Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ASUS Transformer Book T200 - notebook z Windowsem i odłączanym tabletem

ASUS Transformer Book T200 - notebook z Windowsem i odłączanym tabletem

orson_dzi 30 Września 2014 15:16

1 2

asus transformerbook t200 ASUS Transformer Book T200, to notebook 2 w 1 z Windows 8.1, odłączanym tabletem o przekątnej 11,6 cali i procesorem Intel Atom.

Transformer Book T200, to połączenie notebooka i tabletu. Napędza go czterordzeniowy procesor Intel Atom Bay Trail-T Z3775 w parze z 2 GB pamięci RAM lub też Z3795 z 4 GB pamięci RAM. W stacji dokującej zamknięty został dysk SSD o pojemności 120 GB lub 256 GB. Dodatkowo tablet posiada 32 GB lub 64 GB wbudowanej pamięci. Wyświetlacz o przekątnej 11,6 cala został wykonany w technologii IPS. Wyświetla obraz o rozdzielczości 1336 x 768 pikseli, który jest widoczny pod kątem 178 stopni. Pośród modułów łączności znajdziemy Wi-Fi, Bluetooth 4.0 oraz LTE, a także modułu GPS i GLONASS. Do wykonywania zdjęć posłużą dwa aparaty. Główny o rozdzielczości 5 Mpix i przedni o rozdzielczości 2 Mpix. Urządzenie zasila litowo-polimerowy akumulator o pojemności 38 Wh. Całość pracuje pod kontrolą systemu Windows 8.1.




W formie przenośnego komputera obudowa na wymiary 305 x 200 x 26,1 mm, a jej masa, to 1,5 kg. Pod odpięciu klawiatury obudowa zmniejsza się do wymiarów 305 x 194 x 11.9 mm, a jej masa spada do 750 gramów. Przyciski pełnowymiarowej klawiatury są wielkości 1,9 mm.

Cena ASUSA Transformer Book T200 w wersji z 32GB pamięci wbudowanej w tablet i 120GB dyskiem SSD, to 1899 zł.

Źródło tekstu: ASUS, wł     

Dodaj do:

Tagi: asus | transformer book t200

w sumie: 18
  • 2

    1.  2014-09-30 15:23:55

    Przyciski 1,9 mm?? Jak to obsługiwać?

  • 0

    2.  2014-09-30 15:24:48

    Fajny patent. Bawiłem się T100. Tylko niestety Atom nie za bardzo wyrabia. Może ten w tym modelu będzie lepszy. Cena jest ok. Za model Dell'a np. bez klawiatury zapłacimy praktycznie tyle samo. Ale polecam z i5 albo i3. Wtedy chodzi jak trzeba.

  • -2

    3.  2014-09-30 15:25:43

    @1 Nie czepiaj się. Oczywiste że to błąd. Pewnie chodzi o 19mm.

  • 1

    4.  2014-09-30 15:28:36

    też tak myślałem ale to prawie 2 cm więc z kolei za duże

  • 1

    5. ~lee  2014-09-30 15:34:02  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    Napiszcie o noeym pakiecie w vm stare tez odswiezono...

  • 0

    6.  2014-09-30 16:16:10

    1,3: A może o skoku 1,9mm?

  • 0

    7.  2014-09-30 17:24:29

    2GB ramu? Ja jak odpale sporo kart na Firefoxie to w sumie mam zajete od 2GB wzwyż czasem do ponad 4GB. Jak kupowac to tylko 4GB ramu i wiecej.

  • 0

    8.  2014-09-30 18:24:12

    A ten "news" o laptopie jest na portalu telekomunikacyjnym bo jest taki mobilny czy może ma wbudowany modem gsm?

  • 0

    9. ~  2014-09-30 19:37:50  host: host-176-221-121-21.dynamic.mm.pl

    Jakieś durne kafelki? O nie!

  • 0

    10. ~rew  2014-09-30 21:33:55  host: public-gprs516877.centertel.pl

    czy nadal nie można przepiąć ekranu tyłem do klawiatury żeby mieć tablet i nie szukać miejsca po kieszeniach na klawiaturę. dla mnie to był podstawowy błąd. tablet byłby grubszy ale wszystko mogło by być razem bez decyzji brać czy nie brać

  • 0

    11.  2014-09-30 21:39:30

    Zdanie o rozmiarze klawiszy przyznaje ze glupio wklepalem z informacji od Asusa. Teraz mi tez nie pasuje. Sprawdze i poprawie ;) . @8 skoro ma LTE, to jak myslisz? LTE po wi-fi?

  • 0

    12. ~meme  2014-10-01 00:25:22  host: 037008225217.warszawa.vectranet.pl

    Nie zebym sie czepial, ale ten Asus w konfiguracji jaka przedstawiliscie jest NIE DO DOSTANIA w Polsce i raczej nie bedzie tutaj w sprzedazy w oficjalnej dystrybucji. Niestety od Asusa niczego nie idzie sie dowiedziec. Moim zdaniem sprzet tego typu czyli 2 w 1 powinien zapewnic maksimum mobilnosci czyli tablet obowiazkowo z gps i modemem co najmniej 3G - bez tego nie widze sensu kupowania czegos podobnego...

  • 0

    13. ~  2014-10-01 00:50:33  host: accr25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    meme: http://tlp.is/42d

  • 0

    14. ~  2014-10-01 07:37:50  host: adub182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jako uzytkownik t100, musze stwierdzic ze krok do przodu, w koncu mozna bedzie kupic wersje z modemem i wieksza iloscia ram niz 2gb, choc jak znam życie w polandii nie bedzie mozna tego kupic tak jak t100ta z pamiecia 64gb.

    jednak sa i minusy - osobiscie wole 10" zarówno jako megamobilny netbook jak i tablet do zabawy, do tego zastapili tradycyjny hdd w stacji mniejszym ssd - calkowicie bez potrzeby. i widze nadal brak pelnego portu usb w tablecie i tylko jeden w stacji...

  • 0

    15. ~leoslav  2014-10-01 08:32:17  host: 163.244.62.181

    modele z i3/i5 maja chlodzenie aktywne (wiatrak), chyba ze sa z nowej generacji core M

  • 0

    16. ~badjun  2014-10-02 15:14:53  host: 78.133.141.18

    Czy T200 w wersji 4gb jest lub będzie dostępny w Polsce?

  • 0

    17.  2014-10-03 10:48:17

    Czy to artykuł sponsorowany czy nagle ASUS wziął się za promocje i wszędzie rozsyła info o t200
    Ten sprzęt jest w sklepach dostępny od ponad miesiąca więc gdzie tu nowość . a nagle Telepolis i GSMonline piszą o tym jako o nowości (ciekawe kto jescze). Coś mi tu nie gra.

  • 0

    18.  2014-10-03 10:54:07

    @17 Czy Ty naprawdę nie wiesz, że bardzo duża część wiadomości na wymienionych przez Ciebie portalach, to tzw. wiadomości dla mediów? Zresztą wystarczy spojrzeć na źródło tekstu pod nim.

Dodaj swoją opinię