Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aster podwaja minuty

Aster podwaja minuty

WitekT 3 Marca 2009 10:44

0 0

aster mvno promocjamAster, dostawca czterech usług telekomunikacyjnych: telewizji, internetu, telefonii stacjonarnej i komórkowej, wprowadził promocję pod hasłem Podwajamy minuty.

W ramach promocji klient Aster, który podpisze umowę na Pakiet L lub M otrzyma w ramach abonamentu dwukrotnie większą - w porównaniu do standardowej oferty Aster - liczbę minut. Z podwojonego pakietu minut abonent będzie mógł korzystać nawet przez okres 24 miesięcy od daty podpisania umowy. Użytkownicy dwóch lub trzech usług (Internetu, telewizji lub telefonii stacjonarnej), mogą otrzymać w Pakiecie M aż 150 minut, a w pakiecie L nawet 320 minut do wykorzystania w ramach miesięcznego abonamentu.
Oferta Podwajamy minuty obowiązuje od 25. lutego i obejmuje Abonentów, którzy w okresie objętym promocją podpiszą umowę na świadczenie usług telefonii komórkowej Aster.

Źródło tekstu: Aster     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2009-03-03 11:19:20  host: chello089075060038.chello.pl

    Spoko. Na innych usługach sobie odbijają.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet