Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ateny 2004 w Plus GSM

Ateny 2004 w Plus GSM

WitekT 17 Sierpnia 2004 13:42

0 0

Na czas trwania Igrzysk Olimpijskich 2004 Serwis Mobilny TVP udostępnia abonentom Plus GSM korzystanie z czterech niezależnych przekazów na żywo bezpośrednio z Aten.

Abonenci Plus GSM korzystający z serwisu będą mogli na swoich telefonach obserwować zmagania olimpijczyków on-line z Grecji. Każdy z dostępnych kanałów to kilkanaście godzin transmisji wideo dziennie. Specjalnie z tej niezwykłej okazji stworzono promocyjny pakiet GPRS (10 MB transmisji), umożliwiający korzystanie ze wszystkich wiadomości serwisu oraz oglądanie przekazów wideo jedynie za 1,22 zł brutto. 10 MB to ponad godzina oglądania przekazu wideo.

Klienci, którzy nie mają odpowiedniej aplikacji, a są użytkownikami telefonów z systemem operacyjnym Symbian i chcą korzystać z przekazów na żywo z Aten, po wysłaniu pustego SMS-a lub o treści tvp na numer 8200 (opłata za SMS według taryfy abonenta) otrzymają wiadomość WAP push z linkiem do strony WAP, z której należy pobrać aplikację.

Dla nowych abonentów Plus GSM uruchomiono również promocję "Na żywo z Aten", obejmującą sprzedaż telefonu Nokia 6600 (wraz z pakietem) umożliwiającego korzystanie z serwisu.
TVP Serwis Mobilny, pierwszy w Polsce mobilny serwis informacyjny, został uruchomiony 8 lipca br. przez Telewizję Polską SA we współpracy z siecią Plus GSM. Aktualizowane co kilka godzin informacje wyświetlane są na ekranie telefonu komórkowego w postaci tekstu, fotografii, a także sekwencji wideo.

Korzystanie z Serwisu Mobilnego jest bezpłatne, użytkownik ponosi jedynie koszty transmisji danych do terminala (tzw. downlink), co jest nowatorskim rozwiązaniem na rynku usług GPRS. Dodatkowo, specjalnie na potrzeby tej usługi, obniżona została opłata za transmisję, która wynosi tylko 3,5 gr netto za każde 10 kilobajtów pobranych danych (APN: video.plugsm.pl).

Specjalny program umożliwiający odbieranie serwisu mobilnego można bezpłatnie pobrać ze stron internetowych TVP www.tvp.pl/serwismobilny oraz Plus GSM www.plusgsm.pl/serwismobilny

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-228-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet