Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Asus X018DC - nowy model Tajwańczyków pojawia się w TENAA

Asus X018DC - nowy model Tajwańczyków pojawia się w TENAA

Isand 30 Września 2017 22:14

1 0

asus x018dc front Chociaż Asus zaprezentował smartfony z serii ZenFone 4 ponad miesiąc temu, nic nie wskazuje na to by firma z Republiki Chińskiej zamierzała zwalniać. Do marca zamierza zaprezentować następną serię ZenFone, a w międzyczasie... zobaczymy jeszcze inny model.

Asus X018DC przeszedł właśnie certyfikację chińskiej agencji TENAA. Telefon będzie posiadał przekątną ekranu 5,7 cali oraz format 18:9. Smartfon będzie miał również ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz, podwójny obiektyw aparatu głównego (16 MP oraz 8 MP) oraz aparat przedni 8 MP. O wszystko zadba akumulator o pojemności 4030 mAh. Jeśli chodzi o pamięć - dostępne będą dwie wersje. Model z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej oraz 4 GB i 64 GB pamięci wbudowanej.




Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej oraz różowego złota. Na tyle telefonu znajdować się będzie czytnik linii papilarnych.

Źródło tekstu: TENAA, wł     

Dodaj do:

Tagi: asus

w sumie: 13
  • 0

    1.  2017-10-01 12:52:41

    Czemu stosujecie taki dziwny zapis 18:9? Nie powinno być 2:1? Tak jak w komentarzu pod którąś wiadomością, ogniwo o pojemności 3kmAh. :D

  • 0

    2.  2017-10-01 13:29:29

    goral2099 - sądzę, że to pytanie powinieneś zadać koncernom produkującym rzeczy, których proporcje tak są oznaczane a nie redakcji ;-)

  • 0

    3.  2017-10-01 13:35:06

    2: Tzn, że jakiś *** z marketingu stwierdził, że 2:1 wygląda gorzej niż 16:9 albo 16:10, więc trzeba dać 18:9? I teraz wszyscy będą tą bzdurę powielać niby? :)

  • 0

    4.  2017-10-01 13:39:04

    goral2099 - nie zauważasz pewnego standardu?
    A proporcje 21:9 jak byś wolał opisywać 2 i 1/3 do 9?

  • 0

    5.  2017-10-01 13:39:33

    Przepraszam! 2 1/3 : 1 ;-)

  • 0

    6.  2017-10-01 13:48:50

    No i tak to się opisuje między innymi: http://tlp.is/f0r :)

  • 0

    7.  2017-10-01 13:54:26

    O jakich standardach mówisz? Wg Wikipedii?
    No to te standardy stosują zbyt dużą ilość oznaczeń wobec tego ;-)
    Bo jest i 16:9, i 1,78:1, i 5 1/3:3... Które jest standardem wg Ciebie?
    Jak dla mnie, wyrażanie w liczbach całkowitych a nie w zaokrąglanych ułamkach dziesiętnych jest zdecydowanie lepszą metodą.

  • 0

    8.  2017-10-01 13:59:12

    Jasne. Ale najmniejszych, dostępnych liczbach całkowitych. Bo ja tak dalej pójdzie to będziemy mieli ekrany 256:128...a nie, czekaj, już mamy. :)

  • 0

    9.  2017-10-01 14:25:36

    goral2099 - no typowe dla kogoś, kto nie wie jak argumentować...

  • 0

    10.  2017-10-01 14:27:37

    Jeśli masz z tymi oznaczeniami problem, zmień to.
    Tylko czy paplanina, typu - czy redakcja nie może... - jest tak bez sensu jak próby zmiany tego stanu rzeczy w skali globalnej ;-)
    Jeśli natomiast masz możliwości wpływu na tworzenie norm, których stosowanie jest obowiązkowe... Zrób to!

  • 0

    11.  2017-10-01 14:50:28

    9: No ale o co chodzi? 1,25:1 - 5x4, 1,33:1 - 4x3, 1,5:1 - 3x2, 1,56:1 - 14x9, 1,6:1 - 16x10, 1,78:1 - 16x9. Widzisz jakąś regułę? :)

  • 0

    12.  2017-10-01 14:54:32

    10: No skoro ta paplanina jest bez sensu, to po co się udzielasz? Po co paplasz? Przestań. :)

  • 0

    13. ~duzy  2017-10-02 04:54:44  host: 188.146.160.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jeszcze żeby miał NFC się dobrze sprzeda... Jak nie będzie odstawał od zenfone 4.

Dodaj swoją opinię