Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Atrakcyjniejsze "Darmowe Weekendy" w Orange Go

Atrakcyjniejsze "Darmowe Weekendy" w Orange Go

WitekT 19 Stycznia 2007 12:54

0 0

Od 19. stycznia zmieniają się warunki promocji Darmowy Weekend w Orange Go. Co ciekawe - na korzystniejsze.



Usługa pozwala na wykonywanie darmowych połączeń w ramach sieci Orange od pierwszych minut soboty do poniedziałku do godziny 6. Aby skorzystać z promocji, 14-cyfrowy kod doładowania należy wysłać SMS-em pod numer 100 - tylko w ten sposób konto zostanie doładowane, a promocja uruchomiona.

W ramach promocji użytkownik uzyskuje dodatkowy pakiet minut na połączenia głosowe wychodzące na numery w Orange z wyłączeniem numerów skróconych i specjalnych określonych w cenniku usług w ofercie Orange Go oraz połączeń międzynarodowych i wykonywanych w roamingu.


Ilość minut w pakiecie jest uzależniona od wysokości doładowania i wynosi:
48 godzin (2880 minut), jeżeli użytkownik korzysta z Promocji 20 groszy za minutę i doładuje konto kwotą 50 zł lub większą,
24 godziny (1440 minut), jeżeli użytkownik nie korzysta z Promocji 20 groszy za minutę i doładuje konto kwotą 50 zł lub większą,
3 godziny (180 minut), jeżeli użytkownik korzysta z Promocji 20 groszy za minutę i doładuje konto kwotą 25 zł,
1 godzinę (60 minut), jeżeli użytkownik nie korzysta z Promocji 20 groszy za minutę i doładuje konto kwotą 25 zł.


Istnieje możliwość sprawdzenia ilości minut oraz czasu pozostałego do końca działania pakietu poprzez wysłanie SMS-a o treści ILE pod numer 160 (opłata jak za SMS wychodzący w Orange). Pakiet jest wykorzystywany w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań (w tym doładowań promocyjnych). W czasie korzystania z promocji, można również korzystać z innych usług zgodnie z ich zasadami w szczególności z Promocji 20 groszy za minutę, co powoduje zwiększenie pakietu dostępnego w ramach promocji.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2007-01-19 14:26:57

    4: No właśnie, dla mnie te doładowania pod numer 100 też są śmieszne. Zmusza to do kupowania kart zdrapek w kiosku. Nie można sobie od razu wygodnie doładować z bankomatu czy przelewem przez Internet z domu. Moim zdaniem właśnie doładowania elektroniczne powinny być premiowane by Orange mniej zdrapek musiało produkować, które przecież kosztują operatora. Najwidoczniej chodzi im o to by specjalnie się fatygować by doładować konto by mniejsza liczba osób skorzystała z bonusów.

  • 0

    8. ~corner  2007-01-19 14:33:40  host: 2.76.classcom.pl

    Co się zmieniło?

  • 0

    9. ~mirekb  2007-01-19 14:55:37  host: bkv3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po co uzupelniac konto;-))lepiej zmienic starter na nowy wlaczyc min za 20gr i zrobimy w ciagu 2007 roku 50milionow "aktywnych kart sim" ;-))

  • 0

    10. ~muddy  2007-01-19 16:44:17  host: ip-193-238-74-6.2-0.pl

    szalony@6: w pre-paid Orange nie ma opłaty aktywacyjnej 366zł, a w abonamencie w ramach promocji nie jest pobierana (nie tylko w ramach promocji na czas określony: istnieje też promocja znosząca opłatę za aktywację przy zawieraniu umowy na czas nieokreślony, ważna jest bezterminowo).

  • 0

    11.  2007-01-19 16:55:40

    W sumie zmiany w dobrym kierunku,szkoda jednak, że ta promocja weekendowa nie uwzględnia numerów stacjonarnych.Ale nie można mieć wszystkiego ...

  • 0

    12. ~pio  2007-01-19 16:58:15  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    Ta promocja jest na 1 weekend czy tez niewykorzystane minuty przechodza na następny?

  • 0

    13.  2007-01-19 17:14:08

    12(pio): Darmowe rozmowy są tylko w pierwszy weekend po doładowaniu konta.

  • 0

    14. ~Zico  2007-01-19 19:01:14  host: 213.158.194.228

    Wreszcie zaczyna sie cos dziac w tej sieci. Do TakTaka jednak i tak jest im jeszcze bardzo daleko. No i minuta poza siec jak kosztowala 80gr prawie trzy lata temu tak kosztuje i dzis. WSTYD!!!

  • 0

    15. ~  2007-01-19 20:22:02  host: 195.189.142.167

    A ja widziałam w komisie jeszcze startery Jednej Idei. Ciekawe czy ważne,bo na moich była data ważności do 31.grudnia 2006r.

  • 0

    16. ~  2007-01-19 20:50:17  host: eds138.internetdsl.tpnet.pl

    Mimo wszystko oferta i tak nie jest zla, w porownaniu do simp+, i wstretnej Easy Gadki. TT i tak na razie nic nie przebije, ze wzgledu na czyste zasady, ale Plus tez kroluje ale w kwesti na najbardziej chore!!! w tym swoim shitplusie. Jak nie lubie Orange, to i tak ich oferta w porownaniu do simplusa nie jest taka zla. Jak Plus nie zrobi porzadku ze swoimi pakietami, to nigdy nie bede mial dobrego zdania o ich ofercie.

  • 0

    17. ~marcin  2007-01-19 21:09:00  host: eds138.internetdsl.tpnet.pl

    Chodzilo mi o ta promocje 20 gr:D:) w komentarzu wyzej:P

  • 0

    18.  2007-01-20 09:37:40

    Moze zrobia tak jak w angli ,weekend bedzie zaczynac sie w piatek o 19tej, a konczyl o 7mej w poniedzialek.Przeciez nie moga dac wszystkiego naraz strategia polega ntym aby dawac po kawalku.

  • 0

    19. ~gowniana promocja  2007-01-20 12:05:07  host: panorama.wcss.wroc.pl

    16: to ma byc dobra oferta??? jest niby korzystniejsza - czyli byla jeszcze gorsza? co to za weekend, ktory zaczyna sie o polnocy z piatku na sobote a nie np w pt o 18 czy chocby 20? Do tego sprawdzanie ilosci pozostalych minut PLATNYM sms-em. Zdzieraja gdzie sie da. Wiem, w sieci 1gr, ale jak nie chce pakietu sms kupowac? Po co mi on? Zreszta, platny czy nie, jest niewygodny - powinno byc krotkim kodem jak w TakTaku czy Sim+. No i glupi sms pod nr 100, jak juz ktos pisal nie mozna z netu doladowac. Tak naprawde zeby gadac za free przez cale weekendy to trzeba zasilac co tydzien kwota 50zl i korzystac z promocji 20gr/min. Malo kogo stac na doladowanie ponad 200/miesiac. To juz w Sim+ lepszy jest Darmowy Numer - doladowujesz 50zł i masz 30 dni za free bez limitow 7 dni w tygodniu o kazdej porze.

  • 0

    20. ~teebee  2007-01-20 12:33:00  host: apn-99-42.gprspla.plusgsm.pl

    a teraz jeszcze "genialny" orange ograniczyl korzystanie z bonusowych smsow w promocjki "smsy na okraglo"

  • 0

    21.  2007-01-20 14:24:38

    Oferta jest tak zakręcona, iż powinni ją przedstawiać w postaci algorytmu :)

  • 0

    22. ~Jural  2007-01-20 19:14:11  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Ja tam mam TakTak'a i jestem zadowolny. Rozmowy 59gr/min, w sieci 29gr. Sms 16gr, w sieci 7gr. Teraz doładowałem 20zł (1mies.) i na drugi dzień 50zł (3mies.) - od Ery dostałem jeszcze 50zł i mam ponad 120zł do 20 maja...

  • 0

    23.  2007-01-21 17:08:47

    Jural my znamy cennik Ery tak tak. A teraz napisz co to ma wspolnego z darmowymi weekendami w orange go. No chyba, ze chciales sie pochwalic, ze ty tez znasz cennik tak taka

  • 0

    24.  2007-01-22 12:30:07

    bo przynajmniej tak tak ma jasen zasady, że każdy łatwo przyswaja.Może dlatego;)

  • 0

    25. ~grzes  2007-01-30 22:07:32  host: dpv149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam, bylem ostatnio w Angli i orange sprzedaje tam startery prepaida - tam to sa dopiero promocje: za 15 Funtow doładowania (odpowiednik naszych 15zł) uzytkownik ma tam: darmowe weekendy i codziennie od 19-23 darmowe polonczenie w ramach sieci orange - bez bawienia sie w jakies dodatkowe aktywacje...... No ale tam ponoc jest cywilizacja a tu Wies :)

  • 0

    26. ~paula  2007-02-07 18:31:17  host: acqj213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej gabi co tm u ciebie?zadzwonisz dzisiaj?jesli tak to czekam!twój piotrek ma gg moze popiszemy jutro?jesli ma kiedy wracasz?odp.na moj tel.

Dodaj swoją opinię