Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE na polskim rynku

ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE na polskim rynku

sirmark 12 Października 2013 01:23

3 0

asus memo pad fhd 10 lte ASUS wprowadził na polski rynek tablet MeMO Pad FHD 10 LTE. Tablet działa pod kontrolą systemu Android 4.2 "Jelly Bean". Sercem urządzenia jest wydajny procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro pracujący z częstotliwością 1,5 GHz, który do dyspozycji ma 2 GB pamięci RAM. W urządzenie wbudowane jest też 16 lub 32 GB pamięci, którą można rozbudować za pomocą kart microSD. Dodatkowo wszyscy użytkownicy mogą korzystać z 5 GB przestrzeni dyskowej w ASUS WebStorage.



MeMO Pad FHD 10 LTE sprawdzi się w elektronicznej rozrywce. Matryca Full HD (1920 x 1200) gwarantuje wysokiej jakości obraz, co jest szczególnie ważne podczas oglądania filmów i przeglądania stron internetowych. Technologia IPS zapewnia szerokie kąty widzenia (do 178°) oraz żywe i wyraziste kolory obrazu.

Urządzenia posiada dwa aparaty cyfrowe: 1,2-megapikselowy z przodu i 5-megapikselowy z tyłu, które umożliwiają robienie zdjęć oraz nagrywanie filmów w wersji HD.




Tablet jest sprawdzi się u osób ceniących przede wszytki mobilność. Przy wadze wynoszącej 572g i 9,9 mm grubości urządzenie pozwala na 10-godzinną pracę na jednym ładowaniu baterii. Dzięki modemowi LTE użytkownicy mają szybki i nieprzerwany dostęp do internetu

MeMO Pad FHD 10 LTE występuje w dwóch kolorach - niebieskim oraz białym. Urządzenie dostępne jest już w sprzedaży w cenie 1799 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tabletu w katalogu.

Źródło tekstu: ASUS     

Dodaj do:

Tagi: asus

w sumie: 22
  • 0

    3. ~  2013-10-12 03:51:27  host: n14-02-04.opera-mini.net

    bardzo nocne marki z przymusu

  • 0

    4.  2013-10-12 06:49:08

    "Tablet jest sprawdzi się u osób ceniących przede wszytki mobilność."

  • 0

    5. ~Calm7  2013-10-12 07:56:25  host: n06-06-03.opera-mini.net

    4). Spokojnie, niech wstawiają dodatkowe wyrazy, będą wiedzieć jak ktoś skopiuje ;-)

  • 0

    6.  2013-10-12 09:48:06

    Według danych technicznych 3G niby nie obsługuje ale pasma WCDMA 850, 1900, 2100 ma. To jak to jest?

  • 0

    7. ~Staszi  2013-10-12 10:26:01  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Nazwę wymyślał ktoś po grybkach lub kwasie.

  • 0

    8. ~Red  2013-10-12 10:50:04  host: staticline-31-182-78-110.toya.net.pl

    Nie jest kompatybilny z aero, musiałby obsługiwać 900 a ten ma 850 czyli jaki większość chińczyków ;)

  • 0

    9. ~  2013-10-12 11:24:18  host: ckw206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cena dobrego komputera za zabawkę. Tablety to żyła złota dla producentów.

  • 0

    10. ~mark  2013-10-12 12:09:25  host: 89-68-74-37.dynamic.chello.pl

    @9 Idac tym tokiem po co kupowac komorki jak w domu mozna miec stacjonarny telefon za ulamek kwoty dobre komorki. widac jest taka potrzeba. laptop tez nie zawsze jest rozwiazaniem, mialem pare i powiem ci tablet bije je na glowe, wole ten tablecik niz laptopa, bo co z tego ze moglbym na nim robic wiecej jak wystarcza mi robienie mniej ale znacznie wygodniej.

  • 0

    11. ~Punk  2013-10-12 12:25:39  host: 176.100.195.85

    Tablet w obecnej formie to tylko i wyłącznie zabawka do oglądania Ipla i TVN Player oraz grania na nim, ale w sumie to po co kupować tablet z małym ekranem jak można kupić phablet i jest bardziej poręczny, tylko żeby baterie jeszcze dawali sensowne. Puki producenci nie wypuszczą 15 calowego tablet`u ja na pewno nie kupie go, wole pozostać przy laptopie z Windows 7.

  • 0

    12. ~tata  2013-10-12 12:38:08  host: 5.174.85.202

    Prawda ale nikt tego kuma.Ja mam phablet i laptopa.Na dyskoteke biore Nokie 100.

  • 0

    13. ~Red  2013-10-12 12:41:42  host: staticline-31-182-78-110.toya.net.pl

    @11 mylisz się :) całkiem przestałem używać laptopa na rzecz iPada. Normalne narzędzie do pracy. Piszę na nim teksty, obrabiam zdjęcia, robię prezentacje i wszystko co do tej pory na normalnym kompie. Dla własnej wygody dokupiłem sobie klawiaturę bo jednak przy pisaniu więcej niż 2 stron tekstu to się przydaje.

  • 0

    14.  2013-10-12 14:11:38

    To w sumie nowy Nexus 7 z 10" ekranem. ;) Wszystkie parametry poza przekątną ekranu takie same. Cena 300zł większa niż Nexus 7 (2013) LTE 32GB .

  • 0

    15. ~  2013-10-12 18:22:36  host: ip-94-42-42-220.multimo.pl

    Asus? Dziękuję, postoję. https://www.google.pl/search?q=asus+serwis+forum+2013

  • 0

    16. ~BzykMen  2013-10-12 20:17:56  host: apn-46-215-60-164.dynamic.gprs.plus.pl

    #13 jedno z drugim się wyklucza , skoro taki dobry to po co kupiłeś klawiaturę ? Co to za wygoda żeby coś zrobić to jedną ręka trzeba go trzymać ? Miałem kilka miesięcy dobry , markowy tablet i ani to praktyczne ani funkcjonalne , zamieniłem go na 13 calowego ultabooka , waga nie wiele wyższa od waszych tabletów bo około 1kg a komfort i wygoda nie porównywalna .

  • 0

    17. ~laptop vs tablet  2013-10-12 22:33:45  host: user-94-254-192-9.play-internet.pl

    laptopy to historia. tak czy siak czy wam sie to podoba czy nie. Sprzedaż mówi sama za siebie. Laptop do pracy, tablet do wszystkiego.

  • 0

    18. ~  2013-10-13 01:44:37  host: n09-10-01.opera-mini.net

    Asus to polska firma, podobnie jak Acer i jest konkurencją dla chińskiej tandety Lenovo

  • 0

    19. ~  2013-10-13 04:21:45  host: acd3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    18, masz racje. Microsoft to tez polska firma, Volkswagen - podobnie. I Curie-Sklodowska tez!

  • 1

    20.  2013-10-13 20:35:40

    A gdzież nasz master of disaster Applefan_? Któż jak nie on Asusa sprowadzi na ziemię? Aaa, zapomniałem, za agitację w niedzielę mu nie płacą...

  • 0

    21. ~Punk  2013-10-13 22:46:14  host: 176.100.195.85

    Do 18: To ja już wole Chińską tandetę w wykonaniu Lenovo czy Dell`a niż taką sama tandetę od Asus`a czy Acer`a.

  • 0

    23.  2013-10-14 14:15:28

    Ktoś wie może, jakie GPU w to wsadzili? Szukałem kilka dni temu, ale nie znalazłem :( Jak GPU Adreno 320, to jest to tańsza wersja Sony Xperia Tablet Z ;)

Dodaj swoją opinię