Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ATM rozbudowuje WLAN dla Polkomtelu

ATM rozbudowuje WLAN dla Polkomtelu

WitekT 23 Marca 2005 11:57

0 0
Polkomtel rozbudowuje intensywnie swoją infrastrukturę dostępową WLAN.

Obecnie funkcjonuje ponad 40 punktów dostępowych zainstalowanych na terenie całego kraju w miejscach użyteczności publicznej, tj. w centrach handlowych, hotelach i biurowcach.

Na rok 2005 planowany jest dalszy rozwój infrastruktury dostępowej oraz uruchomienie nowych funkcjonalności systemu centralnego. ATM jest głównym partnerem wdrożeniowym Polkomtel w zakresie infrastruktury WLAN, od rozpoczęcia projektu w 2003 roku.


Źródło tekstu: ATM, Polkomtel, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet