Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aster ma MVNO w Centertelu

Aster ma MVNO w Centertelu

WitekT 3 Grudnia 2007 12:08

0 0

30. listopada Aster, operator sieci kablowej, podpisał umowę z Centertelem, która pozwoli mu świadczyć usługi jako MVNO. Komercyjny start usługi przewidziany jest na wiosnę przyszłego roku.

O wyborze PTK Centertel zdecydowały przede wszystkim czynniki biznesowe, a także możliwość zrealizowania planowanych przez nas rozwiązań - mówi Janusz Arciszewski, prezes Astera.

Nowa usługa oferowana będzie pod marką Aster. Jako MVNO Aster będzie korzystał z sieci radiowej Centertela, oferując własną usługę w systemie postpaid, zapewniając także pełną obsługę klienta: własny system billingowy, zaplecze techniczne oraz biura obsługi.

Telefonia komórkowa stanowi naturalne dopełnienie portfolio naszych produktów: telewizji kablowej, internetu i telefonii stacjonarnej. Wraz ze wzrostem mobilności i zapotrzebowania naszych klientów na coraz bardziej zaawansowane środki komunikacji konieczne stało się zaoferowanie im usługi mobilnej - podkreśla Janusz Arciszewski.

Oferta Astera będzie zawierała niemal wszystkie usługi GSM/3G, których może oczekiwać abonent sieci komórkowej oraz stale rosnącą ofertę usług powiązanych z pozostałymi produktami Astera.
Operator przewiduje, że w ofercie będzie zarówno możliwość zawarcia terminowej umowy abonenckiej w połączeniu z zakupem, na korzystnych warunkach, telefonu komórkowego, jak również umowy bezterminowej i bez zakupu aparatu.

Aster nie zamierza walczyć ze wszystkimi graczami na rynku komórkowym, ale chce skoncentrować się na swoich aktualnych i przyszłych abonentach, którym zaoferuje pakiet wzajemnie uzupełniających się produktów.

Aktualnie trwają przygotowania do uruchomienia pilotażu usługi, który obejmie wąską grupę użytkowników. Ze względu na bardziej skomplikowaną naturę przedsięwzięcia - niż w przypadku operatorów wirtualnych działających jedynie w modelu prepaid - rozpoczynająca się faza testów technicznych i logistycznych będzie szczególnie ważna dla zespołu Astera.

Wysoki poziom satysfakcji z dotychczasowych naszych usług zobowiązuje nas wobec klientów - od dnia startu musimy zaproponować im w pełni dopracowane rozwiązanie - deklaruje Arciszewski.

Źródło tekstu: Aster     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1.  2007-12-03 12:11:28

  No nie dziwię się, ze nie chcą walczyć... Świadczy o tym wprowadzenie wyłącznie usług opeartych o abonament... I dobrze ;-)

 • 0

  2.  2007-12-03 12:31:31

  Mając w ofercie pakiet tv, internet i telefon komórkowy mogą przedstawić interesującą cenę abonamentu za wszystkie te usługi w pakiecie.

 • 0

  3. ~uszatek  2007-12-03 12:38:04  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

  etam niewidze w tym nic super i to bedzie pewnie jeden z niewypalów jesli chodzi o takie uslugi

 • 0

  4.  2007-12-03 22:20:00

  Na drzewo z nimi:) Kolejny MVNO który nic nie wniesie. Nawet im się walczyć nie chce

 • 0

  5.  2007-12-05 22:20:05

  "Na drzewo z nimi:) Kolejny MVNO który nic nie wniesie. Nawet im się walczyć nie chce " Jak to nic nie wniesie. Jak ich oferta będzie tak dobra, jak w przypadku kablówki, to będziemy mogli niezłe dowcipy opowiadać ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet