Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aster też będzie testował DVB-H

Aster też będzie testował DVB-H

WitekT 2 Grudnia 2009 18:07

0 0

Info-TV-FM podpisało z telewizją kablową Aster porozumienie o współpracy w programie pilotażu telewizji mobilnej.

Jednocześnie Aster w podpisanym Liście Intencyjnym informuje, iż rozważa możliwość rozpoczęcia negocjacji dotyczących możliwości podpisania umowy na korzystanie z oferty hurtowej Info-TV-FM. Zgodnie z postanowieniami Stron, List Intencyjny stanowi wyłącznie wyraz deklaracji Stron w zakresie podjęcia współpracy i nie pociąga za sobą zobowiązania do współpracy - napisała NFI Magna Polonia, główny udziałowiec Info-TV-FM, w komunikacie giełdowym.
Przypomnijmy, że Info-TV-FM podpisało podobne listy intencyjne m.in. z Cyfrowym Polsatem, Vectrą, Cyfrą+ i wielkopolską Ineą. W pilotażu miało brać udział także UPC, ale odstąpiło po podaniu tego do publicznej wiadomości, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Szerzej o ofercie Info-TV-FM pisaliśmy w tej wiadomości. Na razie żaden z czterech największych operatorów komórkowych nie wyraził zainteresowania ofertą DVB-H.

Źródło tekstu: NFI Magna Polonia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~d@rcio  2009-12-03 04:22:53  host: 87-79-n2.aster.pl

    niech aaster wkoncu obnizy ceny internetu bo jak narzazie są bardzo drodzy ..........

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet