Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Asus Transformer Pad Infinity z ekranem FullHD dostępny w Polsce

Asus Transformer Pad Infinity z ekranem FullHD dostępny w Polsce

LuiN 28 Czerwca 2012 23:11

0 0

Do oferty sieci sklepów Komputronik trafił jeden z najciekawszych w świecie Androida tabletów: Asus Transformer Pad Infinity TF700T. Za czterordzeniowy tablet z klawiaturą i ekranem FullHD zapłacić trzeba 3199 zł.

asus tf700 asus tf700 asus tf700 asus tf700

Tablet ma 4-rdzeniowy procesor Nvidia Tegra 3 taktowany zegarem 1,6 GHz, 1 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, wyjście HDMI, aparat 8 Mpix (matryca BSI, światło F/2.2) z diodową lampą i funkcją nagrań wideo jakości FullHD oraz przednią kamerkę 1,3 Mpix. Ekran tabletu ma rozdzielczość 1920 x 1200 pikseli i pokryty jest szkłem Gorilla Glass 2.




Nie zabrakło głośników stereo, a dostępna w zestawie klawiatura stanowi dodatkowe źródło zasilania - łącze pracować można nawet ponad 14 godzin. Tablet ma masę 586 gramów, grubość zaledwie 8,5 mm, a jego obudowa wykonana została z aluminium.

Oferowane w Komputroniku urządzenie nie oferuje łączności 3G - dostajemy jedynie Wi-Fi b/g/n i Bluetooth 3.0.

Źródło tekstu: Komputronik     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 2

    1. ~BartekGib  2012-06-29 00:21:07  host: public-gprs514749.centertel.pl

    3200 zł za zabawkę na Androidzie bez łączności 3G ? Przepraszam - to chyba nie w tym kraju takie szaleństwa artystyczne ...

  • -3

    2. ~  2012-06-29 00:22:46  host: z12-10.opera-mini.net

    Nie stać Cię? Biedny Bartek.

  • 0

    3. ~wojciech  2012-06-29 00:27:15  host: 77-253-165-173.adsl.inetia.pl

    stać, nie stać... cena gorsza niż u apple'a ;) czy tylko ja w treście nie mogę doszukać się przekątnej ekranu?

  • 1

    4. ~wojciech  2012-06-29 00:29:13  host: 77-253-165-173.adsl.inetia.pl

    ok, gdzie indziej podają ~10".. w sumie zjadliwie, ale dużo sensowniej będzie kupić transformewa z win8 na atomie - przynajmniej nie będzie się ograniczonym do zabawkowych aplikacji androida...

  • 0

    5.  2012-06-29 00:31:01

    Jaki dobry, funkcjonalny notebook na wszechstronnym OS-ie by za to był :).

  • 0

    6.  2012-06-29 07:18:36

    Stosunkowo ładne toto, cena jednak jeszcze ładniejsza ;-)

  • 0

    7.  2012-06-29 07:50:46

    cena za duża o przynajmniej 1k

  • 0

    8.  2012-06-29 08:10:01

    Tak sie przygladam co sie dzieje na rynku: ten transformer 1,5 raza drozszy od iPada, ktory ma BT 4.0 zamiast 3.0 miazdzaco lepszy ekran i do tego mozna miec wersje 3G. Samsung wypuszcza SGS III w cenie iPhona... Apple stalo sie producentem topowego sprzetu, ktory do tego jest sporo tanszy od konkurencji. Super

  • 0

    9.  2012-06-29 08:17:44

    @applefan_: Mam rozumieć, że widziałeś już tego Transformera w akcji oraz w porównaniu z iPadem 3 jeśli chodzi o obraz?

  • 0

    11. ~  2012-06-29 08:28:09  host: public-gprs408316.centertel.pl

    @8 Co do ceny transformera do ipada się zgodzę, ale że SGSIII jest w cenie iphone'a to akurat na korzyść samsunga, w końcu to sprzęt o wiele bardziej zaawansowany, praktycznie pod każdym względem.

  • -1

    12. ~byle do gwiazdki  2012-06-29 08:41:10  host: 62-148-76-2.ip.netia.com.pl

    A ja sie juz nie moge doczekac wynalazkow typu Asus 810, zebym wreszcie mogl rzucic swojego iPada w kat. iOS mam juz po dziurki w nosie - Ms, szybciej z ta Winda!!!

  • 0

    13. ~trovil  2012-06-29 09:34:09  host: 176-bi1-7.acn.waw.pl

    Ok, ale zwróćcie uwagę, że ta cena w komputroniku dotyczy wersji ze stacją dokującą. Jeśli będzie wersja bez niej i odejmie się kilkaset złotych (stacja chyba kosztuje ok 150USD, czyli u nas pewnie z 500-600pln realnie patrząc do niego) to wtedy już cena jest znacznie niższa niż za ipada.

  • 0

    14. ~  2012-06-29 12:11:57  host: static-78-8-163-57.ssp.dialog.net.pl

    Czy posiada wbudowany GPS?

  • 0

    15.  2012-06-29 12:39:38

    sądząc po obudowie, GPS (jeśli jest wbudowany) będzie tak działał jak w modelu Prime czyli najlepiej jako zewnętrzne rozszerzenie. Ładnie prezentują się te modele jednak chyba ważniejsza jest funkcjonalność niż ładna aluminiowa obudowa. Jak dla mnie cena kosmiczna za coś takiego, ekran 10" FullHD to chyba nieporozumienie.

  • 0

    16.  2012-06-29 12:41:18

    aha, swego czasu brak 3G i problemy z GPS zdecydowały, że wybrałem Samsunga GT 8.9 zamiast Prime który ma w końcu lepsze 'bebechy'

  • 0

    17. ~dav  2012-07-01 10:49:39  host: 87-204-10-63.ip.netia.com.pl

    mogli dac ekran 11" i 3g... No i cene niższą

  • 0

    18. ~Stan  2012-07-04 14:55:19  host: dynamic-78-8-87-207.ssp.dialog.net.pl

    Jeśli chodzi o tablety z Win8 to nie nastawiajcie się za bardzo. Windows nie jest systemem skalowalnym. Do tabletów będzie specjalna wersja tak jak to było z Windowsem CE. Aplikacje z "dużego" Windowsa nie pójdą. Inna architektura procesora. a jak zrobią tablety na x86 to już nie będą tablety tylko laptopy bez klawiatury z akumulatorem większym od samego urządzenia. A poza tym na ostatniej prezentacji zwiesił się, niezła wpadka.

Dodaj swoją opinię