Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aster przedstawia plan biznesowy TwójBiznes

Aster przedstawia plan biznesowy TwójBiznes

LuiN 2 Września 2008 14:04

0 0

1. września Aster rozpoczął sprzedaż nowego planu taryfowego dla klientów segmentu małego i średniego biznesu - TwójBiznes. Firma wchodzi w ten sposób w segment rynku generujący wyższy przychód na użytkownika niż segment klientów indywidualnych. Co wyjątkowe, nowa taryfa głosowa dostępna jest też dla klientów indywidualnych.

aster twojbiznes Nowy plan wyróżniają między innymi niskie stawki na połączenia komórkowe i międzystrefowe oraz 250 minut na połączenia lokalne, strefowe i międzystrefowe. Rozmowy naliczane są z dokładnością do jednej sekundy, bez opłaty za rozpoczęcie rozmowy.

TwójBiznes jest skierowany przede wszystkim do klientów biznesowych i do osób, które dużo dzwonią. W odpowiedzi na oczekiwania rynku klientów telefonii stacjonarnej ASTER będzie sprzedawać nowy plan TwójBiznes również klientom indywidualnym.
Praca w domu staje się coraz bardziej popularna, osoby wykonujące wolne zawody i prowadzące działalność gospodarczą potrzebują usług, które ułatwią im pracę i obniżą koszty ich funkcjonowania. Mamy nadzieję, że pakiet TwójBiznes rozszerzymy niedługo o dedykowany pakiet telewizji cyfrowej dla biznesu i specjalny pakiet internetowy - powiedziała Joanna Pasynkiewicz, wiceprezes zarządu Aster.

Klienci biznesowi mają również dostęp do obecnych pakietów internetowych w Aster, które wyróżnia stały, publiczny adres IP w cenie abonamentu dla wyższych pakietów oraz możliwość zwiększenia prędkości wysyłania powyżej 512 kb/s.

Źródło tekstu: Aster, wł     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~Darth_Damien  2008-09-02 14:42:16  host: b1-65.koba.pl

  Całkiem niezła oferta, szczególnie w porównaniu z TP :) Szkoda, że Aster działa tylko w Warszafce

 • 0

  2.  2008-09-02 15:30:23

  @1: aster działa także w Krakowie i w Zielonej Górze.

 • 0

  3. ~  2008-09-02 19:22:26  host: 89.187.250.138.ip.airbites.pl

  niskie stawki na połączenia komórkowe? Za 79 groszy?

 • 0

  4. ~mrzolwik  2008-09-03 08:43:23  host: 107-pra-23.acn.waw.pl

  Totalne nieporozumienie. Oferta jest praktycznie żadna. 11gr za minutę i jeszcze taki archaizm jak połączenia międzystrefowe. To się w telefonii IP nie godzi. Abonament nie jest specjalnie niski no i te komórki... Dla biznesu to jest Skype :) 15 zeta za miech i gadasz z całą europą. Na komórki dzwonisz prawie zawsze z... komórki :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet