Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aster: 250 MB za 9 zł

Aster: 250 MB za 9 zł

LuiN 13 Lutego 2009 16:07

0 0

Aster, dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, wprowadził w grudniu do swojej oferty internet mobilny. W lutym nastąpiła kolejna obniżka cen pakietów - pakiet 250 MB transferu otrzymać można za 9 zł miesięcznie, a 1024 MB za 29 zł miesięcznie.

Internet mobilny oferowany jest w dwóch pakietach: Data M i Data L. Pakiety Data umożliwiają Klientowi ponoszenie zryczałtowanej opłaty miesięcznej za odpowiednio 250 MB i 1024 MB transferu danych w miesiącu. Po wykorzystaniu miesięcznego limitu transferu opłata wynosi 2 gr za każde rozpoczęte 100 kB transferu. W przypadku kart Data koszt minuty połączenia krajowego wynosi 54 gr, wiadomość SMS kosztuje 18 gr, a MMS - 54 gr.

Aster oferuje promocyjną opłatę za internet mobilny lub modem dostępowy. W ramach promocji abonament Data M kosztuje obecnie 9 zł (zamiast 39 zł), a Data L 29 zł (zamiast 59 zł), przez cały okres trwania umowy (24 mies.). Klienci mogą skorzystać z opcji ratalnego zakupu modemów lub alternatywnie wybrać modemy od 1zł brutto, rezygnując w drugiej opcji z rabatu na usługę:




Urządzenie

Data M

Data L

Warunki ogólne

Option Icon 225

59 zł

1 zł

510 zł

Option GlobeTrotter Express

119 zł

69 zł

590 zł

Nokia E51

349 zł

249 zł

769 zł


Szybkość transferu danych w internecie mobilnym do 7,2 Mbit/s. Nie następuje obniżenie szybkości transmisji po przekroczeniu pakietu. Aster jest operatorem działającym na zasadach MVNO, korzysta z infrastruktury PTK Centertel.

Zobacz: regulamin promocji Mobilny internet w ASTER. (PDF, 73,5 kB)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~  2009-02-13 18:40:20  host: admb119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ta taryfa idealnie nadaje sie pod iPhona albo pod G1 ;) tylko gdyby ta umowa byla na 12mc. 24 to troszke przydlugo :/

  • 0

    15. ~  2009-02-13 19:05:19  host: f96-026.opera-mini.net

    W Erze za 15 zł jest 50mb a tu za 9zł aż 250mb. Takie rzeczy tylko w Aster.

  • 0

    16. ~neo  2009-02-13 20:05:29  host: elx199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A w Playu nie jest czasem 19 zł za 1GB w starterze (pre-paid) playonline ?

  • 0

    17.  2009-02-13 20:07:23

    neo - jest, ale działa tylko w dużych miastach...

  • 0

    18. ~  2009-02-13 22:42:03  host: f143-054.opera-mini.net

    @17 zazwyczaj.w mojej malej gminie w swietokrzyskim lape hsdpa play ale nie mam jak sprawdzic z jakiego node b mam zasieg.dzwonilem do ok z sieci 3g aby podali namiary.tajemnica biznesowa.oficjalnie do najblizszego node b 20km.chyba nigdy sie nie dowiem a tak bym chcial;).pewnie testuja bez pozwolenia.oby dali w tym roku full zasieg.mirekb

  • 0

    19. ~:))  2009-02-13 23:16:54  host: chello084010144209.chello.pl

    Aster mobilny...? A gdzie on jest mobilny?

  • 0

    20. ~sumo  2009-02-13 23:18:54  host: nat-tar.aster.pl

    Przeczytajcie regulamin. Jest tam napisane, że rabat na abonament dostaje się na tyle miesięcy od ilu ma się już internet, ale nie dłużej niż na 24 miesiące. Jak ktoś ma od nich neta 4 miesiące to na 4 dostanie rabat. Jak jest abonentem ponad 6 miechów to może dostać rabat na modem/telefon. Więc o czym mowa. 17. LuiN : Aster z swoimi podstawowymi usługami też działa w dużych miastach i tylko w 3.

  • 0

    21. ~Łukasz_W  2009-02-13 23:30:13  host: 94.254.253.69

    @18: możesz mieć nawet z 20 km zasięg. Ja jestem tego najlepszym przykładem - 20 km od node b ze Skierniewic - miejscowość Gołyń gm. Biała Rawska, z anteną zewnętrzną działa nieźle, CID potwierdzony (nie chodzi o inną stację). Z braku laku zrobiłem sobie z tego internet stacjonarny. Play ma sporo takich wywalonych w kosmos stacji.

  • 0

    22.  2009-02-14 16:28:54

    21. Nie dziw się że masz dobry zasięg jak nadajniki są "podkręcone" ponad normę, oczywiście nikt nie raczy tego sprawdzić, no ale ważne że mam zajebisty "mobilny internet"...

  • 0

    23. ~madziar  2009-02-14 17:02:27  host: user-89-108-252-198.mobile.playmobile.pl

    ale mi promocja:/ w play mam 4gb za 45zł:p lepiej niech sie aster nie osmiesza i to jeszcze na sieci orange:/ fakt moze i maja wieksze pokrycie niz play ale ich jakosc dzialania juz wole jechac do ajblizszego miasta i w aucie skorzystac niz z orange gdzies na wsi bedzie szybciej...:)

  • 0

    24. ~:))  2009-02-14 18:07:57  host: chello084010144209.chello.pl

    chyba 5GB a nie 4, bo jeden dają dodatkowo jako premię

  • 0

    25.  2009-02-14 21:16:41

    Ruch sieciowy w Orange, a PLAY to inna bajka, dlatego przepustowość internetu w PLAY jest większa to jest chyba logiczne. Mniejsza ilość abonentów podłączonych do nadajnika = szybszy internet. Poczekamy aż Play nabije tyle abonentów co Orange (choć jest to bardzo mało prawdopodobne) i wtedy popiszemy o przepustowości łącz na EDGE i 3G.

  • 0

    26. ~  2009-02-15 00:00:14  host: f96-044.opera-mini.net

    22: ekh, podkrecone ponad normę... Ale "znafca" się znalazł Lol :-) Wysokość + tilty i to wszystko - i to jest legalne w stu procentach. Naprawdę rodzice powinni kontrolować co ich dzieci robią w internecie.

  • 0

    27. ~  2009-02-15 00:05:37  host: f96-044.opera-mini.net

    25: Widać frustrację użytkownika żałosnej sieci orangutan, w której internet raczej leży niż chodzi. Play ma mało użytkowników? A ile ma stacji bazowych? Policz ile średnio użytkowników na stacje mają obie sieci, a dopiero się mądrzyj. Poza tym Play Online docelowo ma działać tylko w 3G. A orange w większości miejsc ma to niby EDGE, które działa jak GPRS prawdziwych operatorów albo i gorzej, bo tak samo wolno, ale mniej stabilnie.

  • 0

    28. ~  2009-02-15 00:08:50  host: f96-044.opera-mini.net

    A stacja bazowa to nie nadajnik. Ten ostatni jest wprawdzie jednym z bloków składowych bts-a, ale to nie to samo.

  • 0

    29. ~gr  2009-02-15 09:47:39  host: 94.254.202.233

    Kiedy skończycie tą durną gadkę że play ma tylko zasięg w dużych miastach? W moim regionie tylko plus ma więcej nadajników od playa.Boli was to chyba bardzo że płacicie po 60 zł za 1giga limitu,a ktoś inny ma 4gb za 50zł i to na kartę bez żadnych rachunków.

  • 0

    30. ~MooNTER  2009-02-15 11:26:03  host: public50279.xdsl.centertel.pl

    23, 27: glupoty piszecie o internecie z orange, chyba dawno nie korzystaliscie. Na HSDPA orange wyciagam czesto 3 do 5 Mbps, a co najwazniejsze chocbym byl na najwiekszym zadupiu poczte moge odebrac, czego play mi zaoferowac nie moze. Baa, mam jeszcze Iplusa (od 2 tygodni) i jak na razie w miejscach gdzie go wyciagnalem stwierdzilem ze ma gorsze parametry (zasieg, predkosc HSDPA) niz orange

  • 0

    31. ~madziar  2009-02-15 12:24:20  host: zuzia.ds6.agh.edu.pl

    30: 3-5Mbps??? w orange? Ja nie wiem gzie bo w krk to o takich predkosciach mozesz zapomniec a niby powinny byc najwieksze;/ Odebrac poczte to ja moge nawet przez wapa i to za pare groszy wiec po co mam placic te 60zl miesiecznie w orange zeby tylko poczte odbierac?

  • 0

    32. ~madziar  2009-02-15 12:25:42  host: zuzia.ds6.agh.edu.pl

    30: a i ost sciagalem z orange poczte niestety byly zdjecia i sciaglalo sie ok 4h:/ wiec sorki ale dla mnie to dramat:/ za 1 h objechalbym autem tam i spowrotem do miasta i sciagnal poczte z playa i kilka innych instalek bym dorucil...

  • 0

    33. ~  2009-02-15 17:15:27  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    @30: to Ty głupoty piszesz (albo kłamiesz w żywe oczy jak niejaki kwistas w niemal każdej swej wypowiedzi)... Dobrze wiemy jak (nie)działa internet w orange.

Dodaj swoją opinię