Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Asus E600 z Windows Phone 7

Asus E600 z Windows Phone 7

LuiN 19 Stycznia 2011 16:42

0 0

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia i film prezentujące smartfon Asus E600 z systemem Windows Phone 7.



asus e600 asus e600 asus e600 asus e600


Telefon ma 4-calowy ekran WVGA (480 x 800 pikseli) z pojemnościowym panelem dotykowym, aparat fotograficzny 5 z diodową lampą i możliwością nagrywania filmów jakości HD. Podobnie jak inne telefony z WP7, nowy Asus działać będzie w oparciu o platformę Snapdragon.


Dalsze szczegóły dotyczące specyfikacji E600 nie są jeszcze znane, do sieci trafił za to pierwszy film prezentujący telefon:






Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 7
  • 0

    1.  2011-01-19 16:59:33

    Plastik wygląda jak z tanich dekoderów czy innego sprzętu z lat 90... ciekaw jestem czy szyba ekranu to chociaż gorilla glass czy plastik. Poza tym ten model to chyba był platformą developerkską MP7 o ile się nie myle, to czemu dopiero teraz wychodzi? Asus jako pierwszy pokazał telefon z WP7.

  • 2

    2.  2011-01-19 17:22:58

    dlaczego teraz zapanowała taka moda, ze niema już nowych telefonów wyższej półki z normalną klawiaturą..

  • -1

    3. ~denis  2011-01-19 17:31:49  host: c39-61.icpnet.pl

    Wyjątkowo szkaradne urządzenie. No i winda też nie dodaje mu uroku. Znając Asusa raczej nie można też liczyć na niską cenę. Same plusy...

  • 0

    4.  2011-01-19 17:57:19

    na pierwszej fotce widac duzo "brudu"...pytanie czy Gorilla glass o ktorej wspomnial Darkeners zbiera tak brud...

  • 0

    5.  2011-01-19 18:05:16

    Też widziałem ten syf na ekranie, ja przy moim HD2 muszę powiedzieć, ze to raczej zależy też od człowieka. Niektórzy mniej brudzą ekran paluchami, inni znacznie mocniej, od czyszczenia nie da się uchronić.

  • 0

    6.  2011-01-19 18:41:27

    Czyli kolejny porażkofon WP7.

  • 0

    7.  2011-01-20 14:15:09

    Hm, czytałem na Twojej Erze, że już łatają Windowsa Phone 7 http://twojaera.pl/artykul,1040,microsoft_ulepszy_windows_phone_ 7,technewsy,20.html

Dodaj swoją opinię