Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ATM chętnie przyjmie pomoc firm w sprawie mPay

ATM chętnie przyjmie pomoc firm w sprawie mPay

sirmark 11 Marca 2009 21:52

0 0

Prezes ATM Roman Szwed, poinformował, że spółka jest otwarta na pomoc innych firm np. operatorów telekomunikacyjnych, które chciałyby wziąć udział w finansowaniu mPay. mPay może nie osiągnąć w 2009 r. progu rentowności.

mPay jest twórcą technologii do płatności mobilnych pozwalającej na realizację i rozliczanie transakcji finansowych dokonywanych przy użyciu telefonu komórkowego. mPay współpracuje obecnie z Plusem oraz z Play. Spółka liczyła także na porozumienie z Orange i Erą.

mPay jest spółką zależną ATM-u. ATM 51,69%. akcji mPay kontroluje bezpośrednio, a 46,31% akcji jest w posiadaniu mPay International, w której ATM ma 60% udziałów.
Jak podał ATM w raporcie za IV kw. 2008 r. mPay i mPay International są jedynymi spółkami w grupie, które przynoszą istotne straty. Ich łączne koszty stałe w 2008 roku wyniosły 6,8 mln zł.

Wcześniej spółka mPay planowała publiczną emisję akcji o wartości kilkunastu milionów złotych, odłożyła ją jednak do czasu wyjaśnienia stanowiska krajowych operatorów komórkowych co do wyboru standardu systemu płatności mobilnych. Na połowę 2008 r. przedstawiciele mPay zapowiadali debiut spółki na NewConnect, aby pozyskać środki na rozwój.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~  2009-03-11 22:07:36  host: f96-032.opera-mini.net

  Terminale wszedzie w miastach,tel w plusie i/lub reszcie mno, rozsadna reklama i za rok sie odbija.mirekb

 • 0

  2.  2009-03-11 23:06:08

  Świetna opcja doładowań z mPay i Plus. Zawsze 20% więcej doładowania, niezależnie od kwoty i częstotliwości doładowania. Oczywiście bonus na wszystko i do wszystkich :-) Korzystam i gorąco polecam :-) Obsługa mPay jest prosta jak budowa cepa :-P i nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów!

 • 0

  3. ~ghj  2009-03-12 10:58:06  host: ip-89.171.47.2.static.crowley.pl

  Coś pan Kułakowski nie ma szczęścia do prowadzenia biznesu

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet