Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Audiobooki w Orange

Audiobooki w Orange

WitekT 1 Czerwca 2010 21:13

0 0

Orange uruchomił serwis z audiobookami. Już na starcie dostępnych jest ponad 1,6 tys. pozycji.



Audiobooki dostępne są w formacie mp3, są oznaczane "znakiem wodnym", ale nie są stosowane zabezpieczenia typu DRM, co pozwoli odtwarzać je praktycznie na dowolnym urządzeniu. Przy niektórych audiobookach istnieje możliwość bezpłatnego odsłuchania jednego z artykułów, a każdy można ściągnąć w wersji normalnej, jak i lekkiej - na telefon komórkowy.




Warunkiem korzystania z serwisu jest posiadanie konta w serwisie orange.pl. Do końca czerwca, po podaniu hasła orange podczas dokonywania zakupów, otrzyma rabat w wysokości 25%.

Serwis dostępny jest pod adresem audioteka.orange.pl.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2010-06-01 21:21:54

    Jak ktoś lubi albo nie ma czasu sięgnąć po tradycyjną książkę, to wydaje mi się, że jest to dobra opcja.

  • 0

    2. ~z  2010-06-01 21:28:02  host: 77-253-147-187.adsl.inetia.pl

    tu nie chodzi tyle o czas, co o wygodę. Od lat słucham różnych czytanych książek (kiedy to nie było popularne, z zagranicnzych for), z wielu powodów - dla wiedzy, nauki języka, zabicia czasu itd. Dużo podróżuję pociągmi/autobusami, audiobook w takiej sytuacji, zwłąszcza jak ktoś źle znosi czytanie w ruchomym pojeździe to dobry pomysł. Na pewno lepszy niż muzyka.

  • 0

    3. ~t3d  2010-06-01 21:40:38  host: host-62-122-117-226.ip.attu.pl

    ależ to jest tylko serwis audioteka . pl pomalowany na pomarańczowo!

  • 0

    4.  2010-06-01 21:50:01

    No dobra, wszystko ok, ale ceny trochę przy duże. Jednak te 30/40zł to dużo. Wg mnie aż takiego hallo nie będzie na tą usługę.

  • 0

    5. ~  2010-06-01 21:56:35  host: t06-02.opera-mini.net

    po plusie orange sie wzielo do działania.dobrze jest.mirekb

  • 0

    6.  2010-06-01 22:01:02

    Ceny paru pozycji ktore mnie zainteresowaly prawie jak w ksiegarni.

  • 0

    7. ~Th0mas  2010-06-01 22:28:10  host: 94.254.242.209

    Dokładnie.. ceny są masakryczne. Wolę już sobie kupić książkę niż to. Gdyby kosztowało max 2,66 z Vat to tak, ale ponad 10 razy więcej? W życiu!

  • 0

    8. ~a_lex  2010-06-01 22:45:25  host: v02-16.opera-mini.net

    A ja sobie właśnie skorzystałem z Plusoczytelni i nie powiem, jestem mile zaskoczony. Najlepsza jest wygodna forma zapłaty i ogólnie wygoda, ceny też ok. Wybór mały ale łatwość korzystania to jest to.

  • 1

    9.  2010-06-01 23:29:28

    to nie jest dzwonek do telefonu żeby kosztował 2,66 z VAT. Każda książka to wiele godzin pracy zespołu ludzi...

  • 0

    10. ~Maciek  2010-06-02 00:31:37  host: chello089072045186.chello.pl

    Nie zmienia to faktu że kilkanascie złotych jest cena zaporową która skutecznie odstrasza od kupowania. Nie wiem czy więcej by nie zarobili gdyby to było po 2 czy góra 5 zł niz po 20.

  • 0

    11.  2010-06-02 05:46:03

    #10: Ty też byś pewnie więcej zarobił gdybyś za godzinę pracy brał nie 10-15 zł a np. złotówkę. Byłbyś wręcz rozchwytywany ;-)

  • 0

    12.  2010-06-02 07:02:17

    Ceny zaporowe. Wolę iść do księgarni i kupić papierową wersję za 35zł niż 'cyfrowa' za 34,60zł. Tym bardziej że jestem wzrokowcem i więcej zapamiętuję ze słowa pisanego niż czytanego.

  • 0

    13. ~wilk100  2010-06-02 07:14:39  host: 81.168.254.12

    Nie bierzemy pod uwage tego, ze lektor musiał ja przeczytać, a to jego praca wiec to kosztuje.Studio , dźwiękowiec itd. To ze zapłaciliśmy za kilka mega i i jest to nie namacalne jak wersja papierowa to nie znaczy ze musi kosztować 2,66.

  • 0

    14.  2010-06-02 07:24:37

    Pomysł - re-we-la-cja Ceny - MA-SA-KRA

  • 0

    15. ~marcin  2010-06-02 09:53:24  host: 87-205-184-88.adsl.inetia.pl

    pomysł super, jest to wersja - kopia audioteka.pl

  • 0

    16. ~  2010-06-02 10:47:28  host: 77-255-139-251.adsl.inetia.pl

    Jakby to kosztowało ok 10 zł to jeszcze bym się skusił. lecz 30-40 zł to dla mnie za drogo. Ci co by chcieli po 2 zł to przesadzili. według mnie 10 zł byłoby i nie za dużo i nie za mało.

  • 0

    17. ~GOŚĆ  2010-06-02 20:31:08  host: 77-253-13-240.adsl.inetia.pl

    Ale niższa cena to większy popyt i możliwość większego zarobku. Z tym, że w Polsce mało się czyta i stąd ta cena, po prostu nagranie musi się zwrócić, a jeszcze wydawnictwo musi zarobić na siebie. Pytanie więc brzmi, czy jak się obniży cenę 3-krotnie to sprzedaż wzrośnie 3-krotnie? I to jest istota opłacalności. Moim zdaniem 30 zł to drogo.

  • 0

    18. ~dfsa ja  2010-06-02 23:48:05  host: inet20909nb-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    A ja place za audiobooki - narenturm duzo lepsze niz wydanie papierowe. Do tej pory kupiel 6 audio i tylko 1 mnie zawiodl

  • 0

    19. ~czytelnik audio  2010-08-24 14:52:32  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    Jako niewidomy użytkownik korzystam z audiobooków, ale z serwisu www.audioteka.pl płacąc kartą za wybrane książki. Widziałem, że przy płatności sms'em audiobooki są trochę droższe, więc po co w to się bawić, jak można zapłacić kartą i mieć taniej.

Dodaj swoją opinię