Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aster odpowiada na nową neostradę

Aster odpowiada na nową neostradę

WitekT 13 Sierpnia 2005 19:13

0 0

Aster szykuje odpowiedź na nową ofertę neostrady tp i od 1. września zwiększa prędkości swoich pakietów Internetowych.

Według nieoficjalnych informacji pakiety mają mieć zwiększoną prędkość od 25% do 50% i wyglądać następująco:




Nazwa pakietu

Ściąganie

Wysyłanie

Ilość IP

Cena

Dzień

Noc

Twój Dom

1 Mb/s

2 Mb/s

256 kb/s

2

141,01 zł

Twój Świat

1,5 Mb/s

3 Mb/s

384 kb/s

5

167,01 zł

Twoja Firma

3 Mb/s

3 Mb/s

384 kb/s

31

542,01 zł


Ceny brutto. Wraz z pakietem TV Basic ceny wyższe o 32,98 zł. Wszystkie oferty z publicznym, stałym IP i bez limitów ściąganych danych.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2005-08-13 23:21:08

    aresztsledczysluzewiec: dlatego dla Ciebie jest "Twój Świat", a nie "Twoja Firma". :)

  • 0

    5.  2005-08-13 23:25:04

    mogli by go nazwac "TWÓJ RAJ" :)

  • 0

    6.  2005-08-13 23:27:31

    aresztsledczysluzewiec: ale i tak drogo w porównaniu np. do chello. Jednak zaletami Astera są głównie usługi dodane - możliwość zwiększenia uplinku, ustawienia własnego revDNS... No i brak limitów.

  • 0

    7.  2005-08-13 23:30:04

    ALE UMNIE NIE DA RADY JESTEM SKAZANY NA TP MIESZKAM W DOMKU CHYBA ZEBY I PRZECIAGNELI KABLE 2KM DO DOMU CIEKAWE ILE BY KASY CHCIELI ZA TO POZOSTAJE MI JESZCZE SATELITA

  • 0

    8.  2005-08-13 23:36:41

    aresztsledczysluzewiec: heh... trudna sprawa.

  • 0

    9.  2005-08-13 23:38:17

    no nie tak sie zastanawiam nad satelita tylko ktora oferte wybrac

  • 0

    10.  2005-08-13 23:43:40

    aresztsledczysluzewiec: pamiętaj, że uplink masz po GPRS, w porywach EDGE - o ile masz zasięg i dadzą Ci odpowiedni modem... Ping dość duży, nie wiem czy to aż takie dobre rozwiązanie, skoro masz tą neostradę...

  • 0

    11.  2005-08-13 23:47:20

    WITEKT:z telefonu nie korzystam w cale tylko internet a abonament musze placi szkoda ze nie mozna miec samego netu :(

  • 0

    12.  2005-08-13 23:53:13

    aresztsledczysluzewiec: fakt, to jest ból. Ale ostatnio pisałem o tym, jak UOKiK się w tej kwestii dobiera do skóry TP. Może będzie dobrze. ;)

  • 0

    13.  2005-08-13 23:57:47

    WITEKT: ale chba na idg.pl pisali pare dni temu ze nie maja do tego zastrzezen wiec sie nic nie zmineni

  • 0

    14.  2005-08-14 00:04:51

    aresztsledczysluzewiec: hymmm... nie widziałem, ale poszperam. :)

  • 0

    15.  2005-08-14 00:06:51

    WITEKT: tak pisali teraz szukalem i nie mogie tego znalezc chyba ze sie pomylili co do tego i usuneli ten tekst

  • 0

    16.  2005-08-14 00:09:52

    aresztsledczysluzewiec: w pierwotnym tekście UOKiK było jasno napisane, że sprawdzą czy trzeba mieć telefon żeby mieć neo (wogóle kuriozum - co tu sprawdzać). Jeżeli stwierdzą, że tak, to będą interweniować. Więc tekst z IDG stałby w sprzeczności z oficjalnym komunikatem...

  • 0

    17.  2005-08-14 00:15:41

    WITEKT: njgorsze zeby miec net to trzeba miec abonament 50zl tego najtanszego nie mozna ale i tp se ztego ni nie robi kary nakladaj niplaci to jak wojana z wiatrakami skladalem skargi ze niedziala tel przez 3tygodnie a oni mi odliczyli za 2 dni chociaz dzwonilem 3 razy to mi napisali za na drogie sadowa mogie bo oni mojej reklamacj nie uwzglednia i tak tp robi co chce nikt jej nic nie zr0obi

  • 0

    18.  2005-08-14 11:22:33

    areszt: z tp idzie wywalczyc swoje.. ja odzskalem zwrot abonamentu oraz odszkodowanie w wysokosci abonamentu za 4 m-c. dlatego skladaj pisma i nie popuszczam. zamiasto do sadu to jeszcze mozna do prezesa urtip o mediacje zlozyc oraz do sadu polubownego przy urtip (ten powinien juz chyba zaczac dzialac)

  • 0

    19. ~andkra1  2005-08-14 11:32:09  host: gprs1.plusgsm.pl

    no pora na tańszy internet...bo teraz najtaniej to wychodzi GPRS w Plus GSM tylko że prędkości nie sa takie duże.... ale można przeboleć kiedy mi na miesiąc wystarcza net za ok 20zł i brak limitu czasowego ;DDDD GPRS wymiata ;DDDD raz 6 godzin byłem połaczony i tylko gg miałem właczone to wyliczyłem ze za wszystko zapłaciłem 1GROSZ!!!!!! ;DDDD

  • 0

    20. ~Tomek  2005-08-14 23:38:58  host: nat-pra.aster.pl

    Ja mam astera i nie narzekam. Bije neo i chello brakiem limitu, choc w cenie i szybkosci jest gorszy. Trzeba wybierac co sie dla kogo liczy:P

  • 0

    21. ~Greg  2005-08-22 19:41:09  host: 81.80.32.155

    z takimi cenami to na ksiezyc. We Francji 20Mb/s kosztuje 15 euro czyli jakies 65zl !!!

  • 0

    22. ~PLASTER  2005-08-26 21:22:07  host: prosie2-1.aster.pl

    JA TAM 1 MB/S BEZ LIMITU A OD 1 WRZESNIA BEDE MIAŁ 1,5 MB/S HAHA

  • 0

    23. ~Panthi  2005-09-05 14:41:51  host: ev1s-67-15-136-199.ev1servers.net

    Przeciągnięcie około 800 metrów kabla TPSA wyceniła mi na 6300 zł :-(

Dodaj swoją opinię