale jest nas siedmiu i nie będziemy cię dzisiaj bić:-D


~Calmowie7 | 2017-08-19 20:22:59

141). Tak! My na serio!:-D


~Calm7 | 2017-08-19 20:21:27

Trolla czeba szturchać:-D


~Tytus22 | 2017-08-19 19:57:09

Wszystko okey tylko i tak apple ma więcej dochodu od Samsunga a to się najbardziej liczy.


~metju | 2017-08-19 19:46:56

Play to sieć dla gimbazy i fakersów w rurkach(gayów)

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 1000 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 1000 zł (sierpień 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet