Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aster też przyspiesza

Aster też przyspiesza

WitekT 11 Września 2007 16:25

0 0

Po serii ostatnich "przyspieszeń" pakietów internetowych w sieciach kablowych, na podobny ruch zdecydował się Aster. Pakiety TwójDom i TwójŚwiat przyspieszą do 3 Mb/s i 5 Mb/s w dzień oraz 6 Mb/s i 10 Mb/s w nocy.

Oba pakiety nie mają limitu transferu, a prędkość od użytkownika w obu przypadkach wynosi 512kb/s.

Obecni abonenci dostępu do Internetu w Asterze będą mogli korzystać z nowych prędkości od 17. września w ramach dotychczasowej opłaty abonamentowej. Nowi abonenci już od teraz mogą skorzystać ze zwiększonych prędkości.




Ze stron internetowych operatora wynika, że przyspieszenie będzie dotyczyło abonentów w Warszawie i Krakowie, ale nie w Zielonej Górze.

Od 17. września zmieniają się także parametry usług dodatkowych zawartych w cenie pakietu, w tym przede wszystkim możliwość posiadania do 10 adresów e-mail i do 3 własnych stron www w ramach powiększonego do 300 MB konta hostingowego.

Dodatkowo Aster wprowadził Pakiet F-Secure, który zapewnia kompleksową ochronę komputera przed zagrożeniami z sieci, wirusami, atakami hakerów czy programami szpiegującymi. Obecni i nowi klienci Internetu w sieci Aster mogą skorzystać z oferty promocyjnej, w ramach której stawka średniomiesięczna za Pakiet F-Secure wynosi 7,42 zł (cennikowo 10,00 zł).

Źródło tekstu: Aster     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~pocoloco  2007-09-11 16:44:34  host: ip-83-238-103-62.netia.com.pl

    Dobra, podnieśli mi z 512/128 na 768/256, płacę 107 zł za ten shit. Tak naprawdę to chodzi mi to tak jak na UMTS-ie na e61 (upload jest nawet lepszy w 3G). Trochę pluję sobie w brodę że nie wypowiedziałem umowy jak zminiali regulamin, teraz mam termin 45 dni.

  • 0

    2. ~evad  2007-09-11 16:45:40  host: 217.205.197.194

    ciekawe czym Zielona Góra 'zasłużyła' na to, żeby tej oferty tam nie wprowadzać. hmm..

  • 0

    3.  2007-09-11 16:48:53

    Mniejsza iloscia abonentow ;) evad - ten sam z forum PDAClubu ? :)

  • 0

    4. ~Bartek  2007-09-11 16:56:05  host: gdn114.internetdsl.tpnet.pl

    #2: tym się zasłużyła, że w Zielonej Górze już od dawna jest ta oferta :)

  • 0

    5. ~z  2007-09-11 16:57:43  host: efy176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Astrze a nie czasem w Asterze powinno być? Ciekawe co tp na te prędkości i ceny.

  • 0

    6.  2007-09-11 17:03:06

    z: fixed, dzięki! :)

  • 0

    7.  2007-09-11 17:05:47

    To może i Dialog podniesie cos za darmo;)

  • 0

    8.  2007-09-11 17:07:43

    #5. Dodadzą kubeczek przy umowie 48 miesięcznej.

  • 0

    9. ~z  2007-09-11 17:47:54  host: efy176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 8. To nie ma jeszcze w tp umów 60-cio miesięcznych albo najlepiej dożywotnich. Co za zacofana firma ;)

  • 0

    10. ~LeszekTG  2007-09-11 18:32:20  host: 088156096008.stk.vectranet.pl

    Jak znam zycie to Vectra pewnie nie zmieni prędkosci. Umowe mam do końca grudnia- poczekam

  • 0

    11. ~  2007-09-11 19:28:17  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    Ja już mam przyspieszony transfer :-)

  • 0

    12. ~franz  2007-09-11 20:00:58  host: chg105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    korzystalem z kablówki; konczylo sie natym ze wieczorami żeby poczte odpalic albo jakis portal to musialem p kilka minut czekac; już wole adsl; na razie biduje na neostradzie; ale juz niedlugo przesiadke robie na netie

  • 0

    13. ~nick  2007-09-11 20:53:40  host: bzx50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I znowu muszę się powtórzyć. UPC podnosi predkości neta, Aster podnosi predkości neta, TPSA podnosi... opłaty za neostrade. ŻENADA.

  • 0

    14. ~Adriand  2007-09-11 22:24:38  host: 078088200007.wlb.vectranet.pl

    "LeszekTG" ja tez mam neta w vectry i w lipcu przez 4 dni mi podniesli z 1mb na 2mb, pomyslalem ze przyspieszyli chlopaki ale po 4 dniach zmiejszyli znowu do 1mb. Nie wiem o co chodzilo w tym ale bylem zadowolony, do momentu jak mi wlaczyli stare lacze. Teraz kilka dni temu u nas w Wałbrzychu vectra zmienila zakres IP jak i dostawce internetu z Telenergo na wlasne juz łącza. Teraz ten internet to porazka. Za czasów Telenergo miałem własne stałe ip i neta jak ta lala, wp mi wchodzilo w 3-4 sekundy, kazdy co mial lacze od innego operatora dziwil sie ze to tak zapier*** Odkad vectra ma wlasne lacza w godzinach szczytu internet muli masakrycznie, do tego nie mam juz wlasnego starego ip na ktore podpisywalem specjalnie aneks do umowy, ogolnie najprawopodobniej zmieniam operatora jak skonczy mi sie umowa. Vectra teraz to wielka kaszanka patrzac na astera badz UPC, do tego jakies proxy. Moze mi ktos z was napisac kto ma lacze z Vectranetu po 23:00 jaki mu podwaja proxy i p2p? Bo u mnie podwaja tylko p2p a proxy juz odpada i lacznie moge sciagnac tylko tyle ile sciagam przed 23 ;/

  • 0

    15. ~Adriand  2007-09-11 22:26:42  host: 078088200007.wlb.vectranet.pl

    Acha i pokazcie mi operatora ktory ma mniejsze lacza jak vectra, vectra ma max lacze 4mb po polaczeniu proxy i p2p

  • 0

    16. ~  2007-09-11 22:30:13  host: nat-mo4.aster.pl

    11 - meee too ma podniesiony. Aster się pośpieszył ;-)

  • 0

    17. ~mrzolwik  2007-09-12 01:08:02  host: aaxv199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Adriand nie bądź głupi. Jak zmienili warunki umowy bez wcześniejszego uzgodnienia tj. wysłania nowego regulaminu czy podpisania nowej umowy, to spokojnie do nich idź i powiedz, że rezygnujesz z ich winy, bo zmienili warunki. A tak ogólnie to ASTER podnosi w najwyższej opcji do 6 Mbit, a nie 5 Mbit. Tak jest napisane na www.aster.pl

  • 0

    18. ~super  2007-09-12 10:31:27  host: chello087207192214.chello.pl

    jest super

  • 0

    19. ~foks  2007-09-12 11:26:36  host: bse115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    u mnie juz od 3 dni przyspieszyl net. az sie zdziwilem bom myslal, ze cos u nich nie teges

  • 0

    20. ~Elvir  2007-09-18 10:01:07  host: 30-mia-1.acn.waw.pl

    Właśnie testuję nowe prędkości (3Mbit/6Mbit w nocy/512kBit upload). Ściąganie pliku przy 6Mbit - leci 720-738KB/sek, całkiem nieźle. Upload 64-66KB/sek. Wogóle net w Asterze ładnie śmiga, nie zauważyłem żeby kiedykolwiek się zamulał albo żeby były jakieś przerwy w działaniu, wszystko chodzi elegancko,dużo lepiej niż w neostradzie.

Dodaj swoją opinię