Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Asus ZenFone 4 A400CXG za 399 zł

Asus ZenFone 4 A400CXG za 399 zł

LuiN 22 Stycznia 2015 10:44

0 0

Asus wprowadza na polski rynek smartfon ZenFone 4 A400CXG, wyposażony w 4-calowy ekran i dwa gniazda kart SIM.



asus zenfone 4 a400cxg asus zenfone 4 a400cxg asus zenfone 4 a400cxg




Asus ZenFone 4 A400CXG ma dwurdzeniowy procesor Intel Clover Trial+ Z2520 (1,3 GHz), 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD (do 64 GB), 4-calowy ekran 480 x 800 pikseli, dwa gniazda kart SIM (dual stanby), obsługuje HSPA+ DC (pobieranie do 42 Mb/s), Bluetooth 4.0 i Wi-Fi b/g/n. Za zdjęcia odpowiada główny aparat 5 Mpix oraz przednia kamerka VGA.

Telefon pracuje pod kontrolą Androida 4.3 z nakładką ZenUI. Akumulator o pojemności 1600 mAh oferuje do 8 godzin ciągłej pracy z podświetlonym ekranem (do 295,7 godzin czuwania lub do 12,8 h rozmów).

Asus ZenFone 4 A400CXG dostępny jest w przedsprzedaży w sklepach X-Kom oraz Komputronik w cenie 399 złotych.

Źródło tekstu: Asus, wł     
Źródło zdjęć: Asus

Dodaj do:

Tagi: asus | asus zenfone 4 a400cxg

w sumie: 18
  • 0

    1.  2015-01-22 11:31:10

    "1600 mAh oferuje do 8 godzin" no bardzo ciekawe. Taki smart to chyba tylko do nawigacji i słuchania muzy w samochodzie.

  • 0

    2.  2015-01-22 11:42:17

    Chodzi o pracę ciągłą, a nie tryb mieszany.

  • 0

    3. ~ja  2015-01-22 11:46:49  host: n16-08-01.opera-mini.net

    Nadal dziwne. Miałem smartfona o podobnej specyfilacji i po 3 godzinach padł.

  • 1

    4. ~Calm7  2015-01-22 11:55:57  host: n11-01-08.opera-mini.net

    3). Boś rżnął w mega giery, a one najszybciej drenują baterie w smartfonach.

  • 0

    5. ~K  2015-01-22 11:58:14  host: host31-42-29-169.tvkdiana.pl

    Jakby zmniejszyli te wielki ramki wokół ekranu to może byłby atrakcyjny wizualnie

  • 0

    6.  2015-01-22 12:09:43

    Często ów maksymalny czas pracy mierzony jest odtwarzaniem filmu HD, przy ekranie ustawionym na jasność 100 nitów, z wyłączonymi usługami w tle. Dlatego to pomiar mocno orientacyjny. Maksymalny czas czuwania dla tego modelu to 295,7 h, czas rozmów to prawie 13 h.

  • 0

    7.  2015-01-22 12:11:51

    Sprzęt w sam raz na pierwszy smartfon dla dzieciaka. Szkoda tylko że te ramki nad i pod ekranem takie ogromne.

  • 1

    8.  2015-01-22 12:51:36

    Spoko. Na dwóch rdzeniach i jednym giga ramu można spokojnie przeglądać internet, oglądać YouTube, grać w gry, słuchać muzyki i kręcić filmy. Dobra cena w stosunku do jakości. Dobry na pierwszy smartfon nie tylko dla dziecka, ale i dla seniora, dla osoby dorosłej. Nie wszyscy potrzebują pierdyliona rdzeni i 6-calowych wyświetlaczy. Wielu osobom nadal idealnie pasuje 4 cale.

  • 0

    10. ~ziutasek  2015-01-22 13:43:47  host: afaz134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Asus ostro wchodzi widziałem ZenFone 5 porządnie wykonany i wart ceny tylko mi brakuje radia więc raczej moto G 2gen.
    Ma ktoś moto G 2 ? Jak bateria trzyma tak bez zabawy i autosynchronizacji ale 30 min. rozmów i sprawdzenie poczty 1 dziennie. Jak GPS działa i jak baterię żre ?

  • 0

    11. ~  2015-01-22 14:48:45  host: 89-69-220-106.dynamic.chello.pl

    Za ok. 400 zł można kupić w Polsce LG F60, który ma cztery rdzenie, NFC, modem LTE i KitKata.

  • 0

    12.  2015-01-22 16:47:53

    Jeżeli będzie chodzić tak samo płynie jak zenfone 5, to jest to ciekawy telefon, konkurencja dla Windows Phone.

  • 0

    13. ~TOnx  2015-01-23 08:14:13  host: 148.81.195.26

    ja sobie zamówiłem w komputroniku, mam nadzieję , że będą szybko dostępne, jak popatrzyłem na inne modele to ogółem ok, mógłby mieć 4 rdzenie ale za to nadrabia dual sim któremnie najbardziej interesuje, jak bedzie podobnie dzialal jak inny zenfony to ok

  • 0

    14. ~Agusiek86  2015-01-27 07:48:01  host: 212.160.172.84

    Mam pytanie do tych,ktorzy nabyli ten telefon.Czy sloty na karty sim obsluguja standardowe karty czy micro?I jak wypada plynnosc uzytkowania telefonu pod wzgledem wydajnosci systemu?Z gory dziekuje za odpowiedzi.

  • 0

    15. ~mmm  2015-02-05 09:20:53  host: rev-85.232.229.142.atman.pl

    zenfone 4 ma sloty microsim

  • 0

    16. ~abc  2015-02-07 17:20:01  host: 178-36-210-212.adsl.inetia.pl

    jak wygląda sprawa baterii, ile faktycznie wytrzymuje?
    w dualu karty są w trybie standby czy active?

  • 0

    17. ~dannygd  2015-02-12 12:37:41  host: user-46-112-211-185.play-internet.pl

    zawsze lubię komentarze w stylu "lepiej lupić LG F60" za"400zł" - kretyn jeden nawet nie zauważył, że LG kosztuje blisko 600zł i nie jest dualowy...

  • 0

    18.  2015-02-12 13:16:04

    @17 - tym "kretynom" chodzi o telefony z Allegro, o ludzi, którzy kupili je u operatora i od razu sprzedają. Są dzięki temu sporo tańsze i wiele nieużywanych (chociaż można się naciąć jak to na Allegro). Moim zdaniem takie porównania nie są sprawiedliwe.

  • 0

    19. ~Szurek  2015-02-22 12:34:48  host: apn-46-76-67-54.dynamic.gprs.plus.pl

    Kupiłem ten telefon.
    Zdjęcia robi na akceptowalnym poziomie, jednak są gorsze od lumii 710 której wcześniej używałem.
    Ekran bardzo pozytywne zaskoczenie. Bardzo dobrze odwzorowuje kolory. Szybkość działania rewelacja, bałem się androida po WP. Jest mały, poręczny i wygodny w użyciu. Zdecydowanie polecam! Działa płynnie, idelany smartfon dla ludzi kórzy nie chcą mieć w kieszeni "cegły". Cena 399 zł i markowy producent :)

Dodaj swoją opinię