Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aster przyspiesza swoje pakiety internetowe

Aster przyspiesza swoje pakiety internetowe

WitekT 2 Czerwca 2009 12:53

0 0

aster netmAster zwiększa szybkość dostępu do Internetu. Abonenci będą mogli korzystać z szybszego pobierania danych bez zmiany dotychczasowych opłat.

Zmiana prędkości obejmie użytkowników pakietów TwójNet (wzrost o 256 kB/s w dzień - do 0,5 Mb/s), TwójNetPlus (wzrost w dzień o 256 kB/s - do 1 Mb/s) oraz TwójDom (wzrost w dzień o 1 Mb/s - do 4 Mb/s). Z nowych parametrów będą mogli korzystać zarówno nowi jak, i obecni abonenci. Od 1. czerwca dostęp do szybszego Internetu będą mogli uzyskać nowi użytkownicy (z chwilą instalacji łącza w lokalu) a od 1. lipca - pozostali abonenci. W tym ostatnim przypadku konieczne będzie samodzielne, ponowne uruchomienie modemu (tzn. odłączenie i ponowne podłączenie zasilania).




Staramy się na bieżąco dostosowywać prędkość Internetu do potrzeb naszych klientów i rosnącego ruchu w sieci. Zwiększenie szybkości pobierania danych oznacza w praktyce większy komfort korzystania z zasobów globalnej sieci www. Abonenci Aster mogą korzystać z szybszego Internetu bez zmiany dotychczasowych opłat - powiedziała Joanna Pasynkiewicz, wiceprezes Astera.

Źródło tekstu: Aster     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~Robert  2009-06-02 13:30:42  host: 74-to2-3.acn.waw.pl

    To jeszcze dodaj literkę "d" do "o" przy tych 512 kb/s i wszytko będzie się zgadzać... ;) Sam mam astera TwojNetPlus, a jakos mi jeszcze nie podniesli... Nie wiem czemu. Pozdrawiam.

  • 0

    9. ~Robert  2009-06-02 13:36:18  host: 74-to2-3.acn.waw.pl

    Aha, to już wiem czemu... Najpierw powinni być stali klienci moim zdaniem. Jak już klient związany umową to można go olać...

  • 0

    10.  2009-06-02 13:45:21

    Robert: nie, nie, nie. :-) Zobacz jak poprawiłem, bo chodziło mi o coś zupełnie innego. :-)

  • 0

    11. ~Robert  2009-06-02 13:57:29  host: 74-to2-3.acn.waw.pl

    Chodzi mi o ze w Twój necie zwiększają prędkość w dzień z 256 kb/s do 512 kb/s, wiec wzrost wynosi chyba 256 kb/s, a nie 512 kb/s. Trzymając się konwencji że podajesz wzrosty dzienne. No chyba ze coś źle policzyłem...

  • 0

    12.  2009-06-02 14:02:44

    Robert: masz rację, pokręciłem. :-) Już poprawione, dzięki!

  • 0

    13. ~skazany_na_aster  2009-06-02 14:07:28  host: 188.33.106.101

    aster? Oczywiście, szanujemy ich.

  • 0

    14. ~  2009-06-02 14:36:26  host: f142-052.opera-mini.net

    Multimedia nie ma zadnej rewelacyjnej oferty. jedyny plus ze jako tako to działa. W ogole to dzisiaj 2Mbity to dzis minimum żeby komfortowo przeglądać internet.

  • 0

    15. ~  2009-06-02 14:48:07  host: ip-89.171.231.34.dsl.crowley.pl

    @14,- Multimedia rewelacji nie ma ale 2Mbit/s za 29PLN/m-c to nie jest dużo a tv analog. 25PLN. To nie jest dużo. UPC tv analog + 5Mbit/s 59PLN/m-c. Oczywiście są tańsze i lepsze oferty np. w Tarnowie Internet Solution 100Mb/s za 55PLN/m-c a tv 75programów za 28PLN.

  • 0

    16. ~  2009-06-02 14:48:43  host: ip-89.171.231.34.dsl.crowley.pl

    @14,-- więc przyznasz,że Aster przy nich blado się prezentuje.

  • 0

    17. ~  2009-06-02 16:55:04  host: f96-021.opera-mini.net

    Ja siedzę w mm i płace 50 zł za 1mbit :/ chyba cos przespalem.

  • 0

    18. ~  2009-06-02 17:25:29  host: p05-04.opera-mini.net

    Wszedłem na stronę i z tego co sie zorientowałem to mm za 2Mbity chce w najlepszym wypadku 65zł.

  • 0

    19. ~pit  2009-06-02 18:03:43  host: 90.156.119.70.vz.pl

    15: niestety nie wszedzie sa dostepne te uslugi. Ja np. jest z Wroclawia i tu internet 5 Mbit + tv w UPC kosztuje...121 zl! Nie ma tej oferty za 59 zl, ona jest tylko w kilku wybranych miastach :(

  • 0

    20. ~Fireworkss  2009-06-02 19:36:52  host: 147-to2-2.acn.waw.pl

    Ale upload zostawili jak zwykle taki sam zadna mi rewelka. Ale z drogiej strony dobre i te 4mb/8mb.

  • 0

    21. ~  2009-06-02 20:43:18  host: chello087206050103.chello.pl

    ale w jakiej innej sieci macie rozroznienie na dzien i noc i rozne transfery. a mniejsze ceny w upc i mm, nie oklamujmy sie sa tylko tam gdzie jest konkurencja. tam gdzie jest monopol to niskich cen nie ma.aster ruch w dobrym kierunku wymuszny konkurencja.

  • 0

    22.  2009-06-02 20:48:09

    21: o ile się nie mylę, to taki sam podział na pory dnia ma Vectra...

  • 0

    23. ~mrzolwik  2009-06-02 23:52:56  host: 107-pra-23.acn.waw.pl

    A Ci najlepsi klienci wała dostali. Dziwne... chyba jako pierwsi zwieją do UPC, gdzie mają nie 10 a 15 Mbit i to za połowę ceny aster, że o 30 Mbit nie będę nawet wspominał.

  • 0

    24.  2009-06-02 23:57:46

    Ale właśnie tu gdzie jest aster to nie ma zbytniej konkurencji. Przynajmniej tak jest w moim przypadku, bo z tego co wiem, to tu gdzie jest Aster, to nie ma UPC i na odwrót. Więc jeśli bym chciał mieć alternatywę, to albo net komórkowy (co odpada zupełnie przez limity danych) no albo Neostrada, ale nie chcę mieć z TP nic wspólnego. Dlatego mam nadzieję że stanie się to wreszcie, że UPC kupi Aster i może wtedy będą normalniejsze ceny. W przeciwnym wypadku zrobię tak jak to już raz zrobiłem, zawieszę telewizję na pół roku i zamiast 120 zł będę płacił za sam net 60 zł (3Mbit w dzień, 6Mbit w nocy).

  • 0

    25. ~  2009-06-03 07:50:03  host: ip-89.171.231.34.dsl.crowley.pl

    @19pit,- niestety to prawda, że oferty Multimedia i UPC są ciekawe cenowo wyłącznie w lokalizacjach, gdzie pojawiła się prężna konkurencja. U mnie pojawił się nowy operator na razie oferuje telefon i internet a tv w przyszłości, firma NPlay a dodatkowo sieć osiedlowa zmodernizowaliśmy i UPC wyskoczyło z ofertą 5Mb + tv za 59zł. Jedyny minus to uboga tv analogowa w UPC i umowa 24m-ce. Generalnie to tu gdzie działa MM to UPC nie wchodzi i odwrotnie więc trzeba czekać na zupełnie nowego operatora lub samemu zacząć się starać żeby zainteresować inwestycją nowego operatora.

  • 0

    26. ~Fireworkss  2009-06-03 16:50:22  host: 147-to2-2.acn.waw.pl

    A wogole to, to przyspieszenie dziala bo ja resetowalem juz ze 3 razy swoj modem i nic, narazie to zauwazylem ze mi predkosc tylko spadla z 3mb do 2,5 a 4 to jeszcze nie udalo mi sie osiagnac.

  • 0

    27. ~Fireworkss  2009-06-04 12:14:50  host: 147-to2-2.acn.waw.pl

    Hehehe dopiero teraz doczytalem ze stazy aboneci przyspieszenie beda mieli dopiro za m-s. I jak zwykle nowy kliet dobry stary do dupy. Dobze ze umowa konczy mi sie we wzesniu przenosze sie do UPC.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-107-20-115-174.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~/// | 2017-12-14 14:00:36

Wy9ączając pakiet w cenie 28 zł tracimy bonus za przeniesienie 20 GB.


~zazu | 2017-12-14 13:59:08

jak ktoś potrzebuje klasyka to są sensowne, dla starszych osób ok


~Zygmunt Krok solony żaczek | 2017-12-14 13:58:32

A2 bezbhd voice jest niegodne uwagi do rozmów.


~Zygmunt Krok solony żaczek | 2017-12-14 13:57:28

Tylko Plus, polska sieć z polskim kapitałem i polskim prezesem.


Remington | 2017-12-14 13:55:29

@42: przedwczoraj

Ankieta

Czy ubezpieczasz wyświetlacz w swoim telefonie?

Play: Zmiany w usłudze Ochrona wyświetlacza

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet