Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aster przyspiesza pakiety

Aster przyspiesza pakiety

sirmark 1 Września 2006 10:49

0 0

Od 1 września br. Aster zwiększa parametry ściągania i wysyłania danych w pakiecie TwójDom oraz TwójŚwiat:

Nowe parametry dla pakietu TwójDom:
do 2 Mb/s – transfer ściągania danych w dzień (poprzednio 1 Mb/s),
do 4 Mb/s – transfer ściągania danych w godz. 2-10 (poprzednio 2 Mb/s),
do 256 kb/s – transfer wysyłania danych (bez zmian).

Nowe parametry dla pakietu TwójŚwiat:
do 4 Mb/s – transfer ściągania danych w dzień (poprzednio 2 Mb/s),
do 6 Mb/s – transfer ściągania danych w godz. 2-10 (poprzednio 4 Mb/s),
do 512 kb/s – transfer wysyłania danych (poprzednio 384 kb/s).




Wyższe parametry dostępne są dla wszystkich dotychczasowych użytkowników wymienionych pakietów. Będą one wprowadzone po chwilowym odłączeniu przez użytkownika od zasilania modemu kablowego i jego ponownym podłączeniu do sieci.

W ofercie Aster nie ma limitu pobierania danych.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~krzysiek  2006-09-01 11:07:33  host: jacek4797.net.autocom.pl

    Nie napisaliście, że tylko w Warszawie. Bez zmian w Krakowie i Zielonej Górze

  • 0

    2. ~Solos  2006-09-01 11:20:59  host: 80.50.15.198

    Poki co to i w Warszawie nie :( Dzis rano odlaczylem modem od sieci i podlaczylem ponownie. Predkosc sie nie zmienila.

  • 0

    3. ~Rafaol  2006-09-01 11:35:57  host: 204-tor-7.acn.waw.pl

    Solos wszystko dziala tylko restet nie polega na wyjeciu wtyczki z gniazka a na wcisnieciu przycisku RST (przynajmniej u mnie) na modemie

  • 0

    4. ~rooni  2006-09-01 11:45:36  host: 17-tor-7.acn.waw.pl

    u mnie juz dziala, wylaczylem na chwile zasilanie modemu i juz jest 2Mb/s

  • 0

    5. ~Aster  2006-09-01 11:57:02  host: pxgot2.srv.volvo.com

    Wow! To teraz będę miał 4 MB za tą samą cenę. Nieźle. Brawo Aster - a Twó główny plus to brak durnych limitów ściągania danych.

  • 0

    6. ~Solos  2006-09-01 12:14:16  host: 80.50.15.198

    Ok, sprawdze po pracy. Mam bialy modem Motoroli.

    A tak w ogole to mam pytanie. Poniewaz mam Aster-a od niedawna. Czy sa jakies grupy dyskusyjne lub fora zrzeszajace uzytkownikow/klientow Aster-a? Jakos nie moge znalesc w necie, a dobrze byloby jakby takie cos bylo :)

  • 0

    7. ~Berni  2006-09-01 12:15:57  host: 195.245.213.9

    www.aster-forum.info

    Pozdrawiam

  • 0

    8. ~n3o  2006-09-01 12:22:23  host: nat-dzi.aster.pl

    Solos podkręcać internet mają jeszcze 5 września może wtedy u ciebie przyspieszy.

  • 0

    9.  2006-09-01 12:37:02

    Mi modem po wyłączeniu z sieci przyjął nowe oprogramowanie po godzinie 10:00 (Wola) , znajomemu przyjął po 10:30 (Ochota)

  • 0

    10. ~Solos  2006-09-01 12:38:47  host: 80.50.15.198

    Bede w domu okolo 17.00. Sprawdze jeszcze raz i dam znac (Kabaty).

  • 0

    11. ~Solos  2006-09-01 17:01:22  host: 57-mo4-2.acn.waw.pl

    Mam niby troche szybciej, ale niewiele :( DL mam 2,4Mb/s a powinno byc 4Mb/s :( To juz to przyspieszenie?

  • 0

    12. ~Solos  2006-09-01 17:24:14  host: 57-mo4-2.acn.waw.pl

    Juz jest ok :)

  • 0

    13.  2006-09-01 17:29:26

    a ja mam 320/160 ale juz niedlugo 2 lub 6mbit :)

  • 0

    14. ~:(  2006-09-02 09:41:46  host: acwd21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    :( :( :( jak sie to czyta to od razu chce sie plakac. Ja tu mam tpsa i rachunek 200zl za cos troche szybszego niz 512 :( :( A w tej aster to tylko przyspieszaja. Bez namyslu bym zmienil

  • 0

    15.  2006-09-02 12:04:48

    a ja mam dialoga 1 Mb za 101 zl (gole, bez dodatkow, czyli telefon oddzielnie), a ostatnio to dziala zupelnie jak chce :-/ a to net znika na 2h, a to telefon nie dziala - istny totolotek :-/ juz nawet nie marze o wiekszym transferze (chociaz 1.5 Mb), bo znajac dialog to bym sie nawet nie doczekal.. :-(

  • 0

    16. ~  2006-09-02 23:24:07  host: 110-mo4-3.acn.waw.pl

    Gdzie można znaleźć informację jaki jest transfer?

  • 0

    17.  2006-09-03 11:14:41

    16: http://www.twojeip.wp.pl

  • 0

    18. ~MIrek  2006-09-05 09:13:12  host: dqn148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    news://news.aster.pl

  • 0

    19. ~aster-forum.info  2006-09-05 18:07:01  host: 114-pr2-4.acn.waw.pl

    Informacje możesz znaleść na stronie: aster-forum.info

  • 0

    20. ~kosa  2006-09-13 21:19:30  host: nat-mi3.aster.pl

    mam od niedawna aster twojnetplus (512kbs na sciaganie danych), ale wszystkie testy szybkosci podaja mi, ze mam 250... Czy cos jest nie tak?

Dodaj swoją opinię