Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Asus Eee PC z ofertą iPlus

Asus Eee PC z ofertą iPlus

sirmark 4 Września 2008 11:03

0 0

Od początku września w sieci sklepów Vobis dostępna jest specjalna oferta na netbooka Asus Eee PC 904HD z mobilnym dostępem do internetu - iPlus.

Przy zakupie netbooka Asus Eee PC™ 904HD razem z modemem i wybranym planem cenowym z oferty iPlus cena netbooka będzie niższa od standardowej.
Przy wyborze planu cenowego iPlus prywatnie 110 lub iPlus firmowo 89 i podpisaniu umowy z operatorem na 2 lata cena netbooka wyniesie 999 zł, czyli 200 zł taniej niż cena standardowa.
Przy wyborze planu cenowego iPlus prywatnie 60 lub iPlus firmowo 49 i podpisaniu umowy z operatorem na 2 lata cena netbooka wyniesie 1099 zł, czyli 100 zł taniej niż cena standardowa.

Dodatkowo przy zakupie netbooka Asus wraz z ofertą iPlus można otrzymać najnowszą wersję pakietu antywirusowego Kaspersky Internet Security 2009 z pełną licencją na dwa lata za 1,22 zł.




Asus Eee PC 904HD to jeden z małych netbook-ów. Jego parametry techniczne to: procesor Intel Celeron M,
system operacyjny Microsoft Windows XP Home PL,
ekran o przekątnej 8,9", maksymalna rozdzielczość WSVGA 1024x600 pikseli,
pamięć operacyjna 1024 MB,
dysk twardy 80 GB,
grafika Intel Graphics Media Accelerator 900,
kamera internetowa
złącza zewnętrzne: 3 x USB, D-SUB (VGA),
komunikacja: karta sieciowa 10/100/1000 Mb/s, karta sieci bezprzewodowej WLAN w standardzie 802.11b/g,
czytnik kart pamięci MMC SD, MMC,
wymiary 19,1 cm x 26,6 cm z 3,8 cm.
Waga 1,4 kg

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~Tomek  2008-09-04 11:51:38  host: chello089078152194.chello.pl

    Szkoda tylko,że te całe Iplusy, Blueconnecty itp to ściema na maxa. Sam kiedyś interesowałem się takim dostępem do internetu, ale okazuje się, że 95% opinii na w/w usługi to opinie skrajnie negatywne. Prędkość na poziomie starych modemów tel. i ogromna niestabilność łącz. Do tego nagminne oszukiwanie na limitach transferów.

  • 0

    4. ~SuperCOW  2008-09-04 12:02:38  host: 193.111.144.177

    No wiesz chyba sie czepiasz. mam w pracy takie lacze: http://www.numion.com/YourSpeed3/ShowMeasurement.php?ID=66058880 A w domu zero kresek HSDPA (nodeB 1.7km za załamaniem terenu) iPlusa na E220 http://www.numion.com/YourSpeed3/ShowMeasurement.php?ID=66046830

  • 0

    5.  2008-09-04 12:28:02

    Bardzo często korzystam z iPlusa jadąc pociągiem z Wa-wy do Łodzi. Przez całą drogę mam dostęp do netu, co ciekawe na największym zadupiu w głuchym polu EDGE. Więc takie teksty o niestabilności itp można sobie między bajki włożyć. A wracając do Eee PC 904. Fajna zabawka, ale osobiście wybrałem MSI Wind. O niebo lepszy.

  • 0

    6. ~mateo  2008-09-04 12:30:38  host: acjn88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A HTC Shift? Gorsze parametry niż MSI Wind... ale design + marka HTC... nie lepiej? (Pomijając cenę...)

  • 0

    7. ~Tyler  2008-09-04 13:16:49  host: adbv226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W play ma byc niedlugo oferta z taki subnotebookiem.. Moze wlasnie bedzie to MSI. Czekam z niecierpliwoscia :D

  • 0

    8. ~smart  2008-09-04 14:23:41  host: inet20909nj-0.eranet.pl

    To ma byc Asus, taka informacja jest w dzisiejszym newsie o liczbie klientów w Play.

  • 0

    9. ~  2008-09-04 15:08:43  host: abrs238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Też mi oferta... Przez 2 lata spłacić im jeszcze 2 takie EEE? Dla nich rewelacja, dla klienta porażka...

  • 0

    10. ~berdys  2008-09-04 15:14:45  host: ccl25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeszcze jest Acer One... dla kazdego cos milego.. Oferta, dla tych co chca kupic wszystko w jednym miejscu.

  • 0

    11.  2008-09-04 16:28:51

    Litości, za 100zł podpisywać umowę na 2 lata? Moim zdaniem trzeba byłoby się bardzo źle poczuć by z tej oferty skorzystać.

  • 0

    12. ~yeti  2008-09-04 16:54:15  host: dza192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W komputroniku on jest za 1111. Czyli w tańszej taryfie to jest 2 zł upustu przy umowie na dwa lata. No, takiej okazji nie można przegapic! ;-)

  • 0

    13. ~janek  2008-09-04 20:11:04  host: 86-98-n1.aster.pl

    yeti ale jak wynika z artykułu jednak ten notebook jest tańszy w Vobis.A Vobis to nie komputronik i gdybym ja miał kupowac to poszedł bym do Vobis.

  • 0

    14. ~a_lex  2008-09-04 20:35:18  host: apn-77-112-80-91.gprs.plus.pl

    Sliczny ten nootbookek i dlatego oferta bardzo sympatyczna, widac ze Plus lapie nowosci. Ale finansowo nic ciekawego, czekam az Eee sam duzo stanieje.

  • 0

    15. ~art  2008-09-05 02:59:09  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    1500 lub 2500 za 2 letni cyrograf i dali "co łaska" 100 i 200 zł upustu, KABARET!!! Kiedys było "takie rzeczy tylko w Erze", jak widac zmieniło się, teraz "taaaaaaakie rzeczy tylko w Plusie" :)))

  • 0

    16. ~art  2008-09-05 03:06:21  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    teraz rzuciłem okiem na komentarze powyżej, większość łapie klimat, ale niektórzy chwalą "super ofertę"... cóż, Plus wlazł w knieję i szuka jeleni, powodzenia ale skoro w kraju gdzie gratis do auta w postaci radioodtwarzacza CD decyduje o zakupie za 50.000zł, to i 100zł będzie niezłym lepem dla pewnego segmentu tzw. "yntelygentnych inaczy"...

  • 0

    17. ~TFT  2008-09-05 16:21:43  host: abik25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wy chyba jesteście "inteligentni inaczej" Nikt Ci nie każe kupować laptopa z iplusem, ale masz taką możliwość i to jeszcze możesz zyskać kilka zł. Pracuję w sklepie komputerowym i widzę jak się odbywa sprzedaż laptopów. 75% klientów pyta od razu jaki internet bezprzewodowy kupić gdzie będzie najlepszy- Vobis i plus potrafił to wykorzystać. Obie strony są zadowolone. Mam kumpla co pracuje w Plusie i też widzi jak klienci prosto ze sklepu, jeszcze w pudełku wpadają z laptopami i biorą iplusa. Wiec nie mówcie ze to jest jakiś tam chwyt tylko dobre rozwiązanie dla wszystkich-wszystko załatwisz w jednym miejscu i tak powinno być, a jak chcecie ponarzekać na internet bezprzewodowy to już inna bajka.

  • 0

    18. ~Dina  2008-09-08 23:21:06  host: p03-15.opera-mini.net

    Ja mam iPlusa i jestem bardzo zadowolona. A takiego laptopa chętnie kupiłabym bez umowy. :)

  • 0

    19. ~miłosz  2008-09-19 16:06:23  host: nat-tar.aster.pl

    Moze warto sie zastanowic nad iPlusem skoro tak dobrze wypadl w tescie zrobionym na telix.pl.

  • 0

    20. ~Damian  2008-09-24 21:23:41  host: cif77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    iPlus... pewnie się na niego zdecyduję. Słyszałem, że nawet na najgorszym zadupiu odbiera połączenie.

  • 0

    21. ~laik555  2008-10-13 20:11:10  host: 89.108.200.2

    Miesiąc temu, w Auchan, widziałem NTT Corrino U100 za 1199zł (-120zł cashback). Eee w iPlus? ``Ciemny lud to kupi'' jak powiedział klasyk. `(|;-)

  • 0

    22. ~wiesław  2008-11-05 21:57:44  host: chello089076245043.chello.pl

    moim zdaniem nie polecą tylko na notebooka (choć moim zdaniem nawet ok wygląda) ale na jakość iplusa - wygrał testy na telixie czy ostatnio w komputer świat i z wszystkich bezprzewodowych internetów oferowanych w naszym kochanym kraju jest najlepszy

Dodaj swoją opinię