Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Asus uaktualnia nakładkę modelów z serii ZenFone 3 do ZenUI 4.0

Asus uaktualnia nakładkę modelów z serii ZenFone 3 do ZenUI 4.0

Isand 17 Września 2017 21:56

1 0

asus zenui 4.0

Co jest lepsze? Czysty Android czy nakładki producentów? To nie czas by to rozsądzać. Tajwański Asus należy jednak do tych firm, które postawiły na rozwój własnych nakładek. Teraz przedsiębiorstwo z Republiki Chińskiej uznało, że czas na aktualizację serii ZenFone 3.




Czwarta wersja ZenUI została zaprezentowana razem z czwartą generacją smartfonów ZenFone. Tajwańczycy zapewnili jednak, że nie zapominają o właścicielach starszych modelów. Dotrzymali słowa. Pierwszym telefonem, który uzyska uaktualnienie jest ZenFone 3 Zoom.

Aktualizacja będzie rozprowadzana metodą OTA (Over The Air). ZenUI 4 nie jest jednoznaczny z Androidem 8 Oreo, jednak wiadomo, że czwarta generacja ZenFone'ów otrzyma najnowszego Androida.

Źródło tekstu: Asuszentalk, wł     

Dodaj do:

Tagi: asus

w sumie: 21
  • 2

    2. ~Roba  2017-09-17 22:45:50  host: host81-219-153-48.go-net.org

    Chyba modeli, a nie modelów.

  • -1

    3.  2017-09-17 22:49:05

    @2 - Obie wersje są poprawne, sam zastanawiałem się przed publikacją. A skoro obie są dobre - wybrałem tę wersję, której sam używam :P

  • -2

    4. ~~  2017-09-17 22:51:58  host: aeaw139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @1 Zrób roota i usuń zbędne appki. Jeśli nie chcesz to nie baw się w Androida, bo mają ten system trzeba się znać co nie co.

  • -1

    5.  2017-09-17 23:02:40

    Czysty android jest ohydny. Może i szybki ale brzydki. Wolę nakładki.

  • 1

    6.  2017-09-17 23:02:53

    No jest kilkanaście zbędnych apek niestety. Czwóreczkę mam od kilku dni (trójkę też miałem kilka dni :) ) i teraz lepiej to wygląda. Przyzwyczaiłem się do czystego Androida, ale i Zen da się polubić.

  • 2

    7. ~  2017-09-17 23:08:37  host: 240-158-255-130.dynamic.t-mont.net.pl

    @ 3. Isand: Foma "modelów" byłaby poprawna gdybyśmy mówili lub pisali o męskich odpowiednikach MODELEK, ale nie o modelach telefonów!!!

  • 0

    8.  2017-09-17 23:12:31

    A tak w ogóle, to trzecia generacja też ma otrzymać Oreo chyba.

  • 0

    9.  2017-09-17 23:14:20

    Jednego, czego nie zdzierżyłem, to asusowa klawiatura. Gboarda trzeba było doinstalować.

  • 1

    10. ~Adam  2017-09-18 06:57:45  host: 78.245.40.164-rev.hti.pl

    Ja tu się cieszę że asus o mnie pamięta, sprawdzam wersję zenui a tam wersja 4 coś tam. Od miesiąca
    ZenFone 3 deluxe

  • 0

    11. ~Us  2017-09-18 08:22:14  host: ip-31-0-86-152.dynamic.gprs.plus.pl

    "modelów" buhahaha!!!!

  • 1

    12.  2017-09-18 08:26:47

    Isand - w przypadku osobowej formy, może tak, ale raczej nie w tym przypadku...

  • 1

    13.  2017-09-18 08:29:50

    @4 Jestem od tego żeby używać sprzętu tak jak go producent stworzył. A takiego śmietnika i przeładowania jak w Asusie to już dobre dwa lata nie widziałem.

  • 0

    14. ~dziuberdxtminder  2017-09-18 09:08:01  host: 168.235.207.201

    13@ Nie widzisz, Ty uważasz to za śmietnik, a producent nie. I kto ma racje?

  • 0

    15. ~gościu  2017-09-18 10:36:56  host: 89-70-217-143.dynamic.chello.pl

    Do Isand: jak sam używasz formy "modelów" w przypadku telefonów, to nie masz się czym chwalić.

  • 0

    16.  2017-09-18 10:52:16

    13, orson: Nie jest aż tak źle. Niepotrzebnych apek w zoomie 3 naliczyłem kilkanaście, a wliczam w to facebooki, messengery, instagramy itp., których nie używam, a których nie da się wywalić.

  • 0

    17.  2017-09-18 11:00:46

    @16 Nie mam go teraz przy sobie, ale po odpaleniu, przy siatce 5x5 miałem dwie pełne strony. Jakieś gry i inne cuda. Fakt, że można to usunąć, ale wolę jak smartfon daje mi opcję instalacji czego chce zamiast konieczności wywalania wszystkiego ;)

  • 0

    18.  2017-09-18 11:53:19

    Oprócz tych, o których wzpomniałem wcześniej, były dwie gy (jakiś NFS i SimCity), które można wywalić i kilka apek z "ZEN" w nazwie, których już wywalić nie można.

  • 1

    19.  2017-09-18 12:22:17

    @3: forma, której sam używasz? jeśli masz coś wspólnego z modelingiem to ok :) a jeśli nie, to zajrzyj do słownika ortograficznego: http://tlp.is/evr

  • 0

    20.  2017-09-18 14:14:29

    @19 - Nie twierdzę, że jestem w tej kwestii jakimś wzorcem z Sevres ;) Ale zajrzałem na maxmod....jeden z czołowych serwisów zajmujacych się modelingiem i tam konsekwentnie używali "modeli" do opisu mężczyzn ;)

  • 0

    21.  2017-09-18 15:15:44

    @20: Masz to pod linkiem, który podałem - że facetów-modeli można tak i tak, ale przedmioty-modele można pisać tylko na jeden sposób.

Dodaj swoją opinię