Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Atrakcyjne bonusy za doładowania w Sami Swoi dla wybranych klientów

Atrakcyjne bonusy za doładowania w Sami Swoi dla wybranych klientów

WitekT 6 Września 2006 16:16

0 0

5. i 6. września zostanie zrealizowana pilotażowa kampania zatrzymaniowa dla Sami Swoi – bonus 50% i 100% do każdego doładowania przez 2 dni.

Bonus 50% do każdego doładowania kwotą minimum 20zł dostępny przez 2 dni. Grupa docelowa: użytkownicy z czasem zawieszenia 30-50 dni.

Bonus 100% do każdego doładowania kwotą minimum 40zł dostępny przez 2 dni. Grupa docelowa: użytkownicy z czasem zawieszenia 51-90 dni.




Komunikaty, które trafią do klientów:
Bonus 50%: Tylko teraz w Sami Swoi dostaniesz EXTRA 50% do doladowania! Zasil konto kwota min 20zl a dostaniesz bonus. Nie czekaj! Licza sie zasilenia wykonane tylko do 7.09,
Bonus 100%: Teraz w Sami Swoi dostaniesz EXTRA 100% do doladowania! Zasil konto kwota min 40zl a dostaniesz bonus. Nie czekaj! Licza sie zasilenia wykonane tylko do 7.09.

Dla klientów, którzy otrzymają komunikat w dniu 6. września promocja będzie obowiązywała do 8. września.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2006-09-06 16:50:49

    to chyba czas kiedy nie mozna wykonywac polaczen tak ?

  • 0

    4. ~ernest  2006-09-06 16:52:39  host: dfo180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No tak.Promocja dla ściemniaczy.I jak tu być uczciwym i lojalnym klientem ?

  • 0

    5.  2006-09-06 17:04:46

    Telepolis: " Komunikaty, który trafią do klientów: " powinno byc Komunikaty, które... :)pzdr

  • 0

    6.  2006-09-06 17:13:30

    ???fajna siec,placisz,gadasz to masz g...o,nic im nie dajesz zarobic... oooo, no to masz bonusik.paranoja...

  • 0

    7.  2006-09-06 17:42:40

    czas zawieszenie to ten kiedy juz twoja karta teoretycznie nie powinna dzialac czyli skonczyl sie termin na polaczenia wychodzace a takze na te przychodzace tak mi sie wydaje - takie doladowanie ma jednak z mobilizowac tych ktorzy wrzucili karte do szufladki zeby nadal uzywali SS

  • 0

    8.  2006-09-06 17:42:48

    czikita02: dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione! :)

  • 0

    9.  2006-09-06 17:50:48

    co to znaczy w zawieszeniu .....oznacza to ze mozna tylko odbierac polaczenia tak ??? kto wie niech napisze

  • 0

    10. ~ksad  2006-09-06 17:51:50  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Faktycznie, idiotyczna i nieuczciwa promocja.

  • 0

    11.  2006-09-06 17:54:14

    Takie bezsensowne promocje pokazują że SamiSWOI BYŁO PUDŁEM PLUSA i tyle bez sensu tą ofertę wprowadzali zamiast dać ją jako taryfę Simplusa .

  • 0

    12.  2006-09-06 18:03:17

    Promocja motywujaca aktywnych uzytkownikow do odejscia... :) Brawo

  • 0

    13. ~  2006-09-06 18:25:37  host: dtv141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pomyśleć, że Plus zmarnował najlepszą cennikowo (bez promocji) taryfę na rynku :(

  • 0

    14. ~matt  2006-09-06 18:26:16  host: bon177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z wrazenia odkurzylem sima SS, bo juz ok. 3 miesiace jest w szufladzie i rzeczonego SMSa nie dostałem ...

  • 0

    15. ~sympatyczny  2006-09-06 19:31:50  host: chello081018196007.chello.pl

    moje samiswoi ktore sa zawieszone sa w szufladzie, a nie wlaczone (i pewnie nie tylko moje) wiec nawet jak przysla mi takiego smsa to nie przeczytam go. lepiej by wyszli jakby to obwiescili na billboardach. wtedy moze niektorzy ludzie by powyjmowali ss z szuflad, a obecni uzytkownicy by mieli lepsza motywacje zeby nie przesiasc sie w niedalekiej przyszlosci na taktaka. ;)

  • 0

    16.  2006-09-06 19:46:28

    No to głupie to, bo jak z kosza (a nawet wysypiska) ma ktoś wyjąć kartę SIM ? :D

  • 0

    17.  2006-09-06 20:08:21

    w tak taku bedzie jeszcze troche 2x doladowanie jak w marcu podejrzewam ze na 10 urodziny ery pozdrawaam . doladowanie w ss jest okropna porazka , co z tego maja obecni uzytkownicy???

  • 0

    18. ~Wpozio  2006-09-06 20:42:15  host: 217.116.110.190

    Mam pytanie. Skoro oferta jest do osob ktore maja sima w zawieszeniu to w jaki sposob sie dowiedza o tej promocji skoro w wiekszosci maja je w szufladzie ?

  • 0

    19. ~xxx  2006-09-06 21:22:32  host: egr254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    18. Wpozio: ano z Telepolis właśnie się dowiedzą ale tłumów na tą promo nie przewiduję :)

  • 0

    20. ~nerron  2006-09-06 21:55:59  host: bqk91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja to może bym i skorzystał z tej promocji, ale jeżeli smsy wysyłali dawno temu, to pewnie nie dotarły, a skoro nie mam pewności, że podwoją doładowanie to im dziękuję..
    ~zebra: skąd takie informacje, że TT będzie podwajać doładowania?
    BTW nie macie wrażenie, że TT został odrobinę "olany" z okazji 10tych urodzin Ery??

  • 0

    21. ~sympatyczny  2006-09-07 01:03:46  host: chello081018196007.chello.pl

    @19: ile procent uzytkownikow telefonow komorkowych czyta regularnie telepolis? 1%?
    @neurron: nie tylko taktak :)

  • 0

    22. ~yyy  2006-09-07 10:09:23  host: nat01.rtk.net.pl

    apropo promocji. Przeczytawszy wczoraj tą wiadomość na telepolis - napisałem do Samych Swoich by mi to wyjaśnili o co w tej promocji naprawdę chodzi, przekopiowałem cały text z telepolis i wysłałem do SS. Oto co mi odpsali: "Odpowiedź (Szymon Gajerski) - 07-09-2006 08:55
    Uprzejmie wyjaśniamy, że sieć Sami Swoi nie prowadzi obecnie promocji na warunkach opisanych w Pana korespondencji."

    Więc w SS nie ma żadnych bonusów do doładowań. Skąd więc taka informacja w telepolis...??
    Czyżby sieć SS sami by niewiedzieli jakie mają promocje..?? (z drugiej stron - nie ździwiłbym sie - zieloneo już widziałem...)

Dodaj swoją opinię