Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Atak reklamowy Simplusa

Atak reklamowy Simplusa

WitekT 23 Listopada 2004 12:28

0 0
Agencja Euro RSCG Warsaw przygotowała kampanię świąteczną Simplus Team - "Mnisi". Celem kampanii jest przedstawienie najlepszej na rynku ceny za SMS-a oraz prezentacja oferty świątecznej - Zestawu Simplus Team z telefonem w specjalnej, promocyjnej cenie.Pomysł kampanii polega na przedstawieniu mnichów z zakonu objętego regułą milczenia. Mnisi zasiadają w sali zgromadzeń i zaczynają się ze sobą porozumiewać za pomocą SMS-ów. W efekcie wywiązuje się żywiołowa dyskusja. Z tym, że bez słów. Jeden z mnichów nie wytrzymuje i wykrzykuje z siebie słowa. Sceny filmu nakręcone zostały w murach zamku w Malborku. Naturalna scenografia stworzyła niesamowitą atmosferę zakonu. Średniowieczne krużganki, sala z autentycznym, gotyckim sklepieniem oraz świeczniki pamiętające sceny z filmu "Krzyżacy" robią duże wrażenie. Całości dopełnia przestrzenny dźwięk – efekt wielogodzinnej pracy w studiu.

Oprócz 30 sekundowego spotu telewizyjnego, (emitowanego od 20 listopada do do 23 grudnia) kampania będzie wspierana w radiu, prasie, oraz w Internecie, a takżme materiałami w punktach sprzedaży.

Wszędzie gdzie zobaczycie wpatrzonych w telefony mnichów to pamiętajcie: Prosta reguła: SMS-y za 10 groszy jedynie w Simplus Team. Gdyby jednak milczenie nie było Waszym powołaniem – 39 groszy z VAT za minutę połączenia, a Zestaw z telefonem za 179 zł z VAT.

Film można obejrzeć w telewizji oraz na stronie www.simplusteam.pl.

Za planowanie i zakup mediów odpowiada McCann Ericsson.

Źródło tekstu: Media Run     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-229-220.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet