Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Atomowy ZTE Grand X IN wśród świątecznych prezentów od T-Mobile [wideo]

Atomowy ZTE Grand X IN wśród świątecznych prezentów od T-Mobile [wideo]

LuiN 15 Listopada 2012 11:36

0 0

zte grand x in Sieć T-Mobile ruszyła z kampanią reklamową swojej świątecznej oferty. Niegrzeczny czy grzeczny? Nieważne - to jasne, że od T-Mobile dostaniesz prezent! - brzmi świąteczny slogan.

Promowanym w kampanii reklamowej smartfonem jest ZTE Grand X IN z ekranem o przekątnej 4,3-cala i rozdzielczości QHD (540 x 960 pikseli), 1 GB pamięci RAM i potężnym procesorem Intel Atom Z2460 o taktowaniu zegara 1,6 GHz, wyposażonym w Hyper-Threading.

Wbudowany aparat pozwala na wykonanie w ciągu sekundy aż 10 zdjęć o pełnej rozdzielczości 8 Mpix, radzi sobie też z rejestrowaniem filmów o rozdzielczości FullHD. Smartfon ma wyjście TV w standardzie MHL, obsługuje Wi-Fi Direct, a łączność pakietowa realizowana jest w standardzie HSPA+ z maksymalną prędkością pobierania wynoszącą 21 Mb/s. Urządzenie ma wyjątkowo donośne głośniki stereo, a jego niepozorna bateria wystarcza na dobę intensywnego korzystania.

Smartfon kosztuje w T-Mobile poza promocją 989 zł, za 1 zł oferowany jest w abonamencie w cenie 99 zł miesięcznie.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 1

    3.  2012-11-15 12:10:58

    @2, dokładnie, ale zwróć uwagę, że wcześniej tego typu pakiety kosztowały dużo drożej. A tutaj w tych cenach możesz sobie wybrać: pakiet 100000 SMS/MMS w T-Mobile w Polsce, nieliemitowane rozmowy w T i Sieć Rodzinna. Można to sobie dopasowywać wedle uznania, jeśli komuś np 500darmowych minut to mało.

  • -1

    4. ~ktoś  2012-11-15 12:31:43  host: public-gprs264172.centertel.pl

    ten zte poza promocją w T-Mobile kosztuje 989 zł? to ile będzie kosztował za 2 mce na wolnym rynku? 600 zł? i to chcą dawać w abo za 99 zł? to już wa takim abo w lepszych ofertach u konkurencji można wsiąść ciekawszego HTC czy Samsunga

  • 2

    5. ~Blu  2012-11-15 12:38:10  host: rev144.tmark97.revers.nsm.pl

    Ciekawe jak będą z tym pracować zasoby sklepu google. Jak nie będą chciały ruszyć ulubione gierki czy gadżety to raczej szału zakupów nie będzie

  • 1

    6. ~Aslan  2012-11-15 12:47:53  host: 77-255-53-16.adsl.inetia.pl

    Nie wiem czy to błąd cennikowy, ale patrzę na sklep t-mobile i ten ZTE kosztuje 1zł w abonamencie 79zł co już jak dla mnie zmienia postać rzeczy patrząc na benchmarki.

  • 1

    7.  2012-11-15 13:07:43

    5, Blu - cześć tytułów chwilę po premierze działać nie chciało - np. Asphalt 7, ale minęło kilka dni i wsparcie już jest. Pełnej zgodności póki co nie ma - podobnie jak było niegdyś z Exynosem w SGS2.

  • 2

    8.  2012-11-15 15:15:34

    "Smartfon kosztuje w T-Mobile poza promocją 989 zł, za 1 zł oferowany jest w abonamencie w cenie 99 zł miesięcznie." Kto wziąłby ten model płacąc co miesiąc 100zł ?! To już chyba lepiej Galaxy S Advance czy Xperie P. http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=63176&postdays=0&a mp;postorder=asc&start=60&sid=c984147ff2fe851704426cb4be a8dcea zresztą chyba większość nie widzi zmian na plus w ofercie świątecznej w porównaniu do tego co było do tej pory. A ten telefon już przed świętami był po 1zł w abo za 100/80zł więc co to za promocja i prezenty skoro ceny telefonów są właściwie takie same ?!

  • 1

    9. ~Konrad  2012-11-15 16:20:36  host: cpc1-cdif11-2-0-cust4.5-1.cable.virginmedia.com

    Darmowe prezenty od T-Mobile? Chyba nie mówicie o tym, że T-Mobile rezygnuje z lejka i po wykorzystaniu np. 250mb z automatu kupuje nowy pakiet DO 1GB za kolejne 10zł? Fajny myk, klientowi skończy się pakiet na dzień przed terminem okresu rozliczeniowego i na ten ostatni dzień dorzuci sobie dyszkę do abo nawet jak przekroczy 250mb o 500kb czy nawet mniej :D T-Mobile wie jak klienta wydymać

  • 1

    10. ~  2012-11-15 16:29:08  host: user-94-254-193-112.play-internet.pl

    Zmuszają do elektronicznej faktury jak nie to 5 zł drożej wcześniej pakiety SMS do wszystkich byly w każdej taryfie teraz tylko w wyższych żenada

  • 1

    11. ~  2012-11-15 16:32:49  host: user-94-254-193-112.play-internet.pl

    A ten internet z oplata 10zl to juz jest hit świat dobrze ze przeniosłem numer od Niemca dwa dni

  • 1

    12. ~  2012-11-15 16:36:05  host: z23-10.opera-mini.net

    @9 tak samo robi orange...

  • 0

    13. ~zulugula  2012-11-15 17:26:24  host: public-gprs382500.centertel.pl

    Który byście wybrali tego ZTE czy Pentagram Monster? Pomijam pojemność baterii.

  • 2

    14.  2012-11-15 18:11:06

    Pentagram jest w T-mobile ?:>

  • -1

    15. ~zulugula  2012-11-15 19:06:56  host: public-gprs382500.centertel.pl

    Nie ma go w T-mobile. Pytam tylko o wybór.

  • 0

    16.  2012-11-16 08:18:52

    @10 z tego co kojarzę to jest właśnie gratyfikowana ta e-faktura. Jeśli korzystasz z normalnej papierowej faktury to płacisz normalny abonament, a jak z e-faktury to wtedy dostajesz piątkę zniżki, więc nie przekręcajmy, że jest odwrotnie, niczego nie dopłacamy tylko dostajemy rabat. A co do tego "kontrowersyjnego" internetu to też przed wykorzystaniem pakietu dostajesz informację, że jesteś bliski przekroczenia limitu i dopiero, gdy chcesz zwiększyć limit to dopłacasz tą dyszkę. Także nic wbrew naszej woli.

  • 0

    17. ~rypswyps  2012-11-16 11:36:43  host: esabi1-gw.esab.net

    @Ufomarian . Dokładnie. E-faktura daje zniżkę o 10% na dany abonament. Ja wczoraj przeniosłem dwa numery z Plusa do T-mobile. Ten ZTE ma świetne parametry, a w abonamencie 60 zł ma się go za 189 zł! Za taką kwotę u żadnego operatora nie dostanie się telefonu z takimi parametrami. Jestem ciekaw jak będzie spisywał się w praktyce, ale to będę mógł sprawdzić dopiero w przyszłym tygodniu :)

  • 1

    18.  2012-11-16 11:40:57

    @17, Ten sam ZTE jest za złotówkę już w abonamencie od 79zł. Wcześniej podawano, że dopiero od abonamentu 99zł.

  • 1

    19.  2012-11-17 12:19:08

    poczytajcie regulamin zanim zaczniecie wprowadzac ludzi w blad. abonamenty tmobile 59, 69, 79 juz uwzgledniaja 5zl znike za efakture. normalnie te abonamenty kosztuja 64, 74, 84.

  • 1

    20. ~  2012-11-22 20:59:42  host: host-193-203-58-136.polnet.tv

    on jest w abonamencie w tmobile za 1zl w abonamencie za 64.90 :) wiec , bo pracuje w t-mobile:)

  • 0

    21. ~rayilo  2012-11-24 00:01:22  host: 109.95.203.107

    Ile razy TMobile będzie do cholery zmieniać oferty dla tego telefonu? Jeszcze do wczoraj tel. był dostępny w abonamencie za 39zł/24 miesiące w cenie 189zł, dziś oferty już nie ma, za to na godznię pojawił się w "Wyprzedaży smartfonów" po czym znów zniknął. WTF???

  • 0

    22. ~mamgo  2012-11-26 13:08:48  host: esabi1-gw.esab.net

    Nie wiem jak na tę chwilę, ale jak ja przenosiłem numer, to oferta 39 zł "na prezent" była dostępna tylko wtedy, gdy kupowało się dwa abonamenty na jedną osobą i ten drugi to była właśnie ten za 39 zł (pierwszy dowolny). Fakt, że dowiedziałem się dopiero od konsultanta, bo na stronce info nie było.

Dodaj swoją opinię