Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ASUS Transformer Book T200 - notebook z Windowsem i odłączanym tabletem

ASUS Transformer Book T200 - notebook z Windowsem i odłączanym tabletem

orson_dzi 30 Września 2014 15:16

1 2
asus transformerbook t200 ASUS Transformer Book T200, to notebook 2 w 1 z Windows 8.1, odłączanym tabletem o przekątnej 11,6 cali i procesorem Intel Atom.



Transformer Book T200, to połączenie notebooka i tabletu. Napędza go czterordzeniowy procesor Intel Atom Bay Trail-T Z3775 w parze z 2 GB pamięci RAM lub też Z3795 z 4 GB pamięci RAM. W stacji dokującej zamknięty został dysk SSD o pojemności 120 GB lub 256 GB. Dodatkowo tablet posiada 32 GB lub 64 GB wbudowanej pamięci. Wyświetlacz o przekątnej 11,6 cala został wykonany w technologii IPS. Wyświetla obraz o rozdzielczości 1336 x 768 pikseli, który jest widoczny pod kątem 178 stopni. Pośród modułów łączności znajdziemy Wi-Fi, Bluetooth 4.0 oraz LTE, a także modułu GPS i GLONASS. Do wykonywania zdjęć posłużą dwa aparaty. Główny o rozdzielczości 5 Mpix i przedni o rozdzielczości 2 Mpix. Urządzenie zasila litowo-polimerowy akumulator o pojemności 38 Wh. Całość pracuje pod kontrolą systemu Windows 8.1.

W formie przenośnego komputera obudowa na wymiary 305 x 200 x 26,1 mm, a jej masa, to 1,5 kg. Pod odpięciu klawiatury obudowa zmniejsza się do wymiarów 305 x 194 x 11.9 mm, a jej masa spada do 750 gramów. Przyciski pełnowymiarowej klawiatury są wielkości 1,9 mm.

Cena ASUSA Transformer Book T200 w wersji z 32GB pamięci wbudowanej w tablet i 120GB dyskiem SSD, to 1899 zł.

Źródło tekstu: ASUS, wł     

Dodaj do:

Tagi: asus | transformer book t200

w sumie: 18
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    1.  2014-09-30 15:23:55

    Przyciski 1,9 mm?? Jak to obsługiwać?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2.  2014-09-30 15:24:48

    Fajny patent. Bawiłem się T100. Tylko niestety Atom nie za bardzo wyrabia. Może ten w tym modelu będzie lepszy. Cena jest ok. Za model Dell'a np. bez klawiatury zapłacimy praktycznie tyle samo. Ale polecam z i5 albo i3. Wtedy chodzi jak trzeba.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    3.  2014-09-30 15:25:43

    @1 Nie czepiaj się. Oczywiste że to błąd. Pewnie chodzi o 19mm.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    4.  2014-09-30 15:28:36

    też tak myślałem ale to prawie 2 cm więc z kolei za duże

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5. ~lee  2014-09-30 15:34:02  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    Napiszcie o noeym pakiecie w vm stare tez odswiezono...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6.  2014-09-30 16:16:10

    1,3: A może o skoku 1,9mm?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7.  2014-09-30 17:24:29

    2GB ramu? Ja jak odpale sporo kart na Firefoxie to w sumie mam zajete od 2GB wzwyż czasem do ponad 4GB. Jak kupowac to tylko 4GB ramu i wiecej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8.  2014-09-30 18:24:12

    A ten "news" o laptopie jest na portalu telekomunikacyjnym bo jest taki mobilny czy może ma wbudowany modem gsm?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~  2014-09-30 19:37:50  host: host-176-221-121-21.dynamic.mm.pl

    Jakieś durne kafelki? O nie!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~rew  2014-09-30 21:33:55  host: public-gprs516877.centertel.pl

    czy nadal nie można przepiąć ekranu tyłem do klawiatury żeby mieć tablet i nie szukać miejsca po kieszeniach na klawiaturę. dla mnie to był podstawowy błąd. tablet byłby grubszy ale wszystko mogło by być razem bez decyzji brać czy nie brać

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11.  2014-09-30 21:39:30

    Zdanie o rozmiarze klawiszy przyznaje ze glupio wklepalem z informacji od Asusa. Teraz mi tez nie pasuje. Sprawdze i poprawie ;) . @8 skoro ma LTE, to jak myslisz? LTE po wi-fi?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~meme  2014-10-01 00:25:22  host: 037008225217.warszawa.vectranet.pl

    Nie zebym sie czepial, ale ten Asus w konfiguracji jaka przedstawiliscie jest NIE DO DOSTANIA w Polsce i raczej nie bedzie tutaj w sprzedazy w oficjalnej dystrybucji. Niestety od Asusa niczego nie idzie sie dowiedziec. Moim zdaniem sprzet tego typu czyli 2 w 1 powinien zapewnic maksimum mobilnosci czyli tablet obowiazkowo z gps i modemem co najmniej 3G - bez tego nie widze sensu kupowania czegos podobnego...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~  2014-10-01 00:50:33  host: accr25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    meme: http://tlp.is/42d

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~  2014-10-01 07:37:50  host: adub182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jako uzytkownik t100, musze stwierdzic ze krok do przodu, w koncu mozna bedzie kupic wersje z modemem i wieksza iloscia ram niz 2gb, choc jak znam życie w polandii nie bedzie mozna tego kupic tak jak t100ta z pamiecia 64gb.

    jednak sa i minusy - osobiscie wole 10" zarówno jako megamobilny netbook jak i tablet do zabawy, do tego zastapili tradycyjny hdd w stacji mniejszym ssd - calkowicie bez potrzeby. i widze nadal brak pelnego portu usb w tablecie i tylko jeden w stacji...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~leoslav  2014-10-01 08:32:17  host: 163.244.62.181

    modele z i3/i5 maja chlodzenie aktywne (wiatrak), chyba ze sa z nowej generacji core M

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~badjun  2014-10-02 15:14:53  host: 78.133.141.18

    Czy T200 w wersji 4gb jest lub będzie dostępny w Polsce?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17.  2014-10-03 10:48:17

    Czy to artykuł sponsorowany czy nagle ASUS wziął się za promocje i wszędzie rozsyła info o t200
    Ten sprzęt jest w sklepach dostępny od ponad miesiąca więc gdzie tu nowość . a nagle Telepolis i GSMonline piszą o tym jako o nowości (ciekawe kto jescze). Coś mi tu nie gra.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2014-10-03 10:54:07

    @17 Czy Ty naprawdę nie wiesz, że bardzo duża część wiadomości na wymienionych przez Ciebie portalach, to tzw. wiadomości dla mediów? Zresztą wystarczy spojrzeć na źródło tekstu pod nim.

Dodaj swoją opinię